اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط geomaticans نمایش پست ها
    درود دوستان
    من هنوز نمی دونم اشکال کار من کجاست لطفا راهنمایی کنید
    من ورژن جدید آیتونز رو هم خریدم اما باز همون مشکل رو دارم
    آیپدم با آیتونز هیچ ارتباطی برقرار نمی کنه
    لطفا بگید اشکال از کجاست
    آیپد دو دارم 64 wifi
    سپاسگزارم

من هم همين مشكل رو داشتم. آيتيونز آخرين ورژن هم خريدم جواب نداد. ولي از خود سايت Apple آيتونز dl كردم حل شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط geomaticans نمایش پست ها
      ببخشید وقتی وصل می کنم آیپد رو به سیستم هیچ عکس العملی آیتونز نشون نمی ده
      ویندوزم 7 هست ورژن آیتونزم هم 9.1.1 هست
      نه اسمی پرسیده میشه نه چیز دیگه
      وقتی وصل می کنم فقط یه آیکون دوربین توی my compuer اضافه میشه
      فریمورم 4.3.3 هست دوست من
      نمی دونید مشکل از کجاست؟
      آيتيونزت قديميه و دليل نشناختن ديوايست همينه منم همين مشكل رو داشتم
      از سايت Apple آخرين ورژن آيتونز رو dl كردم درست شد.

نظر

• دوستان به من كمك كنيد. من آيپد ٢ خودم رو جيلبريك كردم اما تو سيديا هر سورسي كه اد ميكنم وقتي مي خوام برنامه هاشو نصب كنم ارور cannot comply ميده. App sync 4+ رو هم نصب كردم. دلم خوشه جيلبريك آيپد ٢ اومد. خواهشا كمكم كنيد.

نظر

• اولا مطمئن بأشيد كه برنامه دانلود شده با آيپد سازگار است بعد دانلود كنيد

نظر

• من والپيپر نصب كردم كه مال ايپد هست ولي داخل ليست والپيپير ها هر چه ميگردم نيست كجا اينسال ميشه البته تازه جبلبرك كردم إز سورس هاي هاي سيديا
            ویرایش توسط sh37 : https://i-phone.ir/forums/member/32061-sh37 در ساعت 10-07-2011, 08:45 AM

نظر

• در بخش والپیپر های اصلی و پیش فرض دستگاه میاد
              از قسمت setting > wallpaper باید ببینید
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط sh37 نمایش پست ها
                اولا مطمئن بأشيد كه برنامه دانلود شده با آيپد سازگار است بعد دانلود كنيد
                من هيچ كدوم از برنامه ها رو نمي تونم نصب كنم. safari download manager كه ديگه واسه آيپده مطمئناً. يا همين swirly sms free كه دوستان تو انجمن سورسشو دادن. يه نفر گفته با چيز پي ان امتحان كنم. مگه ip سرور سيديا بسته شده تو ايران؟

نظر

• سلام دوستان خواستم بدونم که من وقتی داخل یک برنامه هستم و به کلید home از برنامه خارج میشم آیا برنامه به طور کامل بسته میشه یا به صورت standby میمونه و شارژ مصرف میکنه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
                    دوستان به من كمك كنيد. من آيپد ٢ خودم رو جيلبريك كردم اما تو سيديا هر سورسي كه اد ميكنم وقتي مي خوام برنامه هاشو نصب كنم ارور cannot comply ميده. App sync 4+ رو هم نصب كردم. دلم خوشه جيلبريك آيپد ٢ اومد. خواهشا كمكم كنيد.
                    همون زو که دوست عزیزمون گفت اول مطمن شید که با ایپد ۲ سازگاره
                    سپس به قسمت change برید و سیدیا رو رفرش کنید
                    اگه برنامه سازگاه باشه حل میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
                      من هيچ كدوم از برنامه ها رو نمي تونم نصب كنم. safari download manager كه ديگه واسه آيپده مطمئناً. يا همين swirly sms free كه دوستان تو انجمن سورسشو دادن. يه نفر گفته با چيز پي ان امتحان كنم. مگه ip سرور سيديا بسته شده تو ايران؟
                      برای دانلود در آیپد از Downloads HD استفاده کنید . در App store هست نه سیدیا

نوشته اصلی توسط danikiing نمایش پست ها
                      سلام دوستان خواستم بدونم که من وقتی داخل یک برنامه هستم و به کلید home از برنامه خارج میشم آیا برنامه به طور کامل بسته میشه یا به صورت standby میمونه و شارژ مصرف میکنه؟؟؟
                      باز میمونه
                      باید دستی ببنید یا از پکیج های سیدیا برنامه هایی نصب کنید که با استفاده از آن همه بسته بشه
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• آقا یعنی در آی پد میشه فقط فایل های pdf رو مثل pdf دید اون هم به شکه نواری یعنی برنامه ای نداریم که اسلاید ها را تک به تک با کلیک بیاورد.
                        اصلاً برنامه آفیس برای آی پد نداریم؟مثل کامپیوتر.

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                          در بخش والپیپر های اصلی و پیش فرض دستگاه میاد
                          از قسمت setting > wallpaper باید ببینید
                          در قسمت والپيپر اصلي نمياد اگر بود كه حتما مي ديدم!

نظر

• برنامه هايي كه با سيديا نصب مي كنم ايكنش روي صفحه ايپد نمياد ولي تو ليست اينستال ها سيديا هست پس جه طوز اجرا ميشن ؟

نظر

• من الان حدود ٢٠ اپ كرك شده دارم كه نياز به اپديت دارن، من بايد اين هارو دوباره دانلود كنم؟ راهى نيست كه بشهاز طريق app storeاپديتشون كرد؟

نظر

• lممكنه جوابمو بدين؟

نظر

صبر کنید ..
                                X