اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام

نوشته اصلی توسط green boy نمایش پست ها
    earphone ایپد 1 به ایپد 2 هم میخوره؟
    این چی هست کارش چیه دوست عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط rezarmz نمایش پست ها
      این چی هست کارش چیه دوست عزیز
      این به عبارتی هدفون آیفون وآیپد ..
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• 1سوال پیش پا افتاده
        مولتی تسکین تو ios4.3.2بدون استفاده از کلید هوم چطور فعال میشه
        کلا ios۴.۳ چه مزیتهایی نسبت به ۴.۲داره؟

نظر

• یه جایی تو انجمن برنامه ای بود برای sms تو ipad ولی الان پیداش نمی کنم لطفا کمک کنید
          لازمش دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad.shahbaz نمایش پست ها
            یه جایی تو انجمن برنامه ای بود برای sms تو ipad ولی الان پیداش نمی کنم لطفا کمک کنید
            لازمش دارم
            بفرما داداشhttp://www.i-phone.ir/forums/thread26636.html

نظر

• نوشته اصلی توسط Behrooz58 نمایش پست ها
              1سوال پیش پا افتاده
              مولتی تسکین تو ios4.3.2بدون استفاده از کلید هوم چطور فعال میشه
              دوست عزیز میتونید از آموزش زیر استفاده کنید :

فعال کردن Multitasking Gesture در آیپد بدون نیاز به xCode

نظر

• گرافیک ایپد

با سلام دوستان من یک کی برد فارسی از سورس موبایل پرشین نصب کردم وقتی ایپد را ریستارت کردم همه ایکونها کوچک شده اند و به نوعی ریزولوشون بهم خورده و یک کیبرد کوچک امده روی اسکرین کیبرد را ان اینستال کردم ولی مشکل همچنان باقیست کسی اگر اطلاعاتی داره کمک کنه با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط farad نمایش پست ها
                  با سلام دوستان من یک کی برد فارسی از سورس موبایل پرشین نصب کردم وقتی ایپد را ریستارت کردم همه ایکونها کوچک شده اند و به نوعی ریزولوشون بهم خورده و یک کیبرد کوچک امده روی اسکرین کیبرد را ان اینستال کردم ولی مشکل همچنان باقیست کسی اگر اطلاعاتی داره کمک کنه با تشکر
                  به مسیر library / mobilesubstrate / dynamicLibraries برید و هر چی فایل با اسم برنامه ای که نصب کردید وجود داره رو پاک کنید .

اگه نشد با ifunbox اسم برنامه رو سرچ کنید و هر چی پیدا کرد پاک کنید
                  نگران فردایت نباش ...

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                    به مسیر library / mobilesubstrate / dynamiclibraries برید و هر چی فایل با اسم برنامه ای که نصب کردید وجود داره رو پاک کنید .

اگه نشد با ifunbox اسم برنامه رو سرچ کنید و هر چی پیدا کرد پاک کنید
                    منظورتان از ای فایل استفاده کنم و لایبرری داخل ایپد را پاک نمایم ؟

نظر

• سلام خدمت تمام بزرگواران.دوستان من قصد دارم اگه خدا بخواد يه آيپد بگيرم . مي خواستم بپرسم به نظر شما آيپد ١ تا چند وقت ديگه عمر مي كنه؟ منظورم اينه كه تا كي براش برنامه توليد ميشه و براش آپديت جديد مياد؟ چون در رابطه با آيفون ها تقريبا عمر ٣g تمومه و براش ديگه آپديت نمياد. و بطور كلي بنظر شما مي ارزه الان آيپد ١ بگيرم؟
                      با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط farad نمایش پست ها
                        منظورتان از ای فایل استفاده کنم و لایبرری داخل ایپد را پاک نمایم ؟
                        آدرس فایلی که دادم در پست بالا رو با یکی از برنامه های iphone pc suite یا ifunbox پیدا کنید و هر فایلب به اسم برنامه ای که نصب کردید پیدا شد پاک کنید

نوشته اصلی توسط abrar نمایش پست ها
                        سلام خدمت تمام بزرگواران.دوستان من قصد دارم اگه خدا بخواد يه آيپد بگيرم . مي خواستم بپرسم به نظر شما آيپد ١ تا چند وقت ديگه عمر مي كنه؟ منظورم اينه كه تا كي براش برنامه توليد ميشه و براش آپديت جديد مياد؟ چون در رابطه با آيفون ها تقريبا عمر ٣g تمومه و براش ديگه آپديت نمياد. و بطور كلي بنظر شما مي ارزه الان آيپد ١ بگيرم؟
                        با تشكر
                        شما نگران نباشید مطمئنا چند سالی طول میکشه تا آیپد 1 از ساپورت اپل بیرون بیاد و در رابطه با 3جی و 2جی هم باید بگم که فقط آپدیت فرم ور نمیاد . ولی برنامه براش ساخته میشه و بازم طول میکشه تا از رده خارج بشه
                        نگران فردایت نباش ...

نظر

• سلام....من از وقتی به فرمور ۴.۳.۳ رفتم نتونستم قابلیت multitasking gesture رو روی آیپدم راه بندازم....میشه کمک کنید...

نظر

• سلام من الان دوباره ورژن 4.3.3ایپد1 رو دانلود میکنم اما میبینم خرابه یه لینک خوب برام بزارید که ایراد نداشته باشه

نظر

• دوستان xgps رو براي ايپد از چه سورسي نصب كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezarmz نمایش پست ها
                                سلام من الان دوباره ورژن 4.3.3ایپد1 رو دانلود میکنم اما میبینم خرابه یه لینک خوب برام بزارید که ایراد نداشته باشه
                                http://appldnld.apple.com/iPhone4/04...3_Restore.ipsw
                                نگران فردایت نباش ...

نظر

صبر کنید ..
                                X