اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
    متاسفانه بدلیل خیلی نا معلومی این سایت از دسترس کاربران داخل کشور ( بدلیل فیل __ تر شدن ) خارج هستش.

لینک سایت برنامه Tinyumberlla

برای خروج از حالت Recover Mode هم در این برنامه باید بعد از اتصال آیپد با کابل به کامپیوتر، و شناسایی توسط این برنامه، روی گزینه Exit Recovery Mode کلیک کنید.
    برنامه tiny رو اجرا کردم ولی ipod ام رو شناسایی نمیکنه حتی ایتیونز هم ipod ام رو شناسایی نمیکنه!! چیکار کنم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 تنها چیزی که ipod نشون میده عکس وصل شدن ipod با کابل یه ایتیونز هست!

نظر

• سلام
      یه سوال داشتم:بلوتوس ایپد هک شده؟اخه امروز تو دانشگاه چند نفر بلوتوس ایفون رو هک کرده بودن؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bsaeed86 نمایش پست ها
        برنامه tiny رو اجرا کردم ولی ipod ام رو شناسایی نمیکنه حتی ایتیونز هم ipod ام رو شناسایی نمیکنه!! چیکار کنم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 تنها چیزی که ipod نشون میده عکس وصل شدن ipod با کابل یه ایتیونز هست!
        دوست عزیز، برنامه Tinyumberlla در دو حالت ( 1 - عادی و 2 - در حالت Recover Mode ) گوشی رو تشخیص میده.

یه سوال، شما باطری رو اون بالا میبینی ؟

در ضمن یه بار، کابل رو چک کن، به یه USB دیگه وصلش کن ( در سیستمت )، اگه میتونی توی یه ویندوز دیگه تستش کن ( یا یک سیستم دیگه، فقط یادت باشه حتما iTunes در اون سیستم نصب باشه. )

نوشته اصلی توسط green boy نمایش پست ها
        سلام
        یه سوال داشتم:بلوتوس ایپد هک شده؟اخه امروز تو دانشگاه چند نفر بلوتوس ایفون رو هک کرده بودن؟؟؟
        دوست عزیز منظورت از هک چیه ؟

اگر منظورت استفاده از بلوتوث هستش که بله، نزدیک 1 هفته هستش که برنامه کرک شده بلوتوث برای iPhone و iPad و iPod Touch اومده و قابل استفاده هستش. ( ولی بهتره که فیرم ویر دستگاهتون 4.2.1 باشه، با 4.3.1 یه کمی با مشکل کار میکنه. ( البته من خودم الان 4.3.1 هستم و کامل برای من کار میکنه ولی به سختی فعال شد برام.))

نظر

• خب این برنامه استفاده از بلوتوث رو از کجا گیر میتونم بیارم؟اسمش چیه؟نحوه کار باهاش چه طوریه؟

نظر

• بفرمایید این تاپیک رو مطالعه کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread35297.html
            نگران فردایت نباش ...
            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• من الان آیپد ۱ دارم و با هیچ برنامه ای نمیتونم MKV با رزولوشن بالا مثلا HD رو اجرا کنم. لگ داره

آیا تو آیپد ۲ این موضوع حل شده؟ و میتونه ویديوهای Full HD رو راحت پخش کنه؟ فرمت های DivX و MKV منظورم هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط iMamad نمایش پست ها
                من الان آیپد ۱ دارم و با هیچ برنامه ای نمیتونم MKV با رزولوشن بالا مثلا HD رو اجرا کنم. لگ داره

آیا تو آیپد ۲ این موضوع حل شده؟ و میتونه ویديوهای Full HD رو راحت پخش کنه؟ فرمت های DivX و MKV منظورم هست.
                بله دوست عزیز، iPad 2 توانایی پخش تصاویر Full HD با رزولوشن 1080p رو داره.

کلا iPad در تمام حالات ( چه پخش تصاویر، چه خروجی تصاویر ) رزلوشن 720 داشت. ولی iPad 2 برای هردو تا رزولوشن 1080p رو ساپورت میکنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                  بله دوست عزیز، iPad 2 توانایی پخش تصاویر Full HD با رزولوشن 1080p رو داره.

کلا iPad در تمام حالات ( چه پخش تصاویر، چه خروجی تصاویر ) رزلوشن 720 داشت. ولی iPad 2 برای هردو تا رزولوشن 1080p رو ساپورت میکنه.
                  ببينيد من منظورم برنامه هايي مثل Oplayer يا VLC يا اينهاست و فقط و فقط MKV و Divx مد نظرم هست، ميدونم كه MP4 رو Full HD هم پخش ميكنه، آيپد 1 هم اين كار رو ميكنه من ميخوام بدونم DivX و MKV رو به صورت HD*يا FullHD با برنامه هاي VLC*و oPlayer ميشه روون اجرا كرد؟
                  لطفا اگر كسي آيپد 2 داره اين مورد رو تست كنه و يه فايل MKV با رزولوشن بالاي 720P*رو با oPlayer* يا هر برنامه ديگه اي ببينه

نظر

• نوشته اصلی توسط iMamad نمایش پست ها
                    ببينيد من منظورم برنامه هايي مثل Oplayer يا VLC يا اينهاست و فقط و فقط MKV و Divx مد نظرم هست، ميدونم كه MP4 رو Full HD هم پخش ميكنه، آيپد 1 هم اين كار رو ميكنه من ميخوام بدونم DivX و MKV رو به صورت HD*يا FullHD با برنامه هاي VLC*و oPlayer ميشه روون اجرا كرد؟
                    لطفا اگر كسي آيپد 2 داره اين مورد رو تست كنه و يه فايل MKV با رزولوشن بالاي 720P*رو با oPlayer* يا هر برنامه ديگه اي ببينه
                    سلام....من از یه حرفه ای پرسیدم این جوابیه که به من داد:

این سوال:
                    دوستان سلام....:20:

من تعداد زیادی فایل ویدیویی با فرمت های mkv...wmv....avi....دارم که اکثرا 1080 در 720 هستن....

بنده تعداد زیادی از ویدیو پلیر های موجود رو امتحان کردم...همشون صدا وتصویر هماهنگ نیست...:19:

صدا عادی هست ولی تصویر تاخیر زیادی داره.....:13:

ممنون میشوم راهنمایی کنید....فقط تو رو خدا نگین Convert که....:41:

این ها رو تست کردم تا حالا::19:

buzz
                    vlc
                    o
                    av....hd
                    movie

همشون رو یه player اضافه کنین:21:
                    این جواب:
                    دوست عزیز این فرمت ها احتمالا هیچ کدومشون Hardware Acceleration ندارن (نه فقط با آیپد، با هیچ چیپ دیگه ای) ، و این App ها مجبور هستن با خود پردازنده (نه GPU) این پردازش ها رو انجام بدن که هم عمر باتری رو پایین میاره هم کارایی مناسبی نداره.

بهترین راه برای شما همون Convert کردن به MP4/H.264 هست.
                    پس یعنی آیپد 2 هم نمیتونه.....آیپاد هم نمیتونه...آیفون هم نمیتونه....
                    ویرایش توسط iMosi : https://i-phone.ir/forums/member/39671-imosi در ساعت 12-04-2011, 03:34 PM

نظر

• کمک

سلام با ای پد یه مشکل دارم .سرعت اینترنتم خیلی پایین امده .از وایرلس استفاده میکنم.با لب تاب امتحان میکنم سرعتم خوبه.اما ای پد به زور کار میکنه.ریست نتورک رو هم زدم.لطفا راهنمایی کنید.کوکی و هیستوری رو هم پاک کردم.

نظر

• اخه تا چند روز پیش خوب کار میکرد یه دفه اینجوری شد با ایرانسلم کار میکنه.با وایرلس خودشم ضعیفه چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sinol نمایش پست ها
                          سلام با ای پد یه مشکل دارم .سرعت اینترنتم خیلی پایین امده .از وایرلس استفاده میکنم.با لب تاب امتحان میکنم سرعتم خوبه.اما ای پد به زور کار میکنه.ریست نتورک رو هم زدم.لطفا راهنمایی کنید.کوکی و هیستوری رو هم پاک کردم.
                          برنامه ای که به نتورک ربط داشته باشه روی آیپد نصب کردید؟ اونو پاک کنید
                          نگران فردایت نباش ...
                          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام آی پد سی درصدی شارژ داشت گذاشتم رو میز یه کاری انجام دادم، اومدم دیدم مثل همیشه Sleep شده. ولی هر دکمه ای میزنم روشن نمیشه، چرا؟ کلا انگار هیچ وقت روشن نبوده. به شارژم زدم باز نمیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط CAZADOR نمایش پست ها
                              سلام آی پد سی درصدی شارژ داشت گذاشتم رو میز یه کاری انجام دادم، اومدم دیدم مثل همیشه Sleep شده. ولی هر دکمه ای میزنم روشن نمیشه، چرا؟ کلا انگار هیچ وقت روشن نبوده. به شارژم زدم باز نمیاد
                              با سلام و خسته نباشید ... !یه بار respring کن دوست عزیز ...

دکمه Home +Power رو بگیر دوست عزیز ببین مشکل حل میشه یا نه ... !
                              ویرایش توسط h_r_gholamsim : https://i-phone.ir/forums/member/46502-h_r_gholamsim در ساعت 15-04-2011, 12:44 AM

نظر

• مشکلات یک وب مستر با آی پد

با سلام

بنده وب مستر هستم و نیاز مبرمی به وسیله ای مانند آی پد داشتم ولی بعد از خرید اون به مشکلاتی برخوردم:
                                1- عدم اسکرول شدن بعضی باکس های داخل وب سایت ها با همان مرورگر سافاری
                                2- نداشتن امکان آپلود تصویر (درحالت های مختلف در مدیریت وب سایت های متفاوت و حتی هاست یک وب سایت هم تست شده) با همان مرورگر سافاری

این مشکلات در مرورگر فایرفاکس هم دیده شده

فعلا طی این یک روزی که آی پد گرفتم به این مشکلات برخوردم

دومیش واقعا حیاتیه و نمیدونم چکار کنم لطفا اگه راه حلی وجود داره بهم با ذکر منابع معتبر و ارایه نرم افزارهاش معرفی کنید

ممنونم

نظر

صبر کنید ..
                                X