اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من قبلا *ایپدم رو تو مک سینک می کردم و بکاپ میگرفتم... ولی الان به دلایلی از ویندوز سون استفاده می کنم و به هیچ وجه نمیتونم به مک برکردم... ولی به فایل های تو مک دسترسی دارم
    حالا چجوری می تونم بکاپی که تو مک داشم رو توو ویندوز استفااده کنم و بکاپ رو به ایپدم برگردونم؟

نظر

• سلام
      دوستان پرینتری که توی شبکه تعریف شده چجوری میشه ازش استفاده کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kourosh1348 نمایش پست ها
        دوستان سلام.چطور میتونم عکسهای تو آیپدم رو کپی کنم تو کامپیوترم.وقتی می خوام عکس جدیدی بریزم باید سینک کنم و اونوقت هر چی از قبل تو آیپد باشه پاک میشه و جدیدا رو جاش میریزه.منم یک سری عکس تو آیپد دارم که رو کامپیوترم ندارم و با خود آیپد از اینترنت دانلود کردم.
        دوست عزیز وقتی شما ایپد رو به Itunes متصل می کنید خودش همون ابتدا از شما سوال می کنه که می خوایین برنامه ها و یا اطلاعات که در آیپد میباشد رو در Itunes سینک کنید یا خیر با زدین گزینه بله ... ! برنامه ها ی که Install کرده اید با Itunes سینک میشه و در قسمت App های Itunes اضافه میشه دوست عزیز !

و برای عکس ها هم اگر ویندوز باشد ... ! که یه کمی فرق میکنه که مطمئنن می دونید به خاطر نداشتن برنامه ی iPhoto شما وقتی متصل می کنید دیوایستون رو Win از شما سوال می کنه که می خواین عکس هاتون Import شه که یا Yes کردن در فولدر مشخصه خودتون Import میشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط green boy
          سلام یه سوال داشتم:این برنامه چیه؟
          CallerID
          اکثرا در آیفون مشکل نشان ندادن نام تماس گیرنده رو دارن ، برای رفع این مشکل برنامه ای هست به اسم caller id fix که در سیدیا موجوده .
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام
            ایپد فرمت زیرنویس srt رو می خونه
            برنامه ای هست که بشه sub رو تبدیل به srt کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط h_r_gholamsim نمایش پست ها
              دوست عزیز وقتی شما ایپد رو به itunes متصل می کنید خودش همون ابتدا از شما سوال می کنه که می خوایین برنامه ها و یا اطلاعات که در آیپد میباشد رو در itunes سینک کنید یا خیر با زدین گزینه بله ... ! برنامه ها ی که install کرده اید با itunes سینک میشه و در قسمت app های itunes اضافه میشه دوست عزیز !

و برای عکس ها هم اگر ویندوز باشد ... ! که یه کمی فرق میکنه که مطمئنن می دونید به خاطر نداشتن برنامه ی iphoto شما وقتی متصل می کنید دیوایستون رو win از شما سوال می کنه که می خواین عکس هاتون import شه که یا yes کردن در فولدر مشخصه خودتون import میشه !
              من ویندوز دارم و هر وقت آیپد رو به کامپیوتر وصل میکنم خودش یک سینک میکنه.همین.هیچ چیزی در مورد موزیک و عکس و چیزی جدا نمیپرسه.
              برنامه ای چیزی نیست که بشه عکسها و مزیکها و فیلمها ...رو از آیپد به کامپیوتر و برعکس منتقل کنم؟بدون اینکه ایپد قبلیهای روی دیوایس رو پاک کنه؟

نظر

من ویندوز دارم و هر وقت آیپد رو به کامپیوتر وصل میکنم خودش یک سینک میکنه.همین.هیچ چیزی در مورد موزیک و عکس و چیزی جدا نمیپرسه.
                برنامه ای چیزی نیست که بشه عکسها و مزیکها و فیلمها ...رو از آیپد به کامپیوتر و برعکس منتقل کنم؟بدون اینکه ایپد قبلیهای روی دیوایس رو پاک کنه؟
                دوست عزیز ... ! زمانی که در آیتونز سینک میشه شما می تونید ببینید !
                شما یه نگاه در پوشه ایی که در PC تون درست کردید تا عکس هایی که می خواین در Itunes نصب کنید رو یه نگاه بندازید ... در اونجا اضافه شده دوست عزیز !

چرا شما می تونید با برنامه هایی مثل iFunBox به فایل های دیوایستون دسترسی داشته باشید ! به علاوه عکسهاتون

نظر

• نوشته اصلی توسط h_r_gholamsim نمایش پست ها
                  دوست عزیز ... ! زمانی که در آیتونز سینک میشه شما می تونید ببینید !
                  شما یه نگاه در پوشه ایی که در PC تون درست کردید تا عکس هایی که می خواین در Itunes نصب کنید رو یه نگاه بندازید ... در اونجا اضافه شده دوست عزیز !

