اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عجیبترین کارهایی که با آیفون یا آیپد کرده اید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sabernaughty نمایش پست ها
    کجای این پست متعجبت کرده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
      کجای این پست متعجبت کرده؟
      همين هايي كه قرمز نوشتم منظورمه ديگه
      دارم به جواباشون ميفكرم:d

نظر

• نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
        اين برنامه رو من تو ايتونز سرچ كردم چند تا اورد !! كدوم از همش بهتره؟ قيمت پوليش هم زياد بالا نيست
        اگه واقعا كار كنه ارزش داره خصوصا واسه من كه ورزش سنگين ميكنم و هم اينكه فشارخونم بالا هستش
        دوستان این برنامه مفید رو (instant haert rate) که معرفی کردین فقط برای ضربان قلب هست؟و دقیق هستش؟ برنامه ای برای گرفتن فشار خون هم وجود داره که واقعا کار کنه نه اینکه الکی باشه؟!
        ویرایش توسط iHossein : https://i-phone.ir/forums/member/77500-ihossein در ساعت 22-11-2011, 08:23 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
          دوستان این برنامه مفید رو (instant haert rate) که معرفی کردین فقط برای ضربان قلب هست؟و دقیق هستش؟ برنامه ای برای گرفتن فشار خون هم وجود داره که واقعا کار کنه نه اینکه الکی باشه؟!
          اره عالیه دقیقه دقیق حال ندارم بگم چه جوری کار میکنه ولی خلاصه میگم با نور فلش انگشتتو روشن می کنه خون که میاد و میره تیره روشن میشه این تشخیص میده و ثبت می کنه...پولیش نوار قلبم میگره ولی همون مجانیشو بگیر.
          واسه فشار خون دستگاه ihealth رو باید اول بخری بعد.

نظر

• نوشته اصلی توسط sabernaughty نمایش پست ها
            اولی رو با find my iphone پیدا کرده.
            دومی خیلی برنامه هست یکیشم یه تاپیک امروز باز کردن براش که ارزونم بود.
            سومی اسمش همونیه که گفته حدود 10 دلاره ولی من trip tracker دارم مجانی هست ایرانم ساپورت میکنه چه پروازا چه هتل ها ولی دیگه رو نقشه نشون نمیده فقط ساعت پروازاست که نسبت به مجانی بودنش عالیه.
            ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 22-11-2011, 09:41 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
              اره عالیه دقیقه دقیق حال ندارم بگم چه جوری کار میکنه ولی خلاصه میگم با نور فلش انگشتتو روشن می کنه خون که میاد و میره تیره روشن میشه این تشخیص میده و ثبت می کنه...پولیش نوار قلبم میگره ولی همون مجانیشو بگیر.
              واسه فشار خون دستگاه ihealth رو باید اول بخری بعد.
              آقا من زدم.جالبه همه برنامه های مربوط به فشار خون رایگان هستند.کدومشو معرفی میکنید.این برنامه ای هم که شما گفتین رایگانه!

نظر

• نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
                آقا من زدم.جالبه همه برنامه های مربوط به فشار خون رایگان هستند.کدومشو معرفی میکنید.این برنامه ای هم که شما گفتین رایگانه!
                فشار خون باید با دستگاه ihealth کار کنی اون برنامه واسه اونه همینجوری کار نمیکنه..اون ضربان قلبم من پولیشو دارم ولی مجانیش بهتره چون کار خاصی انجام نمیده پولیش.

نظر

• خوب من یه بار تو دانشگاه شانشی کنفرانس درباره ال سی دی و این جور چیزا افتاد به من و استاد گفت درباره رتینا و ال ای دی هم تحقیق کن

منم پاورپوینت کردم البته تو کلاس من اپل دارم یه پسر هم گالگسی داره وخلاصه اخره تحقیقم عکس گالگسی و اپل رو اوردم زدم دهن گاگسی رو سرویس کردم بعد چند تا از دخترا واسه من دست زدن چون اونا عاشق اپل بودن استاد فکر کرد از کنفراس من خوششون اومده بعد به من 5 نمره کامل داد بنده خدا وپسره ظایع شد

نظر

• چي بگم همش شد تقلب انگاري :-)
                    من كار عجيبي با آيفون نكردم ولي به طور جالبي زندگيم رو نجات داد .
                    من دوران آموزش خلباني استراليا بودم ، يكي از پروازها كه تك پرواز بودم و ساعتهاي اوليه خلبانيم بود راهي رو كه بايد ميرفتم اشتباه كردم و گم شدم ، شانس منم همون موقع بود كه جي پي اس هواپيما و تمام دستگاههاي ارتباطي از كار افتاد ،
                    استرس زيادي داشتم چون ساعتاي اول پروازم بود و فقط نزديك به ٤٠ دقيقه سوخت داشتم . همون لحظه يه نگاه به وسايلم كردم و ايفون رو كه ديدم روشنش كردم و ارتفاع خودم رو كم كردم كه شبكه اومد ، سعي كردم اول تماس بگيرم با فرودگاه ولي نشد ، و اون موقع بود كه نرم افزار map به دادم رسيد ، تونستم مكاني رو كه هستم پيدا كنم به راحتي و با نقشه خودم مقايسش كردم و برگشتم فرودگاه .واقعا اون روز رو تو زندگيم فراموش نميكنم :-)

الان هم با دو تا از دوستام كه برنامه نويسن يه طرحي رو گذاشتيم كه بتونيم كنترل خلبان اتوماتيك autopilot رو بديم دست آيپد.

نظر

• سلام
                      نميدونم اين كار به نظرتون عجيب هست يا نه ولي تو اون شرايط واسه من معجزه بود!
                      ما مهموني يكي از دوستان دعوت شديم و چون من ساز ميزنم(گيتار) كلي از ما تجليل و از شما چه پنهون ما هم تا ميتونستيم تازونديم كه آره ما اينجوري و ما اونجوري و با اون كار كردم و.... خلاصه هركي نمي شناخت گفت حقشو تو گروه ياني خوردن! آخر شب شد و وقت ساز، ما رفتيم ساز و از تو اتاق بياريم گفتم بزار يه تستش كنم ديدم واويلا! همه سيم هاش شل و ول شدن اصلا يه وضي! همه اون بيرون منتظر تا آقا موتزارت تشريف بيارن هنرنمايي! حالا من كوكر گيتار اين وسط از كجا گير ميوردم! آقا چشتون روز بد نبينه داشتم دودستي ميكوبيدم تو سرم كه آبروم رفت الان اينا ميگن خودش يه بلايي سر گيتارش آورد تابلو نشه هيچي بارش نيست(خداييشم خيلي چيزي بارمون نيست ولي خب تابلو بود) يهو يادم افتاد برنامه tuner گيتار تو گوشيم ديده بودم، طبق عادت همه گوشيا كه اين مدل برنامه هاشون همه به درد نخور و الكين با نا اميدي بازش كردم و سيم اول و باهاش كوك
                      كردم ديدم نه... مثل اينكه كارش درسته، خلاصه يكي يكي سيم ها كوك شدن و اون شب و با كمك خدا و هم خوني بچه ها با آبرو برگشتيم خونه! يعني تمام مدت داشتم عمو استيو و دعا ميكردم ( هنوز مرحوم نشده بودن) كه انشالله صد ساله بشه و اينا...
                      خلاصه اينم از داستان ما و آيفون گوگولي همه جا به درد خور....!!!!
                      موفق باشيد

نظر

• منم ایفونمو برده بودم تو کلاس فیزیک درس گرما و انتقال گرما و چون ماشین حسابمو جا گذاشته بودم ایفونمو روشن کردمو و از ماشین حسابش استفاده کردم مراقب هم دید ولی چیزی نگفت ولی از خودش استفاده نکردم

نظر

• کجاش عجیب بود؟

نظر

• من همه پست ها رو خوندم. منم کلی درس با آیپاد تقلب کردم حالا چه pdf چه عکس بریزم سر امتحان استفاده کنم. ولی یه بار امتحان جزوه باز داشتیم . منبعشم یه pdf بود با 2000 صفحه!!!
                            منم آیپد یکی از دوستامو گرفتم کتابرو ریختم رو ibooks بردم سر امتحان. شانس آوردم مراقبا نمی فهمیدن!!!
                            خلاصه در شرایطی که هیشکی کل اون کتابو کامل نخونده بود و نمیدونست کدوم سوال مال کدوم بخشه همه کتاب پرینت شده رو تند تند ورق می زدن و من خیلی ریلکس! سرچ می کردم تو کتاب و جوابا رو پیدا می کردم!!!
                            اینم از تقلب با آیپد که جدید بود!
                            ضمنا یه برنامه جالب هست به نام iBoost. می ذاریش تو ماشین.ماشین شتاب که می گیره صدا توربوشارژر میده. وصلش کنی به سیستم صوتی خیلی فاز میده!!!

نظر

• ما یه کتاب داریم به اسم موازنه انرژی و مواد(اصول بنیانی و مبانی محاسبات در مهندسی شیمی) که خیلی خیلی سنگینه مطالبش، ۸۰۰ صفحه هستش
                              استاد هم میذونست که اگه خارج از کتاب سوال بده هیشکی نمیتونه حل کنه واس همین همیشه همه امتحاناتش از مسله های کتاب بود
                              منم pdf کتاب رو داشتم که کتابس که ما میخونیم ترجمه شده کتاب اصلی هستش، حتی صفحاتش هم با کتاب انگلیسی اصلی فرقی نمیکنه، خلاصه سوالات که رو که داد با خیال راحت pdfاش رو باز کردم و نوشتم، همه هم خیال میکردن که از ماشین حساب استفاده میکنم که اینطوری نبود به لطف مالتی تسکینگ کسی نزدیک کیشد برنامه رو عوض میکردم.
                              واسه امتحانات ریاضی عمومی ۱ هم به همین ترتیب عمل کردم
                              یادش بخیر اون روزا میگفتم که بیشترین نمره رو تو کلاس گرفتم ولی الان میفهمم که چه اشتباهی کردم ، درس نخوندم و تقلب کردم
                              هم ریاضی رو موندم هم موازنه رو
                              [ame="http://www.amazon.com/Basic-Principles-Calculations-Chemical-Engineering/dp/0131406345"]http://www.amazon.com/Basic-Principles-Calculations-Chemical-Engineering/dp/0131406345[/ame]

نظر

• برنامه pixlromatic نسخه کامل را خريداری کردم و تصاوير بسيار زيبا ايجاد کردم =) بسيار برنامه کامل و جالبی هست.

نظر

صبر کنید ..
                                X