اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره iPhone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
    حالا من خودم مشكل اين ايفون هارو ميدونم
    و قبولش دارم اما من خودم به شخصه اونقدر جيب شلوار ليم اونقدر تنگ هست كه جا نشه!و ايفون ٥اس هم تو جيبم ميزارم كل جيبمو پر ميكنه!به علاوه من خيلى از دوستامو ديدم كه نوت دارن(متاسفانه من تك اپليم:دى)تو جيبشون نميزارن.و به نظر شخص خودم فبلت رو نميشه تو جيب گذاشت بااينكه بازم خيلى از دوستان ميزارن و خب گلايه اون دسته كه خم شده وارده!ولى از ديد شخص خودم مشكلى نيست
    بنده هم نظر شخص شما رو دارم
    فبلت برای تو جیب گذاشتن نیست
    و اینکه این چیزا عادیه که بعد اومدن هر ایفونی یه ایرادی بهش میگیرن و بزرگش میکنن
    ادم با گوشی نمیخواد که جنگ کنه!
    هر گوشیی رو بخوای از عمد بشکنی یا خم کنی میشه این کارو کرد
    مهم اینه تو استفاده روزانه چیزی نشه که واقعا نخواهد شد
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
      حالا من خودم مشكل اين ايفون هارو ميدونم
      و قبولش دارم اما من خودم به شخصه اونقدر جيب شلوار ليم اونقدر تنگ هست كه جا نشه!و ايفون ٥اس هم تو جيبم ميزارم كل جيبمو پر ميكنه!به علاوه من خيلى از دوستامو ديدم كه نوت دارن(متاسفانه من تك اپليم:دى)تو جيبشون نميزارن.و به نظر شخص خودم فبلت رو نميشه تو جيب گذاشت بااينكه بازم خيلى از دوستان ميزارن و خب گلايه اون دسته كه خم شده وارده!ولى از ديد شخص خودم مشكلى نيست
      ببینید یه مورد رو هم باید در نظر بگیریم...

من کاری به کشورهای خارجی ندارم، اما با این وضع ( این قسمت رو ادامه نمیدم که مشکلی پیش نیاد ) به صلاح مردم نیست که گوشی هاشون رو تو دست شون نگه دارن...

آدم گوشی تو جیبش باشه و معلوم نباشه، شب تو یه جای خلوت یه چاقو میاد تو شکمش که یا گوشی رو میدی یا ...

حالا تصور کنید آدم گوشی رو تو دستش نگه داره تو این وضعیت... خب میشه هلو برو تو گلو... دیگه چاقویی هم در کار نیس. طرف خیلی راحت با موتور از کنارت رد میشه و گوشی 2800 تومنی رو با خودر میبره... حالا بیا و درستش کن

یه کم هم باید از این دید نگاه کنیم که نگه داشتن گوشی توی جیب امنیت بیشتری داره، ولی اینم که از صبح ساعت 8 تا شب ساعت 11 نباید گوشی توی جیب بمونه...

خیلی از مردم هم مشکلی با نگه داشتن تو دست ندارن و به چشم دیدم که آیپد شون رو تو خیابون مثل یه کتاب تو دستشون گرفتن و راه میرن. واسه این افراد فبلت ها گزینه فوق العاده خوبی هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
        ببینید یه مورد رو هم باید در نظر بگیریم...

من کاری به کشورهای خارجی ندارم، اما با این وضع ( این قسمت رو ادامه نمیدم که مشکلی پیش نیاد ) به صلاح مردم نیست که گوشی هاشون رو تو دست شون نگه دارن...

آدم گوشی تو جیبش باشه و معلوم نباشه، شب تو یه جای خلوت یه چاقو میاد تو شکمش که یا گوشی رو میدی یا ...

حالا تصور کنید آدم گوشی رو تو دستش نگه داره تو این وضعیت... خب میشه هلو برو تو گلو... دیگه چاقویی هم در کار نیس. طرف خیلی راحت با موتور از کنارت رد میشه و گوشی 2800 تومنی رو با خودر میبره... حالا بیا و درستش کن

یه کم هم باید از این دید نگاه کنیم که نگه داشتن گوشی توی جیب امنیت بیشتری داره، ولی اینم که از صبح ساعت 8 تا شب ساعت 11 نباید گوشی توی جیب بمونه...

خیلی از مردم هم مشکلی با نگه داشتن تو دست ندارن و به چشم دیدم که آیپد شون رو تو خیابون مثل یه کتاب تو دستشون گرفتن و راه میرن. واسه این افراد فبلت ها گزینه فوق العاده خوبی هست
        دوستانی که این مشکل براشون توی جیب پیش اومده میتونم بپرسم که چطوری گوشی به این بزرگی توی جیبتون جا شده ؟!!! من که تنها مشکلی که با این گوشی دارم نه خم شدنه نه پرفورمنسه نه هیچ چیز دیگه فقط برام خیلی بزرگ هست و احتمالا این هفته با یه 6 معمولی عوض خواهم کرد
        در کل دوستانی که هنوز نخریدن و مشغول تحقیق هستن بدونن گوشی به هیچ عنوان مشکلی نداره و همه این حرفا همیشه بعد از ریلیز محصول جدیدی از اپل بوده و توسط یه کمپین خاص ایجاد و بزرگنمایی میشه
        کلا کسی که 90 پوند فشار روی آیفونش وارد میکنه بایدم گوشیش خم بشه

نظر

• الان ام 8 دارم چقد باید سر بدم ی 6 بگيرم

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
            الان ام 8 دارم چقد باید سر بدم ی 6 بگيرم
            حداقل ۱۳۰۰ باید بدی تا ۱۶ گیگ بگیری...

نظر

• نوشته اصلی توسط tonypb نمایش پست ها
              حداقل ۱۳۰۰ باید بدی تا ۱۶ گیگ بگیری...
              مگه گوشی خودم چند میخرن

نظر

• كاري به خم شدن و اينها ندارم. ولي اونايي كه ميگن آيفون رو نبايد تو جيب گذاشت دوست دارم بدونم كجا ميذارن خودشون گوشيشون رو؟ هميشه كه كيف همراه آدم نيست. هميشه هم نميشه گوشي رو تو دست گرفت.

نظر

• من همیشه گوشیم تو دستمه الانم ایفون ۵اس دارم به نظرتون ۶+ بگیرم به مشکل میخورم؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
                    من همیشه گوشیم تو دستمه الانم ایفون ۵اس دارم به نظرتون ۶+ بگیرم به مشکل میخورم؟؟؟؟
                    من امروز دستم گرفتم
                    خيلي خوش دسته

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                      من امروز دستم گرفتم
                      خيلي خوش دسته

Sent from my iPhone
                      میرم ببینم چجوریه احتمالا میگیرم پس.عقده گوشی با صفحه بزرگ تو دلمون موند

نظر

میرم ببینم چجوریه احتمالا میگیرم پس.عقده گوشی با صفحه بزرگ تو دلمون موند
                        مشكل خم شدنش منو دو دل كرده
                        ايران كه بيمه ميكنن اينتور چيزارم بيمه ميكنن؟؟

Sent from my iPhone

نظر

Sent from my iPhone
                          بیمه که علکیه پول اینچیزارو نده به نظر من.
                          تا حالا تینهمه ایپد و ایفون خودم و دوستام داشتن هیچکدوم مشکلی نداشتن در مورد خم شدنم تو کلیپا یارو با گوشی کشتی میگیره من رو هیچ کدوم از گوشیام خط هم نیوفتاده همیشه میگیرم دستم زیادم از دستم افتاده اکثرن قاب میشکنه خودش چیزیش نمیشه
                          خمم شد میدیم یکی داره میره خارج داسمون عوض کنه دیگه
                          من گوشی گنده میخوام ((:

نظر

• دو روزی میشه که iPhone6 گرفتم. تو یه کلمه، همه چیش عالیه.

نظر

Sent from my iPhone
                              والا اينجا بيمه و گارانتي و... همش الكيه! يه كيْس خوب براش همون لحظه بخرين و مراقبش باشين ايشالا چيزيش نميشه.

نظر

من همیشه گوشیم تو دستمه الانم ایفون ۵اس دارم به نظرتون ۶+ بگیرم به مشکل میخورم؟؟؟؟
                                اره داداش من با ٦ هم مشكل سايز دارم واي به حاله ٦ پلاس

نظر

صبر کنید ..
                                X