اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باورهای غلط در مورد آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هنوز که هنوزه با اومدن 4s خیلیا میگن قراره صفحه ی شیشه ای(منظورم پشتشه) داشته باشه و قراره 18 مگاپیکسل باشه.
    قراره 4 تا اسپیکر داشته باشه.
    یکی بهشون بگه وقتی چیزی نمیدونین چرا همینجوری شایعه میندازین.
    همینها دامنگیر بعضی از خریداران آیفون یا آیپد هم شده

نظر

• يكى از بچه ها به من چند روز پيش ميگه تريلر آيفون ٥ رو ديدى مى گم 4s نه اينقدر با حاله با دستت تصوير رو ميگيري ميندازى رو ديوار و يك چيزايى مى گفت كه فك كنم سال ٢٠٢٠ هم نياد

نظر

• بعضیا میگن قراره پشت و روش lcd داشته باشه آدم شاخ در میاره!!!!!!

نظر

• دیروز یکی از همکلاسیام میگفت تو دبی آیفون 5 آوردن دونه ای 7 و نیم میلیون!!!!!!!

بعدش که ازش پرسیدم چطوریه میگفت کیبردش نوریه ، نمیدونم پروژکتور داره، سه بعدی پخش میکنه!

فک کنم منظورش نمونه شبیه سازی شده استیو جابز بوده نه آیفون )

نظر

• من تو کارخونه سرامیک کار میکنم و حقوق دو ماهمو دادم iPhone4 گرفتم.با بچه های کارخونه کلی تفریح داشتم سر ایفون.
            یکی اینکه حالا نداشتن بلوتوث به کنار،یجوری میپیچوندمشون ،ولی آخه شما بگید من به کسی که میگه گوشی یک میلیونیت تلویزیونم داره؟ چی بگم؟.
            یکی نیست بگه باباجون من مگه گوشی چینیه!!!!!
            Assembled in china
            این جمله هم واسم حدود چند دقیقه ای فک زدن اب میخورد تا دوستان محترم بفهمند که هر چیز چینی اشغال نیست. ولی الحق که به شرکت اپل خیلی احترام میذاشتن.
            یکی از بچه های کارخونه حرف گلی زد:یه روز یکی دیگه از بچه ها بهش گفت سلیمان"اسمش سلیمان بود" تو هم برو آیفون بخر.اونم تو جوابش گفت آدم باید آیفون دست بگیر باشه تا بخره و بتونه باهاش کار کنه. منکه بخرم چیزی ازش سردر نمیارم.
            کم کم براشون توضیحاتی میدادمو کلی در مورد ایفون و اپل حالیشون کردم.

Sent from my iPhone using Tapatalk
            ویرایش توسط akbarian-m : https://i-phone.ir/forums/member/48448-akbarian-m در ساعت 05-11-2011, 01:00 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط abrar نمایش پست ها
              آقا ملت دهنمون رو سرويس كردن كه ٤s رو مي زاري زمين يه دفعه يه صفحه ٢١ اينچ ٣d مياد تو هوا
              مي گم بابا مگه سينماست آخه؟ چند روز پيش يكي قسم مي خورد كه خودم تو تهران از نزديك ديدم
              نوشته اصلی توسط morteza2813 نمایش پست ها
              تازه باور های غلط راجبه iphone 5
              میگن میتونی کیبردشو بکشی رو هوا یا بکشی رو دیوار بعد کلی دلیل میاری میگن نه ما تبلیغشو دیدیم
              بلوتوث و اینارو که دیگه نگو!!!!!!!!!
              نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
              دقیقا !!!
              همه میگن فیلمشو دیدیم. . .
              نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
              يكى از بچه ها به من چند روز پيش ميگه تريلر آيفون ٥ رو ديدى مى گم 4s نه اينقدر با حاله با دستت تصوير رو ميگيري ميندازى رو ديوار و يك چيزايى مى گفت كه فك كنم سال ٢٠٢٠ هم نياد
              نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
              دیروز یکی از همکلاسیام میگفت تو دبی آیفون 5 آوردن دونه ای 7 و نیم میلیون!!!!!!!

بعدش که ازش پرسیدم چطوریه میگفت کیبردش نوریه ، نمیدونم پروژکتور داره، سه بعدی پخش میکنه!

فک کنم منظورش نمونه شبیه سازی شده استیو جابز بوده نه آیفون )
              دوستان
              بنده خداها که تقصیری ندارند یه کانسپت هست در مورد آیفون که همین کارها رو انجام میده
              کیبورد لیزری و صفحه هولوگرافیک داره
              اون در واقع یه کانسپته که شاید 2020 خودشو دیدیم!
              اتفاقا خودم هم برای سرکار گذاشتن بقیه این کلیپو میزارم تا ببینن و کف کنند!

خودتون ببینید
              ویرایش توسط iMakoran : https://i-phone.ir/forums/member/26760-imakoran در ساعت 05-11-2011, 01:19 AM

نظر

• من هم اون طرح رو دیدم توی مدرسه هم هی میگفتن که یه گوشی اومده وای وای ..
                خلاصه دو ساعت توضیح دادم اون الکیه و نسل بعدی آیفون آیفون 4اس بود و ...

نظر

• دارم با آیفون ام sms تایپ می کنم دوستم که خودش اپل بازه اومده به من
                  میگه مگه این 4s نیست که تازه خریدی
                  میگم آره
                  میگه پس چرا با کیبوردش تایپ نمیکنی
                  میگم پس این چیه
                  میگه منظورم اون نوریه هستش
                  میگم چنین چیزی گوشی من نداره
                  بعد با احساس مچ گیری به من میگه پس این 4اس نیست خالیبستی چون 4اس کیبورد لیزری داره
                  بعد فیلمشم به من نشون داد شاخ درآوردم

آخه این چی بود ساختن فکر کنم تا آیفون8اس هم نیاد

نظر

• اونا تبلیغاتیه باور نکنید.ساختگیه .

{سند ازایفون 4 ورژن 5}

نظر

• اون کیبورد قرار بود رو آیفون ۵ باشه نه ۴s

نظر

• يك باور غلط ديگه
                        اون هم اينكه اكثر افراد فكر ميكنند كه آيفون4 و 4اس از نظر ظاهري هيچ فرقي ندارند و نميشه اين دو را از هم تشخيص داد!
                        در صورتي كه آيفون 4 و 4اس به وسيله اون خطي كه در بالا و بغل سوكت هدفون قرار داره و در 4اس يه خط در كنار دكمه سايلنت هست قابل تشخيصه

نظر

• آخه چي بگم به اپل !! اينا كه ميدونستن ما ايرانيا جنبه نداريم تو هر چيزي صاحب نظريم چرا اين جمله اسمبل باي چين رو با جمله"به خدا ساخت امريكا " عوض نميكنند؟؟؟؟؟؟؟؟
                          دهنم سرويس شد از بس توضيح دادم در موردش

نظر

• نوشته اصلی توسط tambako نمایش پست ها
                            آخه چي بگم به اپل !! اينا كه ميدونستن ما ايرانيا جنبه نداريم تو هر چيزي صاحب نظريم چرا اين جمله اسمبل باي چين رو با جمله"به خدا ساخت امريكا " عوض نميكنند؟؟؟؟؟؟؟؟
                            دهنم سرويس شد از بس توضيح دادم در موردش
                            حق با شماست
                            تو چین بسته بندی شده.
                            اینو به هرکی که پرسید بگید فکر کنم کامل متوجه میشند

نظر

• نوشته اصلی توسط iHooman نمایش پست ها
                              حق با شماست
                              تو چین بسته بندی شده.
                              اینو به هرکی که پرسید بگید فکر کنم کامل متوجه میشند
                              دوست عزیز این هم میگیم به خدا متوجّه نمیشن

It S 3.A.M Again And You Must Run
                              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط estrella نمایش پست ها
                                2 تا خاطره ی اعصاب خورد کن!!!
                                یه بار به یکی از دوستام که می خواست گوشی بخره گفتم چرا آیفون نمی گیری؟همچین اخماشو کرد تو هم و دهنشو کج و کوله کرد وبا کنایه گفت: من که بچه نیستم ! من که نمی خوام اسباب بازی بخرم!!!!!
                                یه بار دیگه همون دوستم گوشیمو برداشت و این جمله رو از پشتش خوندssembled in china دوباره قیافشو همونجوری کرد و با یه خنده ی مضحک گفت:گوشیت که چینیه!!!!!
                                شما جای من بودید چی کار می کردید؟
                                بهش میگفتم لطفا دهنتو ببند جوجو البته به شوخی

نظر

صبر کنید ..
                                X