اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون ۵، شوالیه نوآورانه ترین شرکت جهان - نظرات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

البته ميشه اينطور گفت كمپاني هاي مثل اپل در طراحي اسمارت فون تبلت و ... به يك اصالت رسيده امري كه هنوز خيلي از شركتها در حسرت رسيدن بهش هستند و بعيد با تقليد و كپي كردن به موفقيت خاصي برسند
    كمپاني هاي خودروساز هم همين طور تويوتا لكسوس بنز ب.ام.و پورش بدنبال انقلاب نيستند بلكه به سطحي از كيفيت رسيدند و اصالت طراحي خودشون فراموش ميكنند طراحي أصيلي كه نبض بازار بدست آورده و تغييرات عمده ميتونه ضربه سنگين به بازار فروش اين خودروها بزنه
    اما اين وسط خودروساز هاي كره اي چون أصالت خاصي ندارند و عمد تا با كپي برداري جلو او مدند هيچ وقت نميتونند ماهيت خودشون حفظ كنند و ماه به ماه در حال تغييرات بنيادي هستند تا بازار فروش خودشون از دست ندند

نظر

من نميدونم چجوري يك سري ميان از سياست هاي اپل حرف ميزنند انگار كه اونا از اون سياستا با خبرن يا دارن تو هيت مديره اپل كار ميكنند ...
      يكي نيست بگه چرا اين انتقادا الان شكل گرفته چرا سر هيچ كدوم از محصولات اپل انتقاد به اين شدت نبوده بايد قبول كنيم اندفعه اپل گند زد تو معرفي ايفون جديد ....
      پورش اگر مياد طراحيش رو هر سال يك نوع ميده بيرون اونم فقط تو يك مدل ٩١١ هست و پورش انواع مختلفي دارد و تو همون مدل هر سال يه چيزي مياره كه ادم تشويق به خريد بشه اون مدل ماشين هم برا افراد خاص و مسابقه طراحي شده نه عموم مردم
      ايفون كه طراحيش درسته خوبه توش شكي نيست و نيازي نبود تغيير كنه ولي در داخل تو اين قرن تكنولوژي چه نواوري داشت ؟ تو قرني كه داريم زندگي ميكنيم مردم تشنه نواوري و چيز جديد هستن نه اينكه مثلا دوربين ٨ مگا بشه ٢٠ مگا يا ...
      اضافه كنم هيچ شركتي نمياد اخرين تكنولوژي كه بش دست يافته رو تا زماني كه بالاتر از اونو نساخته ارايه كنه و اگر كسي اين كارو كنه خيلي نادون هست و كلا چيزي حاليش نيست از اقتصاد و سود دهي هر سال و جذب مشتري
      ویرایش توسط Matin1369 : https://i-phone.ir/forums/member/30833-matin1369 در ساعت 19-09-2012, 06:06 PM

نظر

يكي نيست بگه چرا اين انتقادا الان شكل گرفته چرا سر هيچ كدوم از محصولات اپل انتقاد به اين شدت نبوده بايد قبول كنيم اندفعه اپل گند زد تو معرفي ايفون جديد ....
        صبح بخیر!
        زمان ارائه آیفون ۴ همه از ظاهر اون ناراضی بودند تا بعد که منتشر شد همه دست گرفتن دیدن نه خوبه
        زمان ارائه آیپد همه اون مسخره کردند
        زمان ارائه آیفون ۴ اس همه گفتن این دیگه آخره بده
        زمان ارائه آیفون ۵...

بازم بگم؟

پورش اگر مياد طراحيش رو هر سال يك نوع ميده بيرون اونم فقط تو يك مدل ٩١١ هست و پورش انواع مختلفي دارد و تو همون مدل هر سال يه چيزي مياره كه ادم تشويق به خريد بشه اون مدل ماشين هم برا افراد خاص و مسابقه طراحي شده نه عموم مردم
        متاسفانه اطلاعاتتون راجب پورشه یکم فاجعه بار هست ولی خوب فعلا بحثمون سر این نیست

