اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باورهای غلط در مورد آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اینا که خوبه من چندبار پیش اومده ادمایی که دیدن گوشیمو پرسیدن گوشیم چینیه !!!! منم برای اینکه با توضیحاتم ذره ای از حماقتشون کم نشه حرفشونو تایید کردم گفتم آره گوشیم چینیه!!! واقعا بعضیا چه مخه آکبندی دارن! به قیافه 3gs lمبخوره چینی باشه!

نظر

يه يارو منو تو تاكسي ديد به من ميگفت برو تو اون قسمتش كه مكالماته مردمو شنود ميكنه!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.MSP نمایش پست ها
        ناخودآگاه همه این مشکل رو دارن
        راستی این i قبل کلیه محصولات اپل داستانش چیه !؟ مخفف چیه ؟ :-p
        این i در محصولات اپل مخفف اینترنت هست
        و هم برای این هست که بگه این محصول خصوصی یه(شخصی). منبع ویکیپدیا
        ولی یه بار استیو شنیدم در یکی از مصاحبه هاش گفته به معنی idiot هست

http://www.google.com/search?hl=fa&q...8%A7%D8%A8&lr=
        ویرایش توسط iMakoran : https://i-phone.ir/forums/member/26760-imakoran در ساعت 17-11-2010, 07:46 PM

نظر

بدترین باور غلط در مورد آیفون اینه که خیلیا فکر می کنند آیفون رو می شه با بقیه گوشی ها مقایسه کرد...حالا فردی که خیلی هم بارشه ها! میاد می گه اچ دی 2 ، 1گیگاهرتز سی پی یو داره ، 512 مگ رم داره. تازه صفحه اش هم 4.3 اینچه! اونوقت این (3جی اس مثلا) هم سی پی یوش کمتره! هم رمش هم سایز صفحه اش...قمیتش هم بالاتره!
          کسی نیست به اینا بگه آقا بخدا این چیزایی که شما می گید یه ور قضیه اس! باید یه سیستم عامل بدرد بخور هم باشه که از این سخت افزار ها استفاده کنه یا نه؟ اصلا من فکر می کنم بیش از 50% قضیه به سیستم عامل مربوط می شه (نمونش آیفون 3جی حتی در مقایسه با اچ دی 2)...از اون بدتر کسایی که میان می گن jet سامسونگ هم 800 گیگاهرتز سی پی یو داره D:
          در کل من بعد از 4 سال بجث سر این مسائل با بچه های دانشگاه به این نتیجه رسیدم که بحث در مورد برتری آیفون هیچ وقت نتیجه نخواهد داد...تازه هرچی طرف بیشتر فکر کنه که بارشه کار سخت تر می شه! از همه بدتر هم اونایین که 800-900 پول دادن یه گوشی بجز آیفون خریدن (مثلا اچ دی 2) و هیچ جوری نمی خوان قبول کنن که گوشیشون ضعیف تره!!!

نظر

دوست عزیز حرف i که حرف ابتدایی برخی از محصولات اپل هست به این دلیل هست که طراح آن Jonathan Ive هست و حرف i نشان دهنده همین هست.

نظر

نوشته اصلی توسط aryaamehr نمایش پست ها
              این i در محصولات اپل مخفف اینترنت هست
              و هم برای این هست که بگه این محصول خصوصی یه(شخصی). منبع ویکیپدیا
              ولی یه بار استیو شنیدم در یکی از مصاحبه هاش گفته به معنی idiot هست

I stand for what in apple's products - Google Search
              نوشته اصلی توسط safari نمایش پست ها
              دوست عزیز حرف i که حرف ابتدایی برخی از محصولات اپل هست به این دلیل هست که طراح آن Jonathan Ive هست و حرف i نشان دهنده همین هست.
              وقتی نمی دونی چرا داری آی فون می خری , آی فون نخر

نظر

نوشته اصلی توسط safari نمایش پست ها
                من که از اینترنت اینها رو دیدم و حرفی از جاناتان نبود!

http://www.buzzle.com/articles/what-...r-in-ipod.html
                http://en.wikipedia.org/wiki/IMac
                ویرایش توسط iMakoran : https://i-phone.ir/forums/member/26760-imakoran در ساعت 17-11-2010, 07:55 PM

نظر

به تظر منم به خاطر Ive نیست. زمینه کار اون بنده خدا طراحی سخت افزار هست. در مورد خیل عظیمی از نرم افزارهای مک
                  که اولشون ای داره خب این قضیه اعتبارشو از دست میده.
                  در ضمن فکر نکنم کمپانی مثل اپل که به یونیک بودن محصولاتش خیلی توجه داره طراحی اینارو بده دست یه نفر. ایشون مثلا معاون ارشد شرکتن (senior VP) در بخش طراحی و این حرفا...

