اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
    بچها یه سورس به من میدین که بتونم یه appsync که مطمئنین واسه آیپد رو ۴۲۱ جواب میده بگیرم؟
    سورس انجمن و سورس های زیر :
    کد PHP:
    Mobile4persian.net/Cydia 
    کد PHP:
    Cydia.Hackulo.us 

نظر

• كسي ميدونه چطور ميشه اينترنت آيپد رو share كرد روي دستگاههاي ديگه. 

نظر

• avalan vaghean sharma.de phinglish type mikonam gooshim fonte farsi nadare bebakhshid

bad ye soal
        akhe man shenidm on kite cameraye apple
        faghat aksaro neshoon mide va nemishe hme chizo enteghal dad
        doroste?

نظر

• نوشته اصلی توسط qorbani.m
          wifi یا 3g یا edge ؟

wifi که کلا نمی شه
          واسه 3g ميخوام

نظر

• من دیروز رو ipad سیم ایرانسل گزاشتم پیدا کرد
            1-- تنظیمات gprs رو لطف میکنید ؟ و تو کدوم قسمت باید برم
            2- برای اینکه از شارژ همینجوری خودش استفاده نکنه باید تنظیمات apn رو عو ض کنم
            3- به جای تغییر در تنظیمات apn میتونم گزینه فعال شدن سیم و off کنم یعنی یه حالتی بزارم که سیم کارت نداشت هر موقع هم خواستم روشن کنم
            4- رو ipad سیم باشه و انتن هم خوب بده یعنی نره هی سرچ کنه با قبلش که سیم کارت روش نبود چقدر تو مصرف باطری فرق میکنه
            ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 14-03-2011, 11:15 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
              من دیروز رو ipad سیم ایرانسل گزاشتم پیدا کرد
              1-- تنظیمات gprs رو لطف میکنید ؟ و تو کدوم قسمت باید برم
              2- برای اینکه از شارژ همینجوری خودش استفاده نکنه باید تنظیمات apn رو عو ض کنم
              3- به جای تغییر در تنظیمات apn میتونم گزینه فعال شدن سیم و off کنم یعنی یه حالتی بزارم که سیم کارت نداشت هر موقع هم خواستم روشن کنم
              4- رو ipad سیم باشه و انتن هم خوب بده یعنی نره هی سرچ کنه با قلش که سیم کارت روش نبود چقدر تو مصرف باطری فرق میکنه

1 - setting >cellular data > apn setting در اين قسمت شما در apn بايد بنويسي mtnirancell
              2 - گزينه اي براي غير فعال كردن نيست شما به اين لينك مراجعه كنيد : http://www.i-phone.ir/forums/thread27388.html

3 - بله شما ميتوني اين كار رو هم انجام بدي ولي عملا شما سيم كارتتون رو غير فعال كرديد و اس ام اس و . .. براتون نمياد 1جورايي خاموش كرديد سيم كارتو .

4 - خوب طبيعا فرق داره ولي باطري آِپد قويه و زياد تاثير نميذاره
              نگران فردایت نباش ...
              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام

سلام
                iTunes من چند وقته که هر چی برنامه ی جدید توی library اش اضافه می کنم ، sync که می کنم برنامه ها را می ریزه تو آیپد ولی آخرش ارور میده و نمی ریزه و ارورش حتی کد هم نداره و نمی گوید که ارورش چیه ...

می تونید کمکم کنید لطفا...

این در صورتی هست که هفته ی پیش دقیقا با همین شرایط می ریخت !

نظر

• يه سوال من برنامه واسه word نصب كردم چجوري بايد فايل رو بريزم توش كه بخونه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط qorbani.m نمایش پست ها
                    سلام
                    iTunes من چند وقته که هر چی برنامه ی جدید توی library اش اضافه می کنم ، sync که می کنم برنامه ها را می ریزه تو آیپد ولی آخرش ارور میده و نمی ریزه و ارورش حتی کد هم نداره و نمی گوید که ارورش چیه ...

می تونید کمکم کنید لطفا...