ايفون كه طراحيش درسته خوبه توش شكي نيست و نيازي نبود تغيير كنه ولي در داخل تو اين قرن تكنولوژي چه نواوري داشت ؟ تو قرني كه داريم زندگي ميكنيم مردم تشنه نواوري و چيز جديد هستن نه اينكه مثلا دوربين ٨ مگا بشه ٢٠ مگا يا ...
        این حرفا کمی فلسفی هست و من چیزی ازش سر در نمیارم مخصوصا اونجا که مردم توی این قرن تشنه نو آوری هستند
        دوست من
        آیفون یک سخت افزار بی روح و اوج کاری که آیفون باید انجام بده این هست تجربه بهتری از ios به شما بده
        قرار نیست آیفون معجزه کنه یا هزار تا امکانات عجیب و غریب به شما بده. اگر شما مثل کسایی که گفتید تشنه نوآوری هستید به امکانات ios باید نگاه کنید نه یک جسم بی روح
        فعلا آیفون ۵ بهترین تجربه رو برای شما ارائه می کنه
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

به نظر من حفظ اصالت تو طراحی یه بحثه و نواوری بحث دیگست همون پورشه یا بنز یا بی ام دبلیو که مثال زدین به مرور زمان شاید تا 80 درصد طراحی داخلی و خارجیشون تعییر کرده مثلا 530 مدل 2004 با سری 52013 زمین تا اسمون فرق داره ولی شما با اولین نگاه میفهمین که این هبی ام دبلیو هست به خاطر همون 20درصدی که حکم شناسنامه رو داره مثل چراغها یا جلو پنجره ولی اپل اومده 80 درصد رو ثابت نگه داشته و 20 درصد رو تغییر داده که این تغییر تو جلو به صفر میرسه وشده مثل براید ایرانی که هر سری فقط چراغ یا سپر رو عوص میکنن و یه مدل جدید میدن و پورشه رو هم که از نضر طراحی یک استثناست و تو خودرو سازی به عنوان تنبل ترین تیم طراحی رو داره معروفه ولی باز با این حال وقتی پشت مدل 2010 که میشینین با یه 2012 کاملا امکانات متفاوتی داره و سواریش مشخصه که فرق داره

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
            صبح بخیر!
            زمان ارائه آیفون ۴ همه از ظاهر اون ناراضی بودند تا بعد که منتشر شد همه دست گرفتن دیدن نه خوبه
            زمان ارائه آیپد همه اون مسخره کردند
            زمان ارائه آیفون ۴ اس همه گفتن این دیگه آخره بده
            زمان ارائه آیفون ۵...

بازم بگم؟

متاسفانه اطلاعاتتون راجب پورشه یکم فاجعه بار هست ولی خوب فعلا بحثمون سر این نیست

این حرفا کمی فلسفی هست و من چیزی ازش سر در نمیارم مخصوصا اونجا که مردم توی این قرن تشنه نو آوری هستند
            دوست من
            آیفون یک سخت افزار بی روح و اوج کاری که آیفون باید انجام بده این هست تجربه بهتری از ios به شما بده
            قرار نیست آیفون معجزه کنه یا هزار تا امکانات عجیب و غریب به شما بده. اگر شما مثل کسایی که گفتید تشنه نوآوری هستید به امکانات ios باید نگاه کنید نه یک جسم بی روح
            فعلا آیفون ۵ بهترین تجربه رو برای شما ارائه می کنه
            روزبه عزيز اره از محصولات قبلي هم يك سري ناراضي بودن ولي نه به شدتي كه الان هست درسته ؟
            نواوري كجاش فلسفي هست مثلا تو ٤ اس با اون سيري جالب همه رو محو خودش كرد و همه شيفته اون شدن و كسي ديگه زياد به بقيه كار نداشت ...
            تو هر محصولي هر سال براي فروشش اون شركت براي سود خودش هم كه شده اگه مشتري مداري رو ازش فاكتور بگيريم بايد چيز جديدي ارايه بده والا مردم ميرن دنبال چيزاي ديگه ...
            اين اصل رو ما ميگيم ايفون امثال اجرا نكرد و همين باعث شد حتي اپل دوستا هم مورد انتقاد قرار بدن اين محصول رو ...

بيا يك شرط ببنديم اگه فروش ايفون پنج كمتر از محصولات قبلي بود حرف من درسته والا هر چي شما ميگي ....