نظر

دوستان!
                    دیدید وقتی گوشی آیفون رو به یه نفر دیگه که با گوشی هایی مثل نوکیا n900 کار کرده میدی، به جای لمس کردن صفحه آیفون اون رو فشار میده!!
                    منظورم اینه که آیفون به معنای واقعی لمسی یه ولی اکثر گوشی های دیگه لمسی نیستن فشاری ین!!!!
                    در صورتی که باور بر اینه که لمسی یعنی همون فشاری!
                    ویرایش توسط iMakoran : https://i-phone.ir/forums/member/26760-imakoran در ساعت 20-11-2010, 07:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط aryaamehr نمایش پست ها
                      دوستان!
                      دیدید وقتی گوشی آیفون رو به یه نفر دیگه که با گوشی هایی مثل نوکیا n900 کار کرده میدی، به جای لمس کردن صفحه آیفون اون رو فشار میده!!
                      منظورم اینه که آیفون به معنای واقعی لمسی یه ولی اکثر گوشی های دیگه لمسی نیستن فشاری ین!!!!
                      در صورتی که باور بر اینه که لمسی یعنی همون فشاری!
                      احیانا شما فرق مقاومتی و خازنی رو نمیدونین
                      نمی دونم چه اصراری تو کوبوندن بقیه گوشی ها دارید
                      تو این که ایفون سرتره شکی نیست ولی واقعا بی انصافیه که از بقیه هم بگذریم .
                      ...

نظر

Why do many Apple products begin with lower case "i"? - Yahoo! Answers
                        What does i in apple products stand for? - Yahoo! Answers
                        طبق این ۲تا پرسش و پاسخ در یاهو
                        مثل اینکه همون اینترنت رو به راحتی در اختیار داشتن بهترین جواب باشه
                        راستی رفقا من شنیدم استیو به همه ی ایمیل ها جواب میده
                        هیچکس نیست که این سوال پیش پا افتاده رو ازش بپرسه ؟
                        ما که ایمیلشو نداریم تا خودمون پیش قدم شیم

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                          احیانا شما فرق مقاومتی و خازنی رو نمیدونین
                          نمی دونم چه اصراری تو کوبوندن بقیه گوشی ها دارید
                          تو این که ایفون سرتره شکی نیست ولی واقعا بی انصافیه که از بقیه هم بگذریم .
                          ...
                          نه داداش من میدونم فرقش چی یه!
                          منظورم اینه که اونها اونطوری عادت کردن و واسه همین صفحه آیفون رو فشار میدن!
                          مثل خود من که وقتی با گوشی هایی مثل n900 کار میکنم ناخودآگاه صفحه ال سی دیش رو تاچ میکنم بعد یادم میاد آیفون نیست!

نظر

ولی به هر کی گفتم گوشیمو 1 میلیون خریدم

میگن کم داری یا خلی

که این حرف اصلا برام مهم نیست

من اولین گوش آیفون رو خریدم که 4 هست و مطمین هستم اگر فردا مدل جدیدترش بیاد از اولین نفرهایی باشم که بخرمش

نظر

دوستان خودمونیما ولی شماها زیاد حساس شدید !
                              آخه فکر میکنید همه مادرزاد با محصولات اپل سروکار داشتن ؟... نه
                              شماها هم یه روزی این چیزارو نمیدونستید
                              به جای مسخره کردن مردم بیایید بهشون با روی خوش توضیح بدید که
                              اپل چیه؟
                              آیفون چیه؟
                              فرق انواع مدل آیفون چیه؟
                              آیپاد چیه؟
                              آیپد چیه؟
                              و کلی اصطلاحات و بحثای دیگه
                              در کل بجای مسخره کردن اطلاع رسانی کنید و بهشون یاد بدید و تجربیات و علمتونو شیر کنید

البته به اساتید محترم جسارت نشه
                              من کوچکتر و کمتجربه تر از اینم که بخوام این حرفارو بزنم ولی خداییش دیگه داشتید زیاده روی میکردید

بازم از همه عذر میخوام

نظر

نوشته اصلی توسط farzad.potter نمایش پست ها
                                ظریفترین نکتش اینه که نصف ملت به iPhone میگن Apple !!!!
                                دیگه ورژن مرژن نداره. فقط کافیه آرم اپل رو پست گوشیت ببینن، قربون صدقت میرن.
                                نمونه-1: یکی از استادامون iPhone 2G داره(باهاشم خیلی ور میره) . روز اول که اومد تو کلاس زرتی گوشیشو درآورد.
                                تا آخر کلاس بچه ها می گفتن این حتما استاد فهمیده ایه!
                                نمونه-2: یه بار رفته بودم تو اتاق همین استاده یه استاد دیگه هم کنارش بود. اولیه گوشیشو داد به اون یکی که صحبت کنه با یه بنده خدایی. بعد از اتمام صحبت استاد اولیه اومد گوشیشو از دست دومیه برداره، دومیه سری پرید دکمه End Call رو زد. باید می دیدید! چه ذوقی کرد! بعدشم مثل این بچه ها گفت:"دکمه قطعشم واست زدم". !!!
                                نمونه-3: یه پسره تو دانشگامون هست iPhone 3G داره. تممممممممام اون منطقه می دونن که این آیفون داره. حالا با همه این حرفا جارو بیار شماره ها رو جمع کن!

اینه! آی شماهایی که آیفون دارید از نظر بیشتر از نصف ملت (بنده گارانتی می کنم) شما یه مقام بالایی دارید
                                (البته حتما هم دارید)
                                منم موافقم. یه روز تو بیمارستان که بودم یکی از استادامون که خودش فوق تخصص داشت تا 3gs دستم دید گفت گوشیت اپله؟! بعدشم نشست بامن کلی راجب کلاس گوشی های اپل حرف زد و ازشون تعریف کرد.

نظر

صبر کنید ..
                                X