اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با iOS 7 بیشتر آشنا شویم

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
    من برام یک سوال پیش اومد:
    توی سایت اپل نوشته(از آیپد ها)،iPad2 ,ipad 4,و آیپد مینی ساپورت میشن!
    یعنی آیپد 3 ساپورت نمی شه؟
    تو کنفرانس گفته آیپد ۲ به بعد
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• خواهشا کمکم کنید دوستان.من اماتورم.خیلی دوس دارم اپدیت کنم

نظر

• مشكل كند شدن رو همه ديوايس ها بوده ناشي از سخت افزارهاتون نيست از اولين نسخه بتا بيش از اين نبايد انتظار داشت عجله نكنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
          تو کنفرانس گفته آیپد ۲ به بعد
          توی سایتش که گفته:

نظر

• ايپد 3 از نظر اپل چون ديگ توليد نميشه ننوشته ولي ميشه عزيزم.

نظر

• air drop با وای فای hostpot کار می کنه؟

نظر

• شما مثل اینکه فقط ظاهر سیستم عاملو دیدی یه سر به سایت اپل بزن ببین چه امکانات فوق العاده ایی اضافه شده بعد این همه سال ظاهر سیستم عامل + امکانات عالی اضافه شده بعد هی میگید فقط تغییر ظاهر واقعا که

نظر

• اگه دقت کرده باشید تو کنفرانس وقتی نوتیفیکیشن رو باز کرده بود نشون داد که نوتیفیکیشن به اپ ها تسلط داره(یعنی از پشتش اپ ها معلومن)به همین خاطر بود که لوگوی WWDCاونطوری بود.....در کل iOS7مشکلی خاصی نداشت به جز بعضی آیکونها که به نظر من شکل قبلیشون بهتره

نظر

• راستش من تو کنفرانس کمی هنگیدم، اما امروز که ریستور کردم و باهاش ور رفتم، خدایی از نظر طراحی خیلی خوب شده، حداقل جانی به نظرم تا اینجا کارش رو خوب انجام داده، و مطمئن هستم تا نسخه نهایی خیلی خیلی از نظر کارایی هم بهتر خواهد شد. و باید درک کنیم که یک مسیر جدیدی است، تاره اول راه یک پلتفرم با ظاهر جدید هستش، به نظرم با همراهی ادی کیو، حتی در بخش موسیقی و برنامه ویدیو هم خیلی بهتر شده و انچه که من دوست دارم رو انجام دادند.
                    Air Play Mirroring هم اضافه شده برای آیفون و فکر کنم از 4S به بعد قابل استفاده باشه.
                    سافاری خیلی بهتر و در آن واحد Bookmark با iCloud سینک میشه!

نظر

• اون برنامه هاا و بازیایی که یه نرم افزار چینی برای دستگاه های جیلبریک نشده میداد روی ورژن 7 کار میده ؟ ( فکر کنم اسمش 25pp بود )

راستی دلیورت مسیج توی این ورژن فعال شده؟

نظر

• عالی شده.یه همچین تغیری نیاز بود

نظر

• اصن به طور کل من با جیل بریک مخالفم چه به منظور خوب باشه(فک نکنم منظور خوبی برای جیل بریک باشه)...چه به منظور سواستفاده و کرک کردن بازی های پولی....افتخارم هم تا حالا اینه که تا حالا5تاiDeviceمبتنی برiOSداشتم که هیچ کدومش رو هم جیل بریک نکردم.....شما هم به خودت بستگی داره ولی به نظر من جیل بریک نکنی بهتره

نظر

• به نظره من امكانات عاليه ولي طراحي اصلا جالب نيس

اگه دوست داريد ذهنتان آرام باشد از شغل خود به عنوان "رئيس كل دنيا " استعفا دهيد ؛)

وين داير

نظر

• بد نیست ولی اسکیمورفیسم چیز دیگریست!

نظر

• مهم مهم !
                                آقایون و خانم های گرامی انجمن ! من همین الان اومدم روی 7 و همین الان پشیمونی خودم رو اعلام می کنم ! زیاد جالب نیست .

نظر

صبر کنید ..
                                X