بنز مياد بنز سي رو عينا با همون طراحي ميده بيرون سال بعد ولي فقط متورش رو به blueinfinity ارتقا داده كه يه كارايش مصرف رو سه چهار ليتر پايين تر از مدل قبلي اورده و چون مشتري نياز به اون داره پس نيازي نيست كه زياد اونو توجيه كني چون نياز داره خودش مياد سراغش اين نواوري هست كسي هم ايراد نميگيره چرا طراحيش يا يا يا
            پورش و بوگاتي و فراري و لامبورگيني ماشيناي عموم نيستن كه و يك سري افراد خاص مشتري اونا هستن پس اونا بايد دنبال مشترياي خودشون باشن نه چيز ديگه
            ویرایش توسط Matin1369 : https://i-phone.ir/forums/member/30833-matin1369 در ساعت 19-09-2012, 06:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
              به نظر من حفظ اصالت تو طراحی یه بحثه و نواوری بحث دیگست همون پورشه یا بنز یا بی ام دبلیو که مثال زدین به مرور زمان شاید تا 80 درصد طراحی داخلی و خارجیشون تعییر کرده مثلا 530 مدل 2004 با سری 52013 زمین تا اسمون فرق داره ولی شما با اولین نگاه میفهمین که این هبی ام دبلیو هست به خاطر همون 20درصدی که حکم شناسنامه رو داره مثل چراغها یا جلو پنجره ولی اپل اومده 80 درصد رو ثابت نگه داشته و 20 درصد رو تغییر داده که این تغییر تو جلو به صفر میرسه وشده مثل براید ایرانی که هر سری فقط چراغ یا سپر رو عوص میکنن و یه مدل جدید میدن و پورشه رو هم که از نضر طراحی یک استثناست و تو خودرو سازی به عنوان تنبل ترین تیم طراحی رو داره معروفه ولی باز با این حال وقتی پشت مدل 2010 که میشینین با یه 2012 کاملا امکانات متفاوتی داره و سواریش مشخصه که فرق داره
              كاملا درست ميگن ايشون

نظر

کی گفته طراحی بوگاتی یا لامبورگینی یا فراری ثابت مونده؟؟یه دوره نگاه بندازین به عکساش کاملا تفوت و گذر زمان رو حس میکنین ولی ایفون رو اگه از جلو ببینین به زور میشه تشخیص داد در صمن تمام انتقادات ابه طراحی ها تو این 2سال اخیر بوده که تو 4 یه انقلاب بوده و به نطر من بد ایفون 2جی بهترین بود و اونو وارد بازی نکنین ولی 4اس به بعد انتقادات زیاد شد و تا اینجا رسید و در اخر به نطر من میزان فروش ربطی به پیشرفت این شرکت نداره و دلیلش به خاطر هنر استیو بود که از زمان خودش جلوتر بود و دم به خاطر هسته و سیستم عامل خوبش که اونم از نسل قبلی به ارث رسیده و عملا چیز جدیدی رو نکرده و من به شخصه مجبورم که واسه استفاده از سیستم عامل اپل و علاقهای که بهش دارم این ایفونو بخرم نه صرفا به خاطر طراحی 5 و همچنین ای او اس 6هم چیز جدیدی نسبت به 5نداره ولی چون تو بازار انتخاب بهتری نداریم مجبورا اینو میگیریم

نظر

خوب دوست عزیز قبل از اینکه با هم بحث کنیم اینو بگم که من با توجه دیدگاهم نظرمو میدم و نظر شما و همه محترم هست و اینجا هم محلی برای بحث و تبادل نظر هاست . نه اینگه بیام حرفمون رو با هر لحنی بزنیم و بد بگیم قصد جسارت به کسی رو نداشتم ( منظورم شما نیستید منظورم کلی هست ) .

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                  خوب شما کمی پر توقع هستید. اپل یک کمپانی انقلاب ساز نیست
                  محصولات انقلابی! بهتره بگیم اپل هر چند سال یکبار یک محصول به عنوان شما انقلابی معرفی کرد
                  سال ۱۹۹۷ آیمک های جدید
                  سال ۲۰۰۱ مک و آیپاد ها
                  سال ۲۰۰۷ آیفون
                  و ۲۰۱۰ آیپد
                  به طور میانگین هر ۴ سال یکبار یک مصحصول خاص از اپل دیدیم و از اونجا که اپل جادوگر نیست نمