اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عجیبترین کارهایی که با آیفون یا آیپد کرده اید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بابا اینا که همش شد تقلباتون....

من کار عجیبی باهش نکردم... فقط کل سریال Prison Break رو تو آیفون دیدم هر ۴ تا Season رو

اونم همرو شبا ۱۲ به بعد... اون موقع می رسیدم،روش خوابم می برد....

نظر

من امتحان مقاله نویسی داشتم ترم پیش ... عزیزم کاری کرد که ۱۹ بگیرم :دی

نظر

نوشته اصلی توسط tayeb_po نمایش پست ها
        راه های ابتکاری:
        استفاده از نرم افزارهای رسم نمودار سهمی از جمله : QuadMaster , GraphCalc برا امتحان حسابان کارآمد ه!
        استفاده از دانشنامه برای امتحان ها از جمله تاریخ
        کمک گرفتن از note ها و سرچ برای ترجمه های شعر های ادبیات
        استفاده از جدول مندلیف
        و عجیب ترین کار استفاده از وای فای مدرسه !
        اقا با این اوصاف احتمالا شبای امتحان به جای درس Angry birds بازی میکنی دیگه؟!

نظر

البته حالا که همه دستی در کار دارن منم یه بار همه پارامترای ترازنامه رو توش نوشتم و رفتم سر امتحان حسابداری و به راحتی هر چه تمام تر کلی عدد و رقم و اینا همش با هم تراز در اومد.
          کلا چون مراقبا خیلی تو باغ نیستن استفاده از آیفون در این مواقع خیلی به درد بخوره...مخصوصا که اگه رو ماشین حساب باشه دیگه خود خود ماشین حسابه! di
          یه برنامم بود به اسم prank تنظیمش میکردی میذاشتی چند دقیقه بعد گوشیت زنگ میزد بعد که جواب میدادی یه صدایی مثل اون صدایی که تو تلفن توی فیلم رینگ در میومد اجرا میشد...خواهرمو یه بار بدجوری ترسوندم طفلک!
          ویرایش توسط iboy : https://i-phone.ir/forums/member/639-iboy در ساعت 08-02-2011, 10:03 AM

نظر

کی با آیفونش تقلب نکرده
            من به شخصه توی امتحان نهایی به کمکم رسید

نظر

تاپیک رو کامل خوندم
              خیلی جالب بود
              کلی خندیدم

راستی سر امتحان ایفون رو کجاتون میزارید که مراقبا نمیفهمن ؟

نظر

خوب منم جالبه برام نود درصد مدارکمون ای فونیه .
                منم رفته بودم یه شرکتی که میخواست شبکشون رو وایرلس کنه و از حالت کابلی خارج کنه.
                خوب منم دیدم کلی اتاق داره و نمیدونستم که وایرلس جواب میده یا نه از شانسه من هم یه لب تاپ اونجا بود خوب دیگه با برنامه وایرلس رفتم تک تک اتاقا و میزان فرکانس رو اندازه گرفتن که اکثرا رو 70 درصد بود رئیس شرکت کف کرده بود فکر میکرد سر کارش گذاشتم وقتی ثابت کردم دیگه فکر میکرد من کامپیوتر رو اختراع کردم.:d

نظر

کلا برای مردم آزاری اختزاع کردن این iDevice ها رو!!
                  من وقتی کسی با تلفن حرف میزنه Talking Carl رو میگیرم زیر دهنش بعدش کتک میخورم!
                  البته یه کار عجیب دیگه هم استفاده از آیپاد به عنوان قاب الکترونیک هست وقتی کاری ندارم تکیه میدمش به دیوار بعد عکس ها رو اسلاید شو میکنم.
                  یک استفاده دیگه هم دیدن تام و جری هست.
                  بعد از اونم که Fruit Ninja Lite بازی میکنم.
                  موقعی هم که اینترنت وایرلس همسایه روشن باشه میرم سهم ماهانه اون بدبخت رو تموم میکنم.

نظر

تو کلاس دیفرانسیل و انتگرال استاد دیگه به خودش زحمت نمیداد نمودار بکشه
                    اولا لپ تابش رو میاورد بعد هم دید که میشه تو آیپاد این کار رو کرد من نمودار هارو رسم میکردم
                    تقلب که جای خود دارد
                    عکاسی از معلمان هم که ....
                    طوری از معلم عکس میگرفتیم که یه تغییراتی طوش بدیم که وای..... این خیلی خطرناکه اصلا امتحان نکنین نتیجه کار هم درست از آب درنمیومد
                    دبیرستانمون وایرلس داشت ازش استفاده میکردیم در حد المپیک یه بار ویدیو hd دانلود کردم خیلی حال داد انصافا
                    بقیه موارد هم خودتون میدونید

نظر

مدرسه ما خييلي روي وسايل الكترونيكي گيرن ! يه روز ايپاد تاچمو برده بودم مدرسه (نسل ٤ بود تازه خريده بودم و خيييلي دوسش داشتم ) خلاصه بچه ها سر كلاس داشتن با گوشي يكي از بچه ها فيلماي بد نگاه ميكردن ( من نبودما ، توي رديف مخالف من بودن !) كه معلم ديد و رفت به ناظم گفت و ... ناظم اومد سر كلاس و قرار شد همه ي وسايل و خود بچه هارو بگردن ! خلاصه منم ديدم چاره اي نيست ، توي صف كه بوديم تا بگردنمون ايپاد رو انداختم تو شرت دوستم كه جلوم بود )خلاصه كه بالاخره تونستيم از مهلكه نجاتش بديم ! هاهاهاها

نظر

زمان ما یه cd ازمون میگرفتن یه هفته اخراج میشدیم از مدرسه ! الان با آیفون میرید امتحان میدین .
                        تو دانشگاه که نمیشه از این وسایل برای تقلب استفاده کرد. باید یکم روش های نوین تقلب رو یاد
                        بگیرین که تو دانشگاه از این خبرا نیست.

نظر

اقا من ۸ صفحه رو خوندم منم مثه همه کلی تقلب کردم اما بدتریتن اتفاق واسه من افتاد
                          ما ب بهونه اردو دانشگاه به شیراز مامان بابا رو پیچوندیم رفتیم کیش
                          داداشم هر کاری کرد نبردمش اونم قول داد حالم رو میگیره
                          ی شب تو هتل داداشم زنگ زد گفت یا ایفونت رو میدی من یا لو میریییییی
                          منم چون میدونستم بابام اینا خیلی بهم اعتماد دارن عمرا حرفش رو قبول نمیکنن
                          اما چشمتون روز بد نبینه این داداش نامرد ما به کمک find my iphone پدر منو در اورد و بابام عصری با تلفن هتل زنگ زد و خلاصه ...
                          برگشتم خونه دهنم سرویس شد
                          خدا از این داداش من نگذره
                          استیو هم که ...

نظر

نوشته اصلی توسط im legend نمایش پست ها
                            اقا من ۸ صفحه رو خوندم منم مثه همه کلی تقلب کردم اما بدتریتن اتفاق واسه من افتاد
                            ما ب بهونه اردو دانشگاه به شیراز مامان بابا رو پیچوندیم رفتیم کیش
                            داداشم هر کاری کرد نبردمش اونم قول داد حالم رو میگیره
                            ی شب تو هتل داداشم زنگ زد گفت یا ایفونت رو میدی من یا لو میریییییی
                            منم چون میدونستم بابام اینا خیلی بهم اعتماد دارن عمرا حرفش رو قبول نمیکنن
                            اما چشمتون روز بد نبینه این داداش نامرد ما به کمک find my iphone پدر منو در اورد و بابام عصری با تلفن هتل زنگ زد و خلاصه ...
                            برگشتم خونه دهنم سرویس شد
                            خدا از این داداش من نگذره
                            استیو هم که ...
                            خیلی* باحال بود

دمه داداشت گرم، گفت که حالتو میگیرم،گرفت

من جای شما بودم واسعش ۱ آی*پاد تاچ می*خریدم

نظر

من هم خداييش بخدا ٧ تا از درسام رو با ايفون پاس كردم خداييش تكه ، تك حرف نداره
                              از جاهاى مهم عكس ميگيرفتم ميزاشتمش كنار دستم راحت زوم ميكردم اينور اونور بچه ها زورشون ميگرفت ميگفتن تورو اخر ميگيرن

نظر

گوشيمو دزديدن با Find My Phone پيداش كردم . رفتم در خونه يارو . گوشيو ازش گرفتم . طرف خيال ميكرد اصلاعاتيم . بد جور ترسيده بود . از محل دقيق گوشي هم پرينت گرفته بودم . نشونش دادم . اول قبول نمي كرد ولي تا گفتم الان اگه زنگ بزنم بچه ها بيان . فقط تو رو نميبرن . كل خونوادتو ميبرن بعدشم كارت با كرام الكاتبينه . خلاصه يارو وقتي داشت گوشي رو ميداد دست و پاش ميلرزيد

نظر

صبر کنید ..
                                X