اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باورهای غلط در مورد آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بچه ها امروز نميدونين دوباره چي شد
    دمه مغازه دوستم بودم يه مشتري اومد و ديد دارم با دوستم در مورد ايفون حرف ميزنم
    پرسيد گوشيت چيه گفتم ايفون ٤
    اون گفت
    همون اپل ديگه
    گفتم نه ايفون اون گفت ايفون نميگن اپل ميگن
    شير فهمش كردم كه ايفون چيه اپل چيه بعد گفت htc خيلي بهتره بعد گفتم اشتب ميكني و قانع نشد بعد گفتم كدوم مدلشو ميگي نميدونست
    بعد از توضيح فهميدم منظورش hd2 هست
    بعد گفتم باشه تو راست ميگي فقط htc رفيقتو كه ميگي بيار با هم مقايسه كنيم ببينيم كدون بهتره شمارمم بش دادم ولسه اين كه روش كم شه منتظرم زنگ بزنه تا فرقشو بفهمه

نظر

بعد گفتم باشه تو راست ميگي فقط htc رفيقتو كه ميگي بيار با هم مقايسه كنيم ببينيم كدون بهتره شمارمم بش دادم ولسه اين كه روش كم شه منتظرم زنگ بزنه تا فرقشو بفهمه
      خب یه پیشنهاد دوستانه !* با این افراد سر و کله نزن ! چون هر چقدر هم توضیح بدی نمیتونی قانعشون کنی .

نظر

باورهای غلط در مورد آیفون

اقا بیخیال اینقدر این ملت اذیت نکنید
        من که اصابم نمیکشه هر چی توضیح میدم نمیفهمن
        من ایپاد دارم
        جریان بلوتوث اینا بکنار یه شری میگن چرا سیمکارت نمیخوره به چه درد میخوره.من چی بگم دیگه شما بگید :-)
        همونطور که دوستمون گفتن همه ی اینا بر میگرده به نداشتن اینترنت در ایران هیچ اطلاعاتی ندارن

نظر

دیروز رفتم لباس فروشی

فروشنده HTC داشت گفتم راضی هستی ؟؟؟

گفت : نه !* گوشی فقط اپل 4g

گفت حیف که برنامه هاش نیومده و نمیشه استفاده کرد خودمو زدم به کوچه علی چپ چون بحث با اینا فایده نداره گفتم جدی ؟؟ گفت آره وگرنه من تا الان میخریدم

گفتم مثلا کدوم برنامه هاش ؟؟؟؟ میگه هیچ کدوم !* فعلا اصلا تو ایران جواب نداده گفت مغازه دارهای جمهوری یکی وارد کردن هنوز نتونستن استفاده کنن گفتند هر موقع تو ایران بشه استفاده کرد وارد میکنیم من که مرده بودم از خنده

کلی اراجیف گفت ، من که مرده بودم از خنده آخری که خواستیم از مغازش بیایم بیرون گفت راستی اسم او گوشی که گفتی چی بود ؟

گفت : اپل 4g

منم نتونستم خودمو کنترل کنم و حسابی خندیدم یارو گفت چیه ؟ گفتم هیچی

نظر

من از 24 ساعت حدود 2 ساعت با ديگران درباره ي همين موضوعات دارم بحث مي كنم وبه نتيجه اي هم نمي رسم 

نظر

بحث بیخوده بیخیال شید
              :d

نظر

حالا جدی جدی سوال پرسیدی یا نه ما رو گرفتی؟!

اپل شرکت سازنده گوشی آیفونه!
                گوشی آیفون یکی از محصولات شرکت بزرگ سخت افزاری و نرم افزاری اپل هستش!
                که رئیس و مغز متفکر این شرکت استیو جابز(عمو استیو خودمون) هست!

بابا همه سازمانها خیلی راحت دارن داخل گوشی ها میگردن خودت خبر نداری!
                ضمنا از سابقه جاسوسی گوشیهایی مثل نوکیا یه سرچ بزن بعد میفهمی جاسوس چی یه!:d[/QUOTE]

پس بلاخره یکی پیدا سد فرقشو بلد باش )

نظر

عجب این تایپیک هم داغ شدا خیلی از بچه های این سایت از مدم دل خوشی ندارن ولی به همه بگم که شما هم شاید اولش همینطور بودید اما شاید شما از این مردم سریع تر حقیقت رو می پزیرفتید آخه اینا چه گناهی کردن که یه انجمنی مثل این جا رو نمیشناسن که مطلع بشن. من هم خودم به بسیاری از این موارد برخودم جالب هم این بوده که حتی کسی هم که خودش خیلی وقته آیفون 4 داره بهش میگه 4g دیگه وقتی اینی که خودش داره اینجوری بگه از بقیه چه انتظاری دارید ؟!!

نظر

نوشته اصلی توسط higgins نمایش پست ها
                    يه روز تو مغازه يكي از دوستان موبايل فروشم نشسته بودم كه يك مشتري اومد دنبال ايفون ٤ بعد از كلي چونه زدن گفت كجايي كه من گفتم تحت ليسانس چين بعد اون گفتش :

نه اگه فنلاد اصل دارين ميخوام اگه نه نميخوام حالا شما فكر كنين ماها كه اونجا بوديم چه حالي بهموم دست داد
                    مردم از خنده
                    آره والا سطح آگاهی مردم پایین هستشو بعضی ها فقط یه چیزی از آیفون شنیدن.... !
                    ویرایش توسط M.SP : https://i-phone.ir/forums/member/32047-m-sp در ساعت 15-11-2010, 01:02 AM
                    وقتی نمی دونی چرا داری آی فون می خری , آی فون نخر

نظر

مشكل اين افراد كمبود اطلاعات و آگاهي شون نيس مشكلشون اينه كه نميتونن ياد بگيرن هرچي واسشون توضيح ميدي تو مخشون نميره

نظر

افایون کسایی که شیفته تکنولوژی هستن رفتن دنبالش و فرقشو فهمیدن
                        ما کارایشو و تفاوت رو تشخیص میدیم ( کار خاصی نکردیم )
                        خیلیا تو چیزایه دیگه واردن که ما از دونستنش عاجزیم !!! ( توهین به کسی نشه )

نظر

تاپیک جالبی بود ممنون.

منم نفهمیدم آخر چرا میگن آیفون به درد ایران نمیخوره ! کلا نه آیفون. مک هم همیون میگن

نظر

آیفون 4g

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                            عجب این تایپیک هم داغ شدا خیلی از بچه های این سایت از مدم دل خوشی ندارن ولی به همه بگم که شما هم شاید اولش همینطور بودید اما شاید شما از این مردم سریع تر حقیقت رو می پزیرفتید آخه اینا چه گناهی کردن که یه انجمنی مثل این جا رو نمیشناسن که مطلع بشن. من هم خودم به بسیاری از این موارد برخودم جالب هم این بوده که حتی کسی هم که خودش خیلی وقته آیفون 4 داره بهش میگه 4g دیگه وقتی اینی که خودش داره اینجوری بگه از بقیه چه انتظاری دارید ؟!!
                            اتفاقا امروز یکی از دوستام رو دیدم که از دیر باز با آیفون سرکار داره، بحث گوشی شد گفت آیفون4g خوبه !!!!!
                            با تعجب بهش نگاه کردم گفتم حاجی تو چرا؟ ...

نظر

نوشته اصلی توسط aryaamehr نمایش پست ها
                              اتفاقا امروز یکی از دوستام رو دیدم که از دیر باز با آیفون سرکار داره، بحث گوشی شد گفت آیفون4g خوبه !!!!!
                              با تعجب بهش نگاه کردم گفتم حاجی تو چرا؟ ...
                              ناخودآگاه همه این مشکل رو دارن
                              راستی این i قبل کلیه محصولات اپل داستانش چیه !؟ مخفف چیه ؟ :-p
                              وقتی نمی دونی چرا داری آی فون می خری , آی فون نخر

نظر

امروز تو دانشگاه آيپاد تاچم دستم بود يكي از بچه ها كه به خيال خودش و ديگران تهه تكنولوژي و اطلاعاته گف اين آيپاده يا اپله؟!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X