اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من همونطور که گفتم هم فلش هم رم هم هارد می تونم وصل کنم. گوشیم رو هم با کابل می تونم وصل کنم و به اطلاعاتش دسترسی داشته باشم . هم مموری داخلیش هم رمی که توشه...
    شب که برگشتم خونه عکس میگیرم همینجا میذارم .
    کمرا کیت من ارجینال اپل نیست ...

نظر

• سلام
      من آیپدم رو با os 4.2.1 بعد از اینکه جیل برک کردم وقتی یک برنامه مجانی از آیتونز می گیرم که نصب کنم پیغام میده

The app was not installed on ipad because you are not authorized for it on this compueter"

ipa برنامه ای را هم که نصب می کنم خطای (0xE8008001) میده

میشه راهنماییم کنید.
      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط latimer نمایش پست ها
        سلام
        من آیپدم رو با os 4.2.1 بعد از اینکه جیل برک کردم وقتی یک برنامه مجانی از آیتونز می گیرم که نصب کنم پیغام میده

The app was not installed on ipad because you are not authorized for it on this compueter"

ipa برنامه ای را هم که نصب می کنم خطای (0xE8008001) میده

میشه راهنماییم کنید.
        ممنون
        برای مورد اول، در آیتیونز، تب Store رو باز کرده، روی Authorize This Computer کلیک کنید، که اسم و رمز اکانت رو ازتون میخواد که وارد میکنید.

برای مورد دوم، بسته به فیرم ویر دستگاهتون، در Cydai از یکی از سورس های معتبر، برنامه Appsync مربوط به فیرم ویر فعلی دستگاهتون رو نصب کنید.

نظر

• سلام یه مشکل و چند تا سوال
          1- با شارژر و کابل iphon3gs میتونم ipad شارژ کنم؟؟البته تا الان این کارو هم کردم تا اینکه اینجوری شد
          تا 96 درصد رسیده بود که دیدم رو باطری علامت 2 شاخه برق اومده که همیشه وقتی گوشی یا ایپد باطریش پر میشه میاد ریست کردم شد 99 درصد ولی باز اون علامت اوومد . چیکارش کنم ؟ فکر کنم هارد ریست کنم درست بشه ؟
          اگر همینطوره چطوری هارد ریست میکردیم یادم رفته ؟؟ اگرم نه که چیکارش کنم ؟
          2- چرا اینجوری شده ؟ فکر کنم یه بارم iphone اینجوری شد
          3- ipad 3g چند ساعت طول میکشه از صفر تا پر کامل بشه ؟؟ مال من تقریبا 3.50 دقیقه

نظر

• با سلام
            من از وقتی ایتیونزم رو به ۱۰،۲،۱ اپدیت کردم دیگه برنامه های کرک شده رو سینک نکرد توی آیپدم که تری جی هستش و رفتارش طوری بود که انگار دستگام جیلبریک نشده همینطور هم برای ایفونم که ۳ جی اس جیلبریک شدست ، خواهشا بگید که این بخاطر اپدیت شدن آیتیونزه ؟ من چن بار تمام برنامه یی که از سایدیا ریخته بودم رو از جمله اپ سینک ۴.۲.۱ رو هم پاک و دوباره نصب کردم ولی فایده نداشت، بر حسب اتفاق مجبور شدم ورژن ۴.۳ رو بریزم ولی الان برای آیفونم راه حلی دارید؟ ممنون میشم اگر جوابمو بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
              سلام یه مشکل و چند تا سوال
              1- با شارژر و کابل iphon3gs میتونم ipad شارژ کنم؟؟البته تا الان این کارو هم کردم تا اینکه اینجوری شد
              تا 96 درصد رسیده بود که دیدم رو باطری علامت 2 شاخه برق اومده که همیشه وقتی گوشی یا ایپد باطریش پر میشه میاد ریست کردم شد 99 درصد ولی باز اون علامت اوومد . چیکارش کنم ؟ فکر کنم هارد ریست کنم درست بشه ؟
              اگر همینطوره چطوری هارد ریست میکردیم یادم رفته ؟؟ اگرم نه که چیکارش کنم ؟
              2- چرا اینجوری شده ؟ فکر کنم یه بارم iphone اینجوری شد
              3- ipad 3g چند ساعت طول میکشه از صفر تا پر کامل بشه ؟؟ مال من تقریبا 3.50 دقیقه
              نوشته اصلی توسط soshiance
              دوستان کسی جوابی نمیده من تو ipad تازه کارم
              دكمه هاي home و power رو با هم بگير 7-8 ثانيه صبر كن آرم اپل بياد بالا وقتي ديدي دكمه هارو ول كن تا ريست بشه .شما بهتره كه كابل و شارژر خود آيپد رو تهيه كنيد. و اينكه آِپد من حدود 4 تا 4.5 ساعت طول ميكشه تا 100 درصد پر بشه . باطري آِپد با آيفون فرق ميكنه . آيپد حدود 10 ساعت در حال استفاده شارژ نگه ميداره .
              نگران فردایت نباش ...
              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط espahbod نمایش پست ها
                با سلام
                من از وقتی ایتیونزم رو به ۱۰،۲،۱ اپدیت کردم دیگه برنامه های کرک شده رو سینک نکرد توی آیپدم که تری جی هستش و رفتارش طوری بود که انگار دستگام جیلبریک نشده همینطور هم برای ایفونم که ۳ جی اس جیلبریک شدست ، خواهشا بگید که این بخاطر اپدیت شدن آیتیونزه ؟ من چن بار تمام برنامه یی که از سایدیا ریخته بودم رو از جمله اپ سینک ۴.۲.۱ رو هم پاک و دوباره نصب کردم ولی فایده نداشت، بر حسب اتفاق مجبور شدم ورژن ۴.۳ رو بریزم ولی الان برای آیفونم راه حلی دارید؟ ممنون میشم اگر جوابمو بدید
                نه با نصب اون برنامه هم مشکلم حل نشد ، راه جل دیگه ای ندارین؟

نظر

• سلام
                  میخواستم بدونم چطور میتونم با یک پرینتر که تو شبکه شر شده یا پرینتر سرور پرینت بگیرم
                  در ضمن ios4.2.1هستم.

نظر

• بچه ها با چه برنامه اي ميشه با iPad شماره گرفت? يا حداقل شارژ سيم كارت وارد كرد!

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan.mahjoor نمایش پست ها
                      بچه ها با چه برنامه اي ميشه با iPad شماره گرفت? يا حداقل شارژ سيم كارت وارد كرد!
                      خوب اين يكي از راه هاس :

http://www.i-phone.ir/forums/thread28327.html

راه ديگش اينه كه شما به سايت اپراطور مورد نظر مثلا ايرانسل بريد و ازونجا خططتون رو شارژ كنيد.
                      راه ديگه اي هم هست . اينكه سيم كارتتون رو بندازيد توو 1گوشي ديگه و با اون گوشي شارژش كنيد . جا زدن سيم ميكرو داخل 1 گوشي ديگه فقط 1كم دقت ميخواد .
                      نگران فردایت نباش ...
                      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• کمک فوری

سلام دوستان
                        من تازه آیپد1 با فریمور 4.2.1 خریدم وبا greenpois0n جیلبرکش کردم یه تعداد نرم افزار مجانی با آیتیونز 10.2 توش ریختم فردا که روشنش کردم صفحه اش بهم ریخته بود با گزینه resest and earase all setting ریستش کردم ولی دیگه بالا نیومد
                        تو صفحه ها گشتم و فهمیدم که نباید ریستش می کردم و الان باید restore کنم و فریمور 4.2.1 را دانلود کردم و با اون ری استور کردم ولی موقع verify اررور 3194 میده و هر کاری کردم نتونستم درستش کنم ، لطفا کمکم کنید دیگه دارم روانی میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط kiarash777 نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          من تازه آیپد1 با فریمور 4.2.1 خریدم وبا greenpois0n جیلبرکش کردم یه تعداد نرم افزار مجانی با آیتیونز 10.2 توش ریختم فردا که روشنش کردم صفحه اش بهم ریخته بود با گزینه resest and earase all setting ریستش کردم ولی دیگه بالا نیومد
                          تو صفحه ها گشتم و فهمیدم که نباید ریستش می کردم و الان باید restore کنم و فریمور 4.2.1 را دانلود کردم و با اون ری استور کردم ولی موقع verify اررور 3194 میده و هر کاری کردم نتونستم درستش کنم ، لطفا کمکم کنید دیگه دارم روانی میشم
                          چون شما به احتمال صد در صد shsh فريمورتون رو نگرفتين در حال حاضر ديگه نمي تونيد به فريمور 4.2.1 ريستور كنين چون الان فريمور 4.3.1 رليز شده و شما تنها اجازه ريستور به اين فريمور رو داريد.
                          كه در حال حاضر هم جيلبريك نميشه.

نظر

• آیا بعد از ریستور به 4.3.1 دوباره میشه دانگرید به 4.2.1 کرد ؟ لطفا توضیح بدید .

نظر

• نوشته اصلی توسط kiarash777 نمایش پست ها
                              آیا بعد از ریستور به 4.3.1 دوباره میشه دانگرید به 4.2.1 کرد ؟ لطفا توضیح بدید .
                              اگه وقتی در ۴.۲.۱ بودید یا یرنامه inyumbrella ش ش (shsh) رو گرفته باشید اره میتونید
                              ولی اگه نه خیر نمیتونید

نظر

• سلام
                                من دو تا سوال دارم :
                                1. من يه برنامه رو آيپد مي خوام كه فرمت srt واسه زيرنويس و فرمت هاي مختلف ويدئويي رو بخونه
                                2. چه جوري ميشه رو آيپد تم ريخت ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X