اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عجیبترین کارهایی که با آیفون یا آیپد کرده اید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
    اين برنامه رو من تو ايتونز سرچ كردم چند تا اورد !! كدوم از همش بهتره؟ قيمت پوليش هم زياد بالا نيست
    اگه واقعا كار كنه ارزش داره خصوصا واسه من كه ورزش سنگين ميكنم و هم اينكه فشارخونم بالا هستش
    اینه عزیز جان:
    Instant Rate by Azumio for iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (4th generation), iPad 2 Wi-Fi and iPad 2 Wi-Fi + 3G on the iTunes App Store

نظر

• من به یه دکترم همونطور که گفتم نشون دادم و واقعا تعجب کرد از مخ سازندش و کاملا دقیق جواب داد..

نظر

• نوشته اصلی توسط pouria_63 نمایش پست ها
        گوشيمو دزديدن با Find My Phone پيداش كردم . رفتم در خونه يارو . گوشيو ازش گرفتم . طرف خيال ميكرد اصلاعاتيم . بد جور ترسيده بود . از محل دقيق گوشي هم پرينت گرفته بودم . نشونش دادم . اول قبول نمي كرد ولي تا گفتم الان اگه زنگ بزنم بچه ها بيان . فقط تو رو نميبرن . كل خونوادتو ميبرن بعدشم كارت با كرام الكاتبينه . خلاصه يارو وقتي داشت گوشي رو ميداد دست و پاش ميلرزيد
        مگه نباید آقای دزد حتما به اینترنت وصل باشه که بشه با find my iphone دیدش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
          مگه نباید آقای دزد حتما به اینترنت وصل باشه که بشه با find my iphone دیدش؟
          cellular data اگه روشن باشه اتوماتیک به اینترنت وصل میشه..البته به حسابتون پول میاد ولی در حد خیلی خیلی ناپیز مثلا من با هر بار چک کردن حدود 10 تا تک تومن کم کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
            cellular data اگه روشن باشه اتوماتیک به اینترنت وصل میشه..البته به حسابتون پول میاد ولی در حد خیلی خیلی ناپیز مثلا من با هر بار چک کردن حدود 10 تا تک تومن کم کرد.
            به نظر من كسي كه ميخواد از گوشيش بهترين استفاده رو داشته باشه بايد ايرانسل استفاده كنه
            من با 5000 تومن 200 تا اسم ام اس + 400 مگابايت اينترنت ميده به مدت يك ماه

نظر

• دوستان فكر ميكنم داريد اشتباه ميكيند.
              موقعيت يابي هيچ ارتباطي به اينترنت نداره. فقط جي پي اس فعاله .
              در واقع زماني كه شما ميخواهيد موقعيت خودتون رو بدست بياريد براي لود كردن نقشه ها نياز به نت داريد.
              در نتيجه حتي شما اگر سلولار ديتا رو هم خاموش كنيد ميتوانيد به وسيله ى find my iphone از موقعيت گوشيتون با خبر شيد.

نظر

• ولي من موقعيت ايپدم نشون نميده دليلش چيه( ipad wifi)

نظر

• خير ، قابليتي روي gps گوشيها وجود داره كه به a-gps معروفه و موقعيت رو به وسيله زيتا از دكلهاي مخابراتي ميگيره و سرعت فيكس شدن موقعيت رو تا ١٠ برابر افزايش ميده ، find my iphone هم براي رديابي به اينترنت سيم كارت نياز داره تا موقعيت رو روي icloud و سرورهاي اپل به روز كنه

نظر

• ولي ميتونم پيغام به گوشي بدم

نظر

• من یکبار با آیفون مرحومم رفتم سر امتحان تاریخ پایان ترم بعد آیفون امو یهو چک کردم دیدم وصل شده وایرلس مدرسه!
                      از سوالاعکس گرفتم گذاشتم fb تمام دوستام که فکر میکردم تاریخ بلدن و تگ کردم!
                      آخرشم ۷.۵ شدمم
                      ویرایش توسط salar : https://i-phone.ir/forums/member/356-salar در ساعت 14-11-2011, 10:34 AM

نظر

• واقعا همشو خ.ندم خیلی خندیدم مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط salar نمایش پست ها
                          من یکبار با آیفون مرحومم رفتم سر امتحان تاریخ پایان ترم بعد آیفون امو یهو چک کردم دیدم وصل شده وایرلس مدرسه!
                          از سوالاعکس گرفتم گذاشتم fb تمام دوستام که فکر میکردم تاریخ بلدن و تگ کردم!
                          آخرشم ۷.۵ شدمم
                          عجب نامردايى بودن كه جواب ندادن

نظر

• نوشته اصلی توسط cj2 نمایش پست ها
                            دوستان فكر ميكنم داريد اشتباه ميكيند.
                            موقعيت يابي هيچ ارتباطي به اينترنت نداره. فقط جي پي اس فعاله .
                            در واقع زماني كه شما ميخواهيد موقعيت خودتون رو بدست بياريد براي لود كردن نقشه ها نياز به نت داريد.
                            در نتيجه حتي شما اگر سلولار ديتا رو هم خاموش كنيد ميتوانيد به وسيله ى find my iphone از موقعيت گوشيتون با خبر شيد.
                            خوب شما فرض كنيد جا رو پيدا كرد بالاخره با يه چيزى بايد بفرسته به اپل كه ما از نت بتونيم ببينيم

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                              خوب شما فرض كنيد جا رو پيدا كرد بالاخره با يه چيزى بايد بفرسته به اپل كه ما از نت بتونيم ببينيم
                              دوست من موقعيت هر شخصي تنها شامل چند عدد ميشه كه داراي حجم بسيار اندكي هست.
                              فرستادن موقعيت شما به وسيله ي همان last location ثبت ميشه. يعني آخرين موقعيتي كه ثبت شده.
                              اين رو هم بهتون بگم كه در بعضي مواقع كه اصلا نيازي به چك كردن موقعيت شما كنوني شما نداره به دليل روشن بودن location service.
                              Location service كارش اينه كه هر چند لحظه موقعيت شمارو سيو كنه.
                              امير/

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_bijan نمایش پست ها

يكي از دوستام منو پيچونده بود، Apple ID و پسوردش رو داشتم، زنگ زدم گفتم پدر سوخته لواسون چيكار ميكني !! قفل كرد !

چجوري اين رو انجام دادين؟

معمولا وقتي خانومم پاي كامپيوتر به مشكل برميخوره، سخته كه پشت تلفن بهش بگم چيكار كنه، با Team Viewer هر جا باشم وصل ميشم به كامپيوتر و راش ميندازم، البته اگه بيرون باشم و فقط GPRS داشته بام خيلي سخته.

اين برنامه تو اپ استور 99 دلار هستش!!!!!! نسخه فري هم داره
                                تو نسخه فري ميشه كاري كرد؟

مثلا با FlightTrack جاي هواپيمايي كه نامزد دوستم توش بود رو توي آسمون نشون دادم، سرعت هواپيما و ارتفاع پرواز، متحيرتر شد وقتي كه هواپيما نشست، آيپد پيغام داد.

من چند تا نسخه از اين رو پيدا كردم كدومش بهتره؟ ايني كه شما گفتين كدوم برنامه هستش؟

!!

نظر

صبر کنید ..
                                X