این در صورتی هست که هفته ی پیش دقیقا با همین شرایط می ریخت !
                    خوب همون چيزي كه مينويسه رو بگيد تا شايد بتونيم كمكتون كنيم

شما ميتوني 1 بار آيتونز رو از سيستمتون پاك كنيد و دوباره نصب كنيد . دقت كنيد كه بك آپ رو برنگردونيد و 1 كاربر جديد بسازيد

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
                    يه سوال من برنامه واسه word نصب كردم چجوري بايد فايل رو بريزم توش كه بخونه؟
                    با استفاده از iFunbox شما به فايل هاي اون نرم افزار دسترسي پيدا ميكنيد و فايل مورد نظرتون رو به داخل اون كپي كنيد و يا اينكه با نرم افزار iphone pc suite در قسمت doc فايل مورد نظر رو كپي كنيد .
                    ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 14-03-2011, 09:05 PM
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• می تونم فایل های download شده را با iFunbox توی فایل های install0s بریزم و از طریق install0s بریزمشون ؟

هنوز این کارو امتحان نکرده ام

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                        خوب همون چيزي كه مينويسه رو بگيد تا شايد بتونيم كمكتون كنيم

شما ميتوني 1 بار آيتونز رو از سيستمتون پاك كنيد و دوباره نصب كنيد . دقت كنيد كه بك آپ رو برنگردونيد و 1 كاربر جديد بسازيد

با استفاده از iFunbox شما به فايل هاي اون نرم افزار دسترسي پيدا ميكنيد و فايل مورد نظرتون رو به داخل اون كپي كنيد و يا اينكه با نرم افزار iphone pc suite در قسمت doc فايل مورد نظر رو كپي كنيد .
                        مساله اینه که نمیدونم فایل هاش کجان وگرنه خودم با*ifile می*ریختم داخل جائی* که برنامه وا می*کنه برنامه هم اینه:
                        office2 hd
                        docstogo

نظر

• 2- یه بازی مشترک که هم رو ipad باشه هم رو iphone میشه به صورت مولتی بازی کرد با بلوتوث ؟؟؟ مثل iphone با iphone
                          من گشتم اینو تو یه فروم خارجی پیدا کردم تا حالا خودم امتحان نکردم ولی جوابشون این بود ... !

کد:
                          Any good recent games that use bluetooth for multiplayer gaming

پاسخ:
                          Cod zombies,bt chess and red alert 2 are the best in my opinion.

اینم جندتا بازی که می تونی با Bluetooth بازی کنی...!

(Flight Control HD (Bluetooth/Wifi/iPhone

(Set Pro HD (Pass-n-Play

(Labyrinth 2 HD (Bluetooth/WiFi

(Fruit Ninja HD (Pass-n-Play

البته اینم بگم که باید هردوی اونها باید دارای یه ورژن باشن ... !

این چیزهایی بود که من پیدا کردم ...
                          ویرایش توسط h_r_gholamsim : https://i-phone.ir/forums/member/46502-h_r_gholamsim در ساعت 16-03-2011, 03:13 PM

نظر

• سلام مي خواستم ببينم ميشه اينترنت ( GPRS or EDGE ) رو از iPad روي iPod Touch شير كرد؟
                            ویرایش توسط AliRez7A : https://i-phone.ir/forums/member/27074-alirez7a در ساعت 16-03-2011, 09:44 PM

نظر

• مشاوره

سلام
                              میخوام یه تبلت برای وبگردی بگیرم که از آیپد خیلی خوشم اومده و تنها مشکلم ساپورت فلش هست
                              چون دسترسی به کامپیوتر زیاد برام مقدور نیست یه کم مشکل برام ایجاد میکنه. یه کم تو فروم چرخیدم اما اطلاعات زیادی پیدا نکردم
                              سایتهای زیادی میرم که خیلی به فلش وابسته هستن. میخوام ببینم تجربه شما که آیپد دارید چیه؟
                              مثلا همین تبلیغ فلش تو این فروم یا سایت هایی که ویدیو فلش دارن.
                              یه مرورگری هم هست که ویدیو فلش رو دانلود میکنه. با اون میشه از هر جای ویدیو که بخوایم دانلود کنه(مثل یوتوب) یا باید اول کل ویدیو رو دانلود کرد و بعد نگاه کرد؟

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread27198.html
                                اینجارو برید یه سر!

نظر

صبر کنید ..
                                X