اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با iOS 7 بیشتر آشنا شویم

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به نظر منم با وجود همه خوبی ها و زیبایی هاش جای کار هنوز داره. آدم انتظار نقص و عیب تو کار جانی ایو نداره. کاش طراحی آیکون ها دلچسب تر بود. تا بهش عادت کنیم همش یاد گذشته میکنیم. اما در کل من راضیم و امیدوارم تا نسخه نهایی بهتر و بهتر بشه.
    حس میکنم یه گوشی جدید خریدم از بس تغییرات داشته. همچی حجم تغییرات هم زبان میخواد تا جا بیفته.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

• تو کنفرانس گفته شد لاک اسکرینش تغییر کرده..میشه ازش عکس بگیرین؟؟

نظر

• دوستان خوبیش اینه که کاملا نرم افزار pp با ios 7 سازگاری داره و می تونید راحت برنامه بریزید

نظر

• نوشته اصلی توسط hojjjat نمایش پست ها
          تو کنفرانس گفته شد لاک اسکرینش تغییر کرده..میشه ازش عکس بگیرین؟؟

ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 11-06-2013, 12:06 PM

نظر

• نظر سنجی ios7

دوستان باتري چطور پيش ميره؟
            اس ام اس چطوره؟قسمت quick داره؟مثلا ميشه توي لاك اسكرين جواب اس ام اس داد؟
            ویرایش توسط p.messi : https://i-phone.ir/forums/member/95283-p-messi در ساعت 11-06-2013, 12:24 PM

نظر

• دوستان 1 سوال دارم !
              ایا با این ios7 به bitesms نیازه ؟ میخوام بدونم میشه quick replay کرد دیگه کلا جیلبریک نکینم ؟

نظر

• دوستان کسی لینک دانلود مراسم رو نداره !!؟؟

نظر

• جالبه، Air Play Mirroring به این نسخه برای آیفون اضافه شده!

نظر

• جانی اینطور که تا اینجای کار نشون میده قمار این بازی رو برده.
                    Techweekeurope گفته:

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...2280577027.PNG

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                      برا من روان و سبک کار میکنه. فعلا دو تا مشکل دیدم غیر از مشکل فارسی تو نوت که خیلی بده.
                      تو برنامه آب و هوا وقتی رو همون آیکون i مربوط به اطلاعات کلیک میکنم برنامه کرش میکنه.
                      وقتی هم تو کانتکت ها کسی رو بخوام تو لیست علاقه مندی اضافه کنم باز کانتکت کرش میکنه.
                      گرد و خاک اهواز رو خیلی جالب نشون میده.

ویرایش:
                      دو تا والپیپر متحرک هم اضافه شده.
                      به نظرم میاد قطب نما حساسیت بیشتری داره.
                      نقشه به نظرم هیچ تغییری برای ایران نداشته! کنار هم با ورژن 6 چک کردم.
                      سلام

شما فعلا نقشه رو ول کنید!کلا نقشه حالا حالا ها آپدیت نمیشه برای ایران.

نظر

• من برام یک سوال پیش اومد:
                        توی سایت اپل نوشته(از آیپد ها)،iPad2 ,ipad 4,و آیپد مینی ساپورت میشن!
                        یعنی آیپد 3 ساپورت نمی شه؟

نظر

• مشکل داغ کردن که یکی از دوستان بهش اشاره کردن جدی هست ؟ یا برای بقیه دوستان نیست ؟

وقتی دوستانی که آیفون5 دارن میگن احساس میکنن گوشیشون کند شده ، پس ما که آیفون4 داریم ارتقا ندیم بهتره؟ میترسم روی 4 خیلی کند بشه و بعدش دیگه قابل برگشت هم نیست ...
                          اگه کسی روی 4 تست کرده لطفا نتیجه رو اعلام کنه ....

مرسی اپل

نظر

• واقعا متاسفم برای شرکت اپل روی آیفون 5 مشکی واقعا زشششششششت اصلا خوشم نیومد یک دفعه ای از این محیط فعلی رفتن به محیط جدید حال آدم رو میگیره

نظر

• عالیه دوستان ... عالی!

نظر

• دوستان من didu ندارم.بلدم نیستم.چطور میتونم اپدیت کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X