اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باورهای غلط در مورد آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
    فرمایش شما درست ولی کو گوش شنوا!
    میگم باید 60 هزار نفری بریزیم سر استیو تک تک موهای نداشته شو بکنیم تا به فکر بیافته و نماینده رسمی و FreeShipping برای ایران هم بزاره
    دوست من موهاش كه سهله
    چشاشم دراريم حاضر نميشه بياد
    iPhone ٢٠٠ هزار تومني بده دست اين جماعت. باز تهران خوبه. . من واسه يه كاري امروز رفتم زنجان اونجا تو رستوران داشتم ايميلامو با ايپدم چك ميكردم يه لحظه سرم رو اوردم بالا ديدم همه تز صورت منن دارن انگار شاتل جيبي نگا ميكنن. بعد موقع رفتن دخترا يكي يكي ميان كاغذ شماره دار ميدن براي راهنمايي(جون عمشون) راجب تلويزيون كيفيم()

حالا من هم سايزم2xl . ميخان از اونجا ازمن راجب تلويزيونم راهنمايي بخان چون خوشتيپم ?!?!?!!!!

نظر

• نمیدونم جای مطرح کردن این مسئله اینجا هست یا خیر، اگه خیر پوزش میخوام.
      من خوزستان هستم شهرستان بهبهان، امروز گرما 56 درجه بود، رفتیم با دوستم اداره ای، کار داشتیم، هر دو گوشیمون رو رو داشبرد جا گذاشتیم. بعد از حدود 1 ساعت برگشتیم، دیدم گوشیم این پیغام رو خونده، اصلا نمیدونستم چنین قابلیتی داره، گوشی رفیقم صفحش کاملا سیاه شده بود و روشن نمیشد، آیفون من اینطور شده بود.. استارت زدم و چلو کولر گرفتم بعد چند دقیقه اوکی شد، مال اون رفت تعمیر :دی
      بین بچه ها خیلی سربلند شدم، بخصوص که همه از بلوتوث و ... ایراد میگرفتن.. :-)

نظر

• نوشته اصلی توسط tabeez نمایش پست ها
        نمیدونم جای مطرح کردن این مسئله اینجا هست یا خیر، اگه خیر پوزش میخوام.
        من خوزستان هستم شهرستان بهبهان، امروز گرما 56 درجه بود، رفتیم با دوستم اداره ای، کار داشتیم، هر دو گوشیمون رو رو داشبرد جا گذاشتیم. بعد از حدود 1 ساعت برگشتیم، دیدم گوشیم این پیغام رو خونده، اصلا نمیدونستم چنین قابلیتی داره، گوشی رفیقم صفحش کاملا سیاه شده بود و روشن نمیشد، آیفون من اینطور شده بود.. استارت زدم و چلو کولر گرفتم بعد چند دقیقه اوکی شد، مال اون رفت تعمیر :دی
        بین بچه ها خیلی سربلند شدم، بخصوص که همه از بلوتوث و ... ایراد میگرفتن.. :-)

اره منم اهوازم كتري ميزاشتي تو ماشين جوش بياد يه چايي هم ميزدي..!!!!

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

• نوشته اصلی توسط hugart نمایش پست ها
          دوست من موهاش كه سهله
          چشاشم دراريم حاضر نميشه بياد
          iphone ٢٠٠ هزار تومني بده دست اين جماعت. باز تهران خوبه. . من واسه يه كاري امروز رفتم زنجان اونجا تو رستوران داشتم ايميلامو با ايپدم چك ميكردم يه لحظه سرم رو اوردم بالا ديدم همه تز صورت منن دارن انگار شاتل جيبي نگا ميكنن. بعد موقع رفتن دخترا يكي يكي ميان كاغذ شماره دار ميدن براي راهنمايي(جون عمشون) راجب تلويزيون كيفيم()

حالا من هم سايزم2xl . ميخان از اونجا ازمن راجب تلويزيونم راهنمايي بخان چون خوشتيپم ?!?!?!!!!
          آیپد توی پاساژ ایران زمین همه ی سر هارو میگردنوند!!!!
          مردم بی اطلاعن کاملا.
          زنجان و نمیدونم ولی توی ماساچوست یا نیویورک شما آیپد دستت باشه همه با دست نشون میدن که تو خیابون آیپد گرفتی دستت!من دیدم اینو که بقیه چطوری به آیپد دارا نگاه میکنن!
          نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
          فرمایش شما درست ولی کو گوش شنوا!
          میگم باید 60 هزار نفری بریزیم سر استیو تک تک موهای نداشته شو بکنیم تا به فکر بیافته و نماینده رسمی و freeshipping برای ایران هم بزاره
          بدبخت همین الانشم کچله!

نظر

• نوشته اصلی توسط nikki.ripper نمایش پست ها
            آیپد توی پاساژ ایران زمین همه ی سر هارو میگردنوند!!!!
            مردم بی اطلاعن کاملا.
            زنجان و نمیدونم ولی توی ماساچوست یا نیویورک شما آیپد دستت باشه همه با دست نشون میدن که تو خیابون آیپد گرفتی دستت!من دیدم اینو که بقیه چطوری به آیپد دارا نگاه میکنن!

بدبخت همین الانشم کچله!
            تو بندر هم همه دنبال اینن که با دیوایست گیم بزنن و خرابش کنن
            ولی خب قیمتا خیلی خوب درمیاد تو بندر. مثلا آیپد2 3جی با قیمت 880 هزار تومن بود.
            استیو مو نداره؛ ولی خب میتونیم چهارتا استخونو تو صورتش

نظر

• نوشته اصلی توسط m.sp نمایش پست ها
              دقیقا !
              رفتم واسه دوستم گوشی بخرم فروشنده میگه: آی فون 3gs و 4 هیچ فرقی نداره و فقط دوربینش تفاوت داره!!!!
              تا وقتی که اپل نمایندگی داخل ایران نداشته باشه همین وضع هستش....
              یه زمانی اپل تو ایران نمایندگی داشت! حدود 15 سال پیش!
              کسایی که شرکتو بنیان گذاشته بودن، آقای "یادگاری" بودن به همراه شریک فرانسویشون آقای "مولیر"!
              متاسفانه به خاطر برخوردهای نامناسب و مالیاتهای بیشتر از حد قانونی و یک سری مشکلات دیگه که براشون ایجاد کردن- که اینجا ضرورتی برای گفتنش نیست- شرکت بسته شد و آقای یادگاری ایران رو ترک کردن!
              واقعا حیف شد!

نظر

• من نمیدونم شما چرا انقد مشکل دارین با بلوتوث؟!
                هرکی به من میگه یه چیزی برام بفرست، میگم این بلوتوثشو برنامه هاش فقط با آیفونو اینا کار میکنه! و طرفم سکوت میکنه!
                خوشبختانه تا حالا از این اتفاقاتی که شما میگین برام نیفتاده!
                جز دوستم که به شوخی میگه!:d

نظر

• نوشته اصلی توسط without_other نمایش پست ها
                  من نمیدونم شما چرا انقد مشکل دارین با بلوتوث؟!
                  هرکی به من میگه یه چیزی برام بفرست، میگم این بلوتوثشو برنامه هاش فقط با آیفونو اینا کار میکنه! و طرفم سکوت میکنه!
                  خوشبختانه تا حالا از این اتفاقاتی که شما میگین برام نیفتاده!
                  جز دوستم که به شوخی میگه!:d
                  واسه منم پیش امده میگه گوشی 1 میلیونی بلوتوث نداره باید براشون توضیح بدی قانع بشن مثلا برای کسی که نمیدونه اپل چی هست
                  حالا فکر کن باید از اول براش توضیح بدی
                  ولی قبول کنید اپل رو زیاد تو ایران نمیشناسن مخصوصا شهرستانها مخصوصا موبایل فروشیها تبلیغ اپل کمه
                  بهشون میگی میگه کی میخره گوشی بالای 700 تومن رو مثلا بخوام 10 تا آیفون بیارم با پولی که بابت اون بخوام بدم میدونی چندتا گوشی می تونم بیارم با برندهای مختلف که زود هم فروش میرن
                  نتیجه میشه گرفت قیمت بالای گوشی =اطلاعات کم مردم
                  خیلیا میگن گوشی فقط زنگ بزنه و زنگ بخوره اس ام اس بدی
                  خوب اینا براشون فرقی هم داره گوشیشون 1100 باشه یا4s

یک چیز جالب تو موبایل فروشی بودم طرف یک گوشی داشت امده بود آیفون بخره بهش گفتم از چیش خوشت میاد گفت بازی کردن باهاش
                  گفتم ipod,ipad گزینه خوبیه برای بازی
                  گفت گوشی جدیده موندم گفتم همینو بخر حالشو ببر
                  ویرایش توسط R-E-Z-A 66 : https://i-phone.ir/forums/member/71161-r-e-z-a-66 در ساعت 30-10-2011, 01:03 PM

نظر

• به هر کی می گم iPhone بلوتوث نداره ، همچین چپ چپ نگاه می کنه که انگار قاتلی !! بعدش باید از به دنیا اومدن استیو جابز تا تولید آیفون رو براش توضیح بدی ، آخرش میگه بابا این دیگه چه گوشیه ؟

نظر

• آقا ملت دهنمون رو سرويس كردن كه ٤s رو مي زاري زمين يه دفعه يه صفحه ٢١ اينچ ٣d مياد تو هوا
                      مي گم بابا مگه سينماست آخه؟ چند روز پيش يكي قسم مي خورد كه خودم تو تهران از نزديك ديدم

نظر

• همه ی اینا به کنار چون پشت گوشی نوشته Assembeld in china می گن گوشیت چینیه آیفون اصل نیست
                        حالا تو خدارم بیاری پایین بگی همه ی آیفونا اینجورین باور نمیکنن

نظر

• نوشته اصلی توسط morteza2813 نمایش پست ها
                          همه ی اینا به کنار چون پشت گوشی نوشته assembeld in china می گن گوشیت چینیه آیفون اصل نیست
                          حالا تو خدارم بیاری پایین بگی همه ی آیفونا اینجورین باور نمیکنن
                          دقیقا ، همه فکر می کنن که چون اپل یه کمپانیه آمریکایه ، گوشی هاش هم باید ساخت آمریکا باشن.
                          بعد که میگی ساخت چین هستش ، لب و لوچشون آویزون میشه. :d

نظر

• تازه باور های غلط راجبه iphone 5
                            میگن میتونی کیبردشو بکشی رو هوا یا بکشی رو دیوار بعد کلی دلیل میاری میگن نه ما تبلیغشو دیدیم
                            بلوتوث و اینارو که دیگه نگو!!!!!!!!!

نظر

• هر كي آيپد منو ميبينه ميگه فرقش با لپ تاپ چيه؟ كاراي لپ تاپ رو نمي كنه؟ پس مريزي ٨٠٠ پول اينو دادي؟ اصلا به چه درد مي خوره اين

نظر

• تازه باور های غلط راجبه iphone 5
                                میگن میتونی کیبردشو بکشی رو هوا یا بکشی رو دیوار بعد کلی دلیل میاری میگن نه ما تبلیغشو دیدیم
                                بلوتوث و اینارو که دیگه نگو!!!!!!!!!
                                دقیقا !!!
                                همه میگن فیلمشو دیدیم. . .

نظر

صبر کنید ..
                                X