چرا شما می تونید با برنامه هایی مثل iFunBox به فایل های دیوایستون دسترسی داشته باشید ! به علاوه عکسهاتون
                  آقا ممنون ولی یک پوشه تو my pictures بنام ipod photo cache هست که ویندوز بنام photo database میشناسدش و توش کلی فولدر هست که تو هر کدومشون 4 تا فایل با پسوند ithmb.* هست و ویندوز هم نمیتونه بازشون کنه.

نظر

• سلام دوستان
                    اقا الان كه اين ايپد٢ هنوز هك نشده هيچ راهي نداره كه بتونم برنامه هايي كه از اول برام ريختن بوده رو تو كامپيوتر ذخيره كنم؟
                    اخه از اونجا كه خريدم واسم برنامه هايي كه خودشون خريده بودن رو ريختن و وقتي الان بخوام با كامپيوتر خودم سينك كنم همش به فنا ميره
                    هيچ راهي نداره؟

نظر

آقا ممنون ولی یک پوشه تو my pictures بنام ipod photo cache هست که ویندوز بنام photo database میشناسدش و توش کلی فولدر هست که تو هر کدومشون 4 تا فایل با پسوند ithmb.* هست و ویندوز هم نمیتونه بازشون کنه.
                      دوست عزیز ... اگر شما My Pictures رو به عنوان یه فولدر داده باشید به iTunes شما وقتی بخواین عکس بریزید داخل دیوایستون عکس ها رو Import میکنید داخل همین پوشه و کاری به فولدر iPod Photo Cache ندارید ... ! و بر عکس ... یعنی شما وقتی عکس هاتون رو از دیوایستون میریزید در PC عکس ها به صورت Data بندی شده در قسمت MY Pictures شما اضافه میشه !

مگر اینکه عکس ها از دیوایس بر روی PC ریخته نشده باشه !

نظر

• سلام خسته نباشيد.من passworrd گوشي ام كه مدل 3GS است رو فراموش كردهام. پس از چند بار وارد كردن كد اشتباه حالا پيغام ميده به itunes وصل بشو.حالا چكار بايد بكنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bdeli نمایش پست ها
                          سلام خسته نباشيد.من passworrd گوشي ام كه مدل 3GS است رو فراموش كردهام. پس از چند بار وارد كردن كد اشتباه حالا پيغام ميده به itunes وصل بشو.حالا چكار بايد بكنم؟
                          شما یه آیتیونز وصل کن و بزار Sync بشه.

اگر اینطوری درست شد که چه بهتر.

گوشی یکی از دوستای منم ۳ روز پیش اینطوری شد٫ چاره ایی غیر از ریستور براش نموند.

نظر

• نوشته اصلی توسط bdeli نمایش پست ها
                            سلام خسته نباشيد.من passworrd گوشي ام كه مدل 3GS است رو فراموش كردهام. پس از چند بار وارد كردن كد اشتباه حالا پيغام ميده به itunes وصل بشو.حالا چكار بايد بكنم؟
                            این برنامه رو دانلود کنید :

آیفون رو به PC متصل کنید . سپس بر روی دکمه UNLOCK کلیک کنیـــد .

پس از اتمام عملیان ویندوز ، گوشیتونو ری استارت کنید

ازین به بعد هم لطفا سوالاتونو در جای مناسب مطرح کنید : سؤالات و مشکلات در مورد آیفون - انجمن تخصصی آیفون
                            نگران فردایت نباش ...
                            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                              دوستان من قبلا *ایپدم رو تو مک سینک می کردم و بکاپ میگرفتم... ولی الان به دلایلی از ویندوز سون استفاده می کنم و به هیچ وجه نمیتونم به مک برکردم... ولی به فایل های تو مک دسترسی دارم
                              حالا چجوری می تونم بکاپی که تو مک داشم رو توو ویندوز استفااده کنم و بکاپ رو به ایپدم برگردونم؟
                              شرمنده کردید دوستان:دی

خب خودم میگم شاید بعدا واسه یکی سوال شه

Mac: ~/Library/Application Support/Mobile Sync/Backups
                              Windows: ~/Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                                شرمنده کردید دوستان:دی

خب خودم میگم شاید بعدا واسه یکی سوال شه

Mac: ~/Library/Application Support/Mobile Sync/Backups
                                Windows: ~/Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup
                                دوست عزیز با عرض شرمندگی از شما ... ! بنده پست شما رو ندیدم ..

یه راه حل همونه که خود شما فرمودید که در این صورت Backup برمی گرده و راه حل دیگه که شاید یه کمی راحتتر می باشد اینه که از طریق مسیر زیر پوشه Itunes رو کپی کنید !

Name Your Mac==>Music ==>Itunes
                                رو در مسیر ویندوز خود به فرض درایو c

Local Disc (c)==>Music
                                بریزید و کار تموم دوست عزیز !
                                ویرایش توسط h_r_gholamsim : https://i-phone.ir/forums/member/46502-h_r_gholamsim در ساعت 23-04-2011, 02:10 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X