اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره iPhone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Arash0 نمایش پست ها
    چرا افت كرده 6 شده 2800
    هر چی فروشنده های بیشتری آیفون وارد کنند قیمتها پایین تر هم میاد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Arash0 نمایش پست ها
      چرا افت كرده 6 شده 2800
      ما هم توش موندیم که دلیل افت چیه.اما فکر کنم قیمتش واقعا دو و صد هست.شایدم کسایی که با قیمت الکی خریدن دیگه نباید به لیست قیمت ها نگاه کنن!!

نظر

• الان به نظر شما به خاطر مشكل خم شدن
        جاي ٦پلاس
        ٦ بخريم؟

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
          الان به نظر شما به خاطر مشكل خم شدن
          جاي ٦پلاس
          ٦ بخريم؟

Sent from my iPhone
          بخاطر خم شدن كه نه چون خم شدنش يا نشدن به نوع استفاده شما برميگرده از گوشي اما ايفون ٦ پلاس از نظر ابعادي بسيار بزرگه كه هركسي با اين ابعاد راحت نيست و بخاطر حاشيه نسبتا زياد نمايشگرش عريض هم هست و در دست گرفتنش هم مشكله كه بخواي همزمان كار هم بكنيد باهاش و مورد ديگه هم امكانات كم و عملا صفر براي همچين نمايشگر بزرگي
          اينا از اون مشكل خم شدن مهمتر هستن

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
            بخاطر خم شدن كه نه چون خم شدنش يا نشدن به نوع استفاده شما برميگرده از گوشي اما ايفون ٦ پلاس از نظر ابعادي بسيار بزرگه كه هركسي با اين ابعاد راحت نيست و بخاطر حاشيه نسبتا زياد نمايشگرش عريض هم هست و در دست گرفتنش هم مشكله كه بخواي همزمان كار هم بكنيد باهاش و مورد ديگه هم امكانات كم و عملا صفر براي همچين نمايشگر بزرگي
            اينا از اون مشكل خم شدن مهمتر هستن
            من با هيچكدوم از اونا مشكل ندارم
            مشكلم خم شدنش هس

Sent from my iPhone

نظر

مشكلم خم شدنش هس

Sent from my iPhone
              بهر حال اين مشكل وجود داره خم ميشه و فعلا بهتره از اين مدل دوري كنيد تا سري دوم يا سوم و احتمال رفع اين نقص

نظر

مشكلم خم شدنش هس

Sent from my iPhone
                من باشم ۶ میخرم و برای فبلت اپل صبر میکنم سال دیگه.

نظر

• فقط ۹ مورد خم شدن از فروش بیش از ۱۰ میلیونی گزارش شده.
                  این موضوع چیزی نیست که بخوایم نگرانش باشیم.
                  فقط یه هجمه تبلیغاتی هست که هر سال شاهدش هستیم.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                    فقط ۹ مورد خم شدن از فروش بیش از ۱۰ میلیونی گزارش شده.
                    این موضوع چیزی نیست که بخوایم نگرانش باشیم.
                    فقط یه هجمه تبلیغاتی هست که هر سال شاهدش هستیم.

حرفم اصلا این نیست که قطعا ۶+ خم میشه و این حرف ها، کمی زمان بگذره مشخص میشه. اما دلیلی که از قول اپل اشاره کردید محکم نیست. چرا؟ چون درسته فقط ۹تا تو ۱۰ میلیون بوده اما مگه همش چند روز از رسیدنش دست مردم میگذره؟! تازه این خبر مال چند روز پیشه. اگرم مشکل نیمه جدی وجود داشته باشه مطمئنا در یک هفته هزار نفر مراجعه نمی کنن که! نمیشه در ۱۰ میلیون عدد ظرف ۷ روز آمار داد! درضمن کاربرایی که امکان پس دادن ندارن یا اگرم بتونن پس بدن طول میکشه ( مثل کاربرای داخل ایران و کشورهایی مانند ایران) هم اگر به مشکل خورده باشن در این آمار نیستن! بازهم تاکید میکنم منظورم رد یا تایید هیچ خبری نیست.

نظر

• من شخصا" مشکل خم شدگی ایفون6+ رو تجربه کردم و گوشی رو پس دادم و حاظر به تعویض با یک گوشی نو نشدم.
                      جالبه که بعد از مطرح کردن تجربه شخصیم مورد تمسخر قرار گرفتم که چرا گوشی رو تو جیبم گذاشتم و..
                      صرف نظر از اینکه هدف من صرفا" جهت اطلاع رسانی بود و بس، نمیدونم چطور کسانی که احتمالا" ایفون6+ رو حتی تو دستشون هم نگرفتن میتونن با این صراحت قضاوت کنن که اپل فلانه و این حرفها شایعست!!

امیدوارم که این مشکل در حد یک شایعه باشه و من بتونم به زودی با خیال راحت یک ایفون6+ بخرم. ولیکن اگر این مشکل جدی باشه، شماهایی که ندید با این صراحت قضاوت میکنید حاظرید جوابگوی یوزرهایی که در ایران هستن و نمیتونن گوشی رو پس بدن باشید؟
                      احتمالا" اون زمان هم با کمال بی طرفی جواب میدید که ادم عاقل ایفون6+ رو میگذاره صندوق عقب ماشینش نه توی جیبش!

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
                        من شخصا" مشکل خم شدگی ایفون6+ رو تجربه کردم و گوشی رو پس دادم و حاظر به تعویض با یک گوشی نو نشدم.
                        جالبه که بعد از مطرح کردن تجربه شخصیم مورد تمسخر قرار گرفتم که چرا گوشی رو تو جیبم گذاشتم و..
                        صرف نظر از اینکه هدف من صرفا" جهت اطلاع رسانی بود و بس، نمیدونم چطور کسانی که احتمالا" ایفون6+ رو حتی تو دستشون هم نگرفتن میتونن با این صراحت قضاوت کنن که اپل فلانه و این حرفها شایعست!!

امیدوارم که این مشکل در حد یک شایعه باشه و من بتونم به زودی با خیال راحت یک ایفون6+ بخرم. ولیکن اگر این مشکل جدی باشه، شماهایی که ندید با این صراحت قضاوت میکنید حاظرید جوابگوی یوزرهایی که در ایران هستن و نمیتونن گوشی رو پس بدن باشید؟
                        احتمالا" اون زمان هم با کمال بی طرفی جواب میدید که ادم عاقل ایفون6+ رو میگذاره صندوق عقب ماشینش نه توی جیبش!
                        دوست گلم بنده کاملا حرف شما رو قبول دارم و من هم iPhone 6+ دارم
                        ولی قبول داری یه مقدار بزرگنمایی شده این قضیه؟
                        من نمیگم نیست ولی نه به شدت که دست به تخریب یه شرکت بزنیم
                        به نظر من این مشکل میتونه برای خیلی از گوشی های دیگه هم پیش بیاد ولی اینقدر سر صدا نمیشه

ولی به هر حال ممنون که تجربه خودت رو بیان کردی

نظر

• ما مخلصیم دادا.
                          بدون تعارف و رو راست، چیزی که شما بهش میگی بزرگ نمایی عیننا" واسم اتفاق افتاده.
                          اتفاقا" امروز بیرون بودیم و دوباره کلی با ایفون 6+ که واسه نمایش گذاشته بودن ور رفتم. انگار که تا حالا نداشتم و اولین باره که دستم گرفتم.
                          امیدوارم که مشکل از نحوه ی استفاده من بوده باشه ولیکن درحال حاظر علی رغم اینکه حسابی وسوسه شده بودم یکی دیگه بگیرم، ترجیح میدم نقدم رو به نسیه ندم و دسته کم یک ماهی صبر کنم..

نظر

• داداش شما ساکن کدوم کشور هستید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
                              من شخصا" مشکل خم شدگی ایفون6+ رو تجربه کردم و گوشی رو پس دادم و حاظر به تعویض با یک گوشی نو نشدم.

خیلی ممنون از تیکه های زیباتون به من دوست عزیز
                              اما بنده هم این ایفون ها رو در دست گرفتم و ایفون ندیده صحبت نکردم و راه حلشو غیر از توی صندوق عقب ماشین میدونم!
                              اونی که من گفتم فبلت جاش تو جیب نیست منظورم با اون اقای خارجی بود که گوشیش از اول صبح تا بعد از مهمونی شبش توی جیب گذاشته و بعدش در میاد میگه گوشیم کج شد! وگرنه هر ادم عاقلی میدونه که نگذاشتن ایفون ۶+ توی جیب یه جمله ی بیخوده!
                              راه حلشم برای جیب های شلوار های جین اینه که جیبشو یه دست بدی خیاطی بزرگش کنن!تموم

دوستان،دو تای ایفون ها خوش دست هستن،اما اگه تا حالا فبلت کارکردین همون پراس رو بگیرین وگرنه یکمی برای کسایی که ایفون داشتن تا حالا عادت کردن بهش سخته

نظر

• حالا من خودم مشكل اين ايفون هارو ميدونم
                                و قبولش دارم اما من خودم به شخصه اونقدر جيب شلوار ليم اونقدر تنگ هست كه جا نشه!و ايفون ٥اس هم تو جيبم ميزارم كل جيبمو پر ميكنه!به علاوه من خيلى از دوستامو ديدم كه نوت دارن(متاسفانه من تك اپليم:دى)تو جيبشون نميزارن.و به نظر شخص خودم فبلت رو نميشه تو جيب گذاشت بااينكه بازم خيلى از دوستان ميزارن و خب گلايه اون دسته كه خم شده وارده!ولى از ديد شخص خودم مشكلى نيست

نظر

صبر کنید ..
                                X