اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با iOS 7 بیشتر آشنا شویم

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شاید طرح جدید ios خیلی ها رو راضی نکنه اما باید گفت که اپل تو مسیر جدیدی قدم گذاشته و همیشه شیوه کار اپل این بود که در مرور زمان محصولش رو بهبود میبخشه٬ بنابراین طرح فعلی یک شروع هست و در آینده این طرح بارها و بارها بهبود داده خواهد شد تا به یک نقطه عطف برسه
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• مقاله ای از Techweekeurope

اینا که خیلی راضین خدا ما مردم رو هم راضی کنه.

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...2280577027.PNG

نظر

• امكاناتش خوب شده بود.
        ولى در طراحى رابط كاربريش يه خورده كم لطفى كردن!!
        خيلى رنگارنگش كردن!!
        البته من مشكلى ندارم ولى اگر بقيه رو در موقعيتهاى مختلف در نظر بگيريم حتما همينطوره!!
        .:amgr:.

نظر

• دوستان لینک کنفرانس رو قرار نمیدین ؟! از خود سایت اپل که نمیشه دانلود کرد

نظر

• منم نصب کردم رو ایفون ۵ همه چی عالی و بسیار زیبا هستش و دوستانی که میگن کنده خب تازه اولین نسخه ازمایشی هستش و ۳ ماه هنوز مونده تا نسخه اصلیش بیاد ولی به نظر من کندیش خیلی خیلی کمه اصلا قابل تشخیص نیستش ولی امکاناتش عالیه و در ضمن دیگه هر والپیپری در lockscreen بزارید قشنگ میشه چون دیگه slide و clock مزاحمتی برای والپیپر ایجاد نمیکنه

نظر

• به نظر من که بد شده...درسته به امکاناتش اضافه شده و این خیلی خوبه ولی طراحی تخت آیکن ها و محیطی نزدیک تر به آندروید باعث شده آدم رو یاد اون گوشی های بی کیفیت بندازه.
              اکثر جاها پس زمینه خیلی سفید تر شده و یا مات شده این برای نمونه های سفید رنگ خوبه و برای مشکی ها بده...در ضمن این سفیدی چشم رو هم میزنه..(امیدوارم بشه تغییر رنگ داد)
              در ضمن رنگ بندی ساده اش مثل نقاشی بچه ها میمونه و انگار اسباب بازی دستت گرفتی...امیدوارم به همون آیکون های 3 بعدی و زنده برگرده.
              ویرایش توسط Game Over : https://i-phone.ir/forums/member/58008-game-over در ساعت 11-06-2013, 10:57 AM

نظر

• من تو فیلم تبلیغاتی که دانلود کردم ندونم چرا احساس کردم یک کمی نسبت به قبل حرکات آروم تر شده
                ولی در کل فوق العاده بود

نظر

• ویدیوی کار کردمن با ios 7 رو لینکشو میدین؟

نظر

• واقعا اپل خسته نباشه ، تم گوشی رو عوض کرد شد iOS7

نظر

• عالي شده
                      دقيقا همون چيزي كه از اپل توقع ميرفت بود

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                        واقعا اپل خسته نباشه ، تم گوشی رو عوض کرد شد iOS7

قضاوت ناصحیحی می کنید ! این همه تغییرات فقط میگید تم !

نظر

• برا من روان و سبک کار میکنه. فعلا دو تا مشکل دیدم غیر از مشکل فارسی تو نوت که خیلی بده.
                          تو برنامه آب و هوا وقتی رو همون آیکون i مربوط به اطلاعات کلیک میکنم برنامه کرش میکنه.
                          وقتی هم تو کانتکت ها کسی رو بخوام تو لیست علاقه مندی اضافه کنم باز کانتکت کرش میکنه.
                          گرد و خاک اهواز رو خیلی جالب نشون میده.

ویرایش:
                          دو تا والپیپر متحرک هم اضافه شده.
                          به نظرم میاد قطب نما حساسیت بیشتری داره.
                          نقشه به نظرم هیچ تغییری برای ایران نداشته! کنار هم با ورژن 6 چک کردم.
                          فایل های پیوست شده
                          ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 11-06-2013, 11:30 AM
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

• شاید تا قبل از ios7 بعضی ها احساس میکردن که از سامسونگ عقب افتاده (S4 & iPhone 5)اما دیشب نشون داد که اپل تا اخرش میمونه مقدس
                            و یه سوال کسایی مثل من نمیتونن تا پاییز صبر کنن راهی هست که بتونن نسخه ی بتا رو روی دستگاهشون نصب کنن ؟؟؟

نظر

• من طبق ايكن wwdc اميدوار بودم ايكن ها يكم شيشه اي تر باشن و همچنين قابليت استفاده از Stacks همانند مك در كنار فولدر اضافه ميشد
                              طراحي ايكن سافاري و كمرا هم واقعا زشت هستند
                              گيم سنتر هم اولش اصلا نفهميدم كه چرا اون شكلي شده ، بعدش كه داخل خود اپ رو نشون داد فهميدم كه ايكنش بي ربط نيست و جالب هست
                              افلاين ديكتيشن هم به مك اضافه شده ، كاش به سيري هم اضافه ميشد !

در كل من خيلي راضي هستم

نظر

• اولین واکنش اسکات فورستال بعد از دیدن IOS 7 :

نظر

صبر کنید ..
                                X