اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره iPhone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Plus+ نمایش پست ها
    بنظر من از هر نظر عالی شده و سایز ۵.۵ یک سایز ایده ال برای مانور دادنه. حالا باید صبر کرد آمار فروش رضایت مشتری و طرف دارهای گوشی اپل رو مشخص میکنه.
    دوست عزیز اصلا بحث ما سر اینکه چه سایزی مناسبه نیست برای یکی 4 خوبه برای یکی 4.7 برای یکی هم 5.5
    اینا چیزای طبیعی هستن و هر کاربری نیازهای خاص خودش رو داره
    حرف ما اون آگهی های اپل بود که گوشی های دیگه رو مسخره میکرد و میگفت باید با یک دست انگشتت به همه جای صفحه برسه
    من اپل رو سرزنش نمیکنم اون کارش اینه گوشی سازه مثل کسی که مغازه داره و محصولات خودش رو تبلیغ میکنه
    اگر ما به این شکل به قضیه نگاه کنیم هیچ مشکلی نیست مشکل اینجا پیش میاد که کسی یه شرکت رو بت کنه برای خودش و با تعصب راجع بهش صحبت کنه
    خیلی از کاربران اینطوری هستن نه فقط طرفدارای اپل طرفدارای همه برندها

استیو جابز در سال های حیاتش یه بار سامسونگ رو مسخره کرده بود و گفته بود هیچ کس گوشی های بزرگ رو نمیخره حالا خود اپل داره 5.5 اینچی میزنه
    سامسونگ هم الان داره طعنه میزنه

ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 10-09-2014, 03:04 PM

نظر

• من شخصا امید داشتم که بعد از مدتی با ایفون 6 برگردم به دنیای اپل اما بعد از معرفی دیدم چیزی اضافه بر گوشی که من 7 ماه پیش گرفتم نداره و امکاناتش بالاتر که نیست کمتر هم هست از نظر طراحی هم که شخصا یه عقبگرد میدونم طراحیشو
      توی سایز 5.5 اینچی واقعا رقیب بسیار قدری داره گالکسی نوت 4 واقعا یه گوشی و فبلت کامل و همه فن حریفه و با امکانات کامل هست اگه منطقی نگاه کنیم تنها چیزی که شاید فروش ایفون 6 پلاس رو بشه گفت تضمین کنه وفاداری فن های اپل به این برند باشه وگرنه
      گالکسی نوت واقعا سرتر از ایفون 6 پلاس هست و در مقابل ایفون امکانات بسیار بالاتری داره برام جالبه اپل امکانات خاصی اصلا برای ایفون بزرگتر خودش در نظر نگرفته که کاربر رو تشویق کنه به سمتش بره
      در مورد ساعت اپل واچ هم به نظر من یه طرحی هست که خیلی با دیدنش ادم به وجد نمیاد چون شبیهش رو دیده توی این یکی دو سال و همینجور امکاناتش نسبت به ساعت های شرکت های دیگه چیزی اضافه نداره که متمایزش کنه خیلی ونکته جالبش قیمت زیادش هست
      جالبترین قسمت از نظر من اینه توی کنفرانس دیشب چندین و چند باز حرف از بهترین گوشی های دنیا زدن با اعتماد به نفس کامل خودشون رو بهترین معرفی میکنین در صورتی که کاربر باید اینو بگه که واقعا هست بهترین یا نه,نه خود مدیر و دست اندر کاران یه شرکت
      ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 10-09-2014, 03:42 PM

نظر

• من تقریباً همه نظرات دوستان رو خوندم و به این نتیجه گیری رسیدم که اکثراً در حالت عادی به دوربینش که زده بیرون گیر دادن و یکی هم او نوارهای پشتش که البته یکیش خودمم ؛) ، ولی در هر حال نگران نباشید چون به جرات میتونم بگم که بالای ۹۰ درصد دوستان حتماً گوشی که بالای دو خورده ای پول بالاش میدن رو کاوری ، کیسی ، چیزی میگیرن براش واسه محافظت والبته میتونه اون ایرادات دوستان رو هم بپوشونه پس هر کس که تونست بخره ازش لذت ببره مخصوصا مشکی و سفیدش با قاب مشکی ؛)

نظر

• باورم نمیشه اپل اینطور داره به قهقهرا میره! برندی که روزگاری در بین برندهای دیگه مثل خورشید بود در بین ستاره ها، حالا تبدیل شده به یه سیاره کم فروغ که با تقلید از سیاستهای برندهای دیگه به زحمت تلاش می کنه بقای خودش رو حفظ کنه!

حرف زدن از استیو جابز کبیر مرده پرستی نیست، این آدم نقطه تمایز اصلی اپل بود و با مرگش اون دوران طلایی به پایان رسید. سیاستهای احمقانه تیم کوک (که به طور منطقی نگاهش کاملا با استیو جابز فرق داره و برای سودآوری کوتاه مدت ارزش قائله تا رشد دراز مدت) و همین طور ایده های مضحک فردی مثل جانی آیو، واقعا اپل رو از یک مروارید بی مانند به یک شن ریزه از میلیون ها، تبدیل کرد!

دیروز با خودم گفتم بعد 3.5 سال داشتن آیفون 4، وقتشه یه گوشی جدید بگیرم، اما با دیدن این گوشی بینهایت زشت و ابتدایی کاملا منصرف شدم. طراحی بدنه فوق العاده ضعیف، در کنار iOS ی که دیگه چیز جدیدی برای گفتن نداره، و فقط اضافه کردن رنگ و لعاب و امکانات حاشیه ای و اکثرا بی استفاده، واقعا اپل رو به بیراهه کشونده. این حرفها نگرانی یه سهامدار اپل نیست، دغدغه های یه مشتری وفادار قدیمیه که همیشه برای دفاع از برند محبوبش، حرفهای محکمی برای زدن داشت، اما حالا باید سکوت کنه...

اپل الان فقط داره از وفاداری بالای مشتریاش که به لطف استیو کبیر ایجاد شد استفاده می کنه ولی دیگه نمی تونه از نسل بعدی مشتریای وفادار بسازه چون از فرهنگ نوآوری و یک گام از بقیه جلوتر بودن زمان جابز فاصله گرفته. بهتون قول میدم با ادامه این روند ۵۰ سال دیکه شرکتی به نام اپل وجود خارجی نخواهد داشت!

نظر

• نوشته اصلی توسط FCBarcelona.ir نمایش پست ها
            باورم نمیشه اپل اینطور داره به قهقهرا میره! برندی که روزگاری در بین برندهای دیگه مثل خورشید بود در بین ستاره ها، حالا تبدیل شده به یه سیاره کم فروغ که با تقلید از سیاستهای برندهای دیگه به زحمت تلاش می کنه بقای خودش رو حفظ کنه!

حرف زدن از استیو جابز کبیر مرده پرستی نیست، این آدم نقطه تمایز اصلی اپل بود و با مرگش اون دوران طلایی به پایان رسید. سیاستهای احمقانه تیم کوک (که به طور منطقی نگاهش کاملا با استیو جابز فرق داره و برای سودآوری کوتاه مدت ارزش قائله تا رشد دراز مدت) و همین طور ایده های مضحک فردی مثل جانی آیو، واقعا اپل رو از یک مروارید بی مانند به یک شن ریزه از میلیون ها، تبدیل کرد!

دیروز با خودم گفتم بعد 3.5 سال داشتن آیفون 4، وقتشه یه گوشی جدید بگیرم، اما با دیدن این گوشی بینهایت زشت و ابتدایی کاملا منصرف شدم. طراحی بدنه فوق العاده ضعیف، در کنار iOS ی که دیگه چیز جدیدی برای گفتن نداره، و فقط اضافه کردن رنگ و لعاب و امکانات حاشیه ای و اکثرا بی استفاده، واقعا اپل رو به بیراهه کشونده. این حرفها نگرانی یه سهامدار اپل نیست، دغدغه های یه مشتری وفادار قدیمیه که همیشه برای دفاع از برند محبوبش، حرفهای محکمی برای زدن داشت، اما حالا باید سکوت کنه...

اپل الان فقط داره از وفاداری بالای مشتریاش که به لطف استیو کبیر ایجاد شد استفاده می کنه ولی دیگه نمی تونه از نسل بعدی مشتریای وفادار بسازه چون از فرهنگ نوآوری و یک گام از بقیه جلوتر بودن زمان جابز فاصله گرفته. بهتون قول میدم با ادامه این روند ۵۰ سال دیکه شرکتی به نام اپل وجود خارجی نخواهد داشت!
            تراژدي ميكنين چرا؟
            چون شما نپسنديدي دليل بر اين نيس كه زشت هس
            هر كس يه نظري داره
            ولي ديگه نبايد اينتور بگيد.

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
              من تقریباً همه نظرات دوستان رو خوندم و به این نتیجه گیری رسیدم که اکثراً در حالت عادی به دوربینش که زده بیرون گیر دادن و یکی هم او نوارهای پشتش که البته یکیش خودمم ؛) ، ولی در هر حال نگران نباشید چون به جرات میتونم بگم که بالای ۹۰ درصد دوستان حتماً گوشی که بالای دو خورده ای پول بالاش میدن رو کاوری ، کیسی ، چیزی میگیرن براش واسه محافظت والبته میتونه اون ایرادات دوستان رو هم بپوشونه پس هر کس که تونست بخره ازش لذت ببره مخصوصا مشکی و سفیدش با قاب مشکی ؛)
              سلام دوست من ... من هميشه از گوشى بدون كاور استفاده ميكنم و اصلا علاقه ندارم گوشيو توى كاوربزارم چون معتقدم كه از جنس و زيبايى گوشى بايد لذت برد ... ( البته نظر منه )

آيفون ٦ بنظر من طراحى خوبى داره مخصوصا در سايز ٤.٧ اينج ... ولى برجستگى دوربين و خط هاى پشتش توى ذوقم زد ... به نظر من اگه از شيشه استفاده ميكرد خيلى زيباتر ميشد ... به نظرم از پشت الان 5s زيباتره ...
              و مورد ديگه بنظرم اگه اپل تمام تمركزش رو براى سايز ٤.٧ اينچ ميزاشت و فقط اين سايز رو استفاده ميكرد خيلى بهتر بود ...

ᔕEᑎT ᖴᖇOᗰ ᗰY IᑭᕼOᑎE 5ᔕ

نظر

• نظرات شما درباره iPhone 6

به نظر میرسه طرفدارهای اپل بیشتر از اینکه گوشی با سایز قبلی تولید نشده ناراحتن که البته حقم دارن شاید درست بود اپل دست کم همزمان آیفون ۴ اینچی هم تولید میکرد یعنی ۳ آیفون همزمان اینطوری بازار گوشیهای به قول معروف خوشدست که با زحمت خودش دراختیار داشت و به اون سلطنت میکرد رو هم حفظ میکرد نه اینکه با وارد شدن به بازار جدید گوشیهای بزرگ و فبلت تجارت پرسود خودش رو بیخیال بشه.
                یاد زمانی میوفتم که کوکاکولا حس کرد داره از رقیب تازه کارش پپسی عقب میوفته و سعی کرد طعم نوشابه کولا ی خودش رو عوض کنه که با اعتراض طرفداراش موجه شد و دوباره طعم قبلی رو برگردوند.
                کوکاکولا ورشکست نشد قطعا اپل هم به این راحتی ورشکست نمیشه و حتی قویتر میشه ولی چه خوب بود که همچنان سایز استانداردی که خودش تعریف کرده بود رو حفظ میکرد و ۱ مدل آیفون جدید هم در اون سایز تولید میکرد.
                ویرایش توسط alireza_85 : https://i-phone.ir/forums/member/749-alireza_85 در ساعت 10-09-2014, 04:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_85 نمایش پست ها
                  به نظر میرسه طرفدارهای اپل بیشتر از اینکه گوشی با سایز قبلی تولید نشده ناراحتن که البته حقم دارن شاید درست بود اپل دست کم همزمان آیفون ۴ اینچی هم تولید میکرد یعنی ۳ آیفون همزمان اینطوری بازار گوشیهای به قول معروف خوشدست که با زحمت خودش دراختیار داشت و به اون سلطنت میکرد رو هم حفظ میکرد نه اینکه با وارد شدن به بازار جدید گوشیهای بزرگ و فبلت تجارت پرسود خودش رو بیخیال بشه.
                  یاد زمانی میوفتم که کوکاکولا حس کرد داره از رقیب تازه کارش پپسی عقب میوفته و سعی کرد طعم نوشابه کولا ی خودش رو عوض کنه که با اعتراض طرفداراش موجه شد و دوباره طعم قبلی رو برگردوند.
                  کوکاکولا ورشکست نشد قطعا اپل هم به این راحتی ورشکست نمیشه و حتی قویتر میشه ولی چه خوب بود که همچنان سایز استانداردی که خودش تعریف کرده بود رو حفظ میکرد و ۱ مدل آیفون جدید هم در اون سایز تولید میکرد.
                  من شخصا با سایز ایفون های جدید مشکلی ندارم مشکل من سر طراحی شون و امکاناتشونه مخصوصا در سایز بزرگتر که بخاطر سایزش باید امکانات خاصی میزاشت براش تا حس فبلت بودن رو بده نه که صرفا یه ایفون بزرگتر تولید کنه بدون هیچ امکانات اضافه ای تنها چیزی که توی کنفرانس ازش حرف زدن برای ایفون 6 پلاس حالت اجرای افقی برنامه ها بود که چیز خاصی نیست اصلا
                  ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 10-09-2014, 04:19 PM

نظر

کوکاکولا ورشکست نشد قطعا اپل هم به این راحتی ورشکست نمیشه و حتی قویتر میشه.
                    چه مثال جالبی زدی!

البته شکی نیست که یه شرکت بزرگ نباید نسبت به جریان بازار و تغییر روند سلایق مشتریاش بی تفاوت باشه، اما می خوام در مورد جمله آخرت بگم، اگر به لیست 500 شرکت برتر Fortune در سال 1950 نگاه کنید، امروز خیلی هاشون وجود خارجی ندارن و ماها اسمشون رو هم نشنیدیم! اصلا تصور نکنید برندهایی مثل اپل یا حتی کوکاکولا که چند سال برند اول دنیا بوده، از زوال و نابودی در امانن! اتفاقا زمانی که شرکتی از مزیت رقابتی اصلیش فاصله می گیره، هر چقدر بزرگتر باشه، بیشتر در معرض سقوطه.

مزیت رقابتی و نقطه تمایز اپل همیشه یک گام جلوتر از دیگران بودن و حرکت در لبه نوآوری بود. پارسال در رتبه بندی سازمانهای نوآور اپل رتبه 79 م رو داشت! چیزی که من میگم احساسات شخصی محض نیست، همراهه با علم و آمار.

پی نوشت:
                    هرگز تصور نکنید اگر جانی آیو آدم بزرگیه، یا اپل اگر اپله، هر کاری می کنه درسته. تاریخ نشون داده آدمای بزرگ، مرتکب احمقانه ترین اشتباها شدن و به نابودی رسیدن. هرگز علم ناقص بشری نمی تونه تقدس و عصمت به وجود بیاره. در فرهنگ مدیریتی غربی میگن Customer is king. با خودتون مثل پادشاه رفتار کنید، کسی که حرف آخر رو می زنه، کسی که بدون اینکه متخصص باشه، خوب یا بد بودن رو تشخیص میده، نه مثل رعیتی که مجبوره از هرچی بهش میدن تعریف کنه!

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                      من شخصا با سایز ایفون های جدید مشکلی ندارم مشکل من سر طراحی شون و امکاناتشونه مخصوصا در سایز بزرگتر که بخاطر سایزش باید امکانات خاصی میزاشت براش تا حس فبلت بودن رو بده نه که صرفا یه ایفون بزرگتر تولید کنه بدون هیچ امکانات اضافه ای تنها چیزی که توی کنفرانس ازش حرف زدن برای ایفون 6 پلاس حالت اجرای افقی برنامه ها بود که چیز خاصی نیست اصلا
                      درسته امکانات خاصی نداشت ولی فکر میکنم با قابلیتهای نرم افزاری ios 8 مثل برقراری ارتباط مستقیم بین نرم افزارها و همینطور سفارشی شدن ios برای این فبلت بعد از عرضه شدن ۱ سری امکانت منحصر بفرد ازش کشف بشه.

نظر

درسته امکانات خاصی نداشت ولی فکر میکنم با قابلیتهای نرم افزاری ios 8 مثل برقراری ارتباط مستقیم بین نرم افزارها و همینطور سفارشی شدن ios برای این فبلت بعد از عرضه شدن ۱ سری امکانت منحصر بفرد ازش کشف بشه.
                        فعلا با امکانات ios 8 قابلیت خاصی برای فبلت 5.5 اینچی این شرکت من نمیبینم مگر اینکه یهو توی ورزن 8.0.1 کاملا متحول بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط FCBarcelona.ir نمایش پست ها
                          چه مثال جالبی زدی!

البته شکی نیست که یه شرکت بزرگ نباید نسبت به جریان بازار و تغییر روند سلایق مشتریاش بی تفاوت باشه، اما می خوام در مورد جمله آخرت بگم، اگر به لیست 500 شرکت برتر Fortune در سال 1950 نگاه کنید، امروز خیلی هاشون وجود خارجی ندارن و ماها اسمشون رو هم نشنیدیم! اصلا تصور نکنید برندهایی مثل اپل یا حتی کوکاکولا که چند سال برند اول دنیا بوده، از زوال و نابودی در امانن! اتفاقا زمانی که شرکتی از مزیت رقابتی اصلیش فاصله می گیره، هر چقدر بزرگتر باشه، بیشتر در معرض سقوطه.

مزیت رقابتی و نقطه تمایز اپل همیشه یک گام جلوتر از دیگران بودن و حرکت در لبه نوآوری بود. پارسال در رتبه بندی سازمانهای نوآور اپل رتبه 79 م رو داشت! چیزی که من میگم احساسات شخصی محض نیست، همراهه با علم و آمار.

پی نوشت:
                          هرگز تصور نکنید اگر جانی آیو آدم بزرگیه، یا اپل اگر اپله، هر کاری می کنه درسته. تاریخ نشون داده آدمای بزرگ، مرتکب احمقانه ترین اشتباها شدن و به نابودی رسیدن. هرگز علم ناقص بشری نمی تونه تقدس و عصمت به وجود بیاره. در فرهنگ مدیریتی غربی میگن Customer is king. با خودتون مثل پادشاه رفتار کنید، کسی که حرف آخر رو می زنه، کسی که بدون اینکه متخصص باشه، خوب یا بد بودن رو تشخیص میده، نه مثل رعیتی که مجبوره از هرچی بهش میدن تعریف کنه!
                          درسته منم میگم که اپل هم ممکنه ۱ روز نابود بشه ولی قطعا نه به این زودیا که البته امیدوارم هیچوقت و در مورد قسمت دوم متن شما به نظر منم همونطور که گفتم اپل اشتباه کرد که بیخیال بازار گوشی های خوشدست شد.

نظر

• ببخشید که قبلا هم ممکنه دیده بودید

نظر

• من که از طراحی پشتش خوشم نیومد ولی خب قاب میزارم معمولا
                              قصد داشتم 5s ام رو بفروشم و ۶ بگیرم ولی فعلا همینو نگه میدارم تا ببینم چی میشه
                              به نظر من اگه اپل ۲ تا گوشی با سایز های ۴ و ۴.۷ میزد خیلی بهتر بود
                              اقلا هوای اونایی که ۴ اینچی دوست دارن رو داشت (از جمله خودم )
                              به هر حال باید صبر کرد ببینیم چی میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.aliasghar نمایش پست ها
                                من که از طراحی پشتش خوشم نیومد ولی خب قاب میزارم معمولا
                                قصد داشتم 5s ام رو بفروشم و ۶ بگیرم ولی فعلا همینو نگه میدارم تا ببینم چی میشه
                                به نظر من اگه اپل ۲ تا گوشی با سایز های ۴ و ۴.۷ میزد خیلی بهتر بود
                                اقلا هوای اونایی که ۴ اینچی دوست دارن رو داشت (از جمله خودم )
                                به هر حال باید صبر کرد ببینیم چی میشه

دوست عزیز کل دنیا فشار آوردن که سایز بزرگتر از 5 بزنه حالا بازم به امثال شما احترام گذاشته !!!

اما انصافا طراحی شیکی داره هرچند که هی احساس میکنم پشتش الهام گرفته از m8 هستش !!!

نظر

صبر کنید ..
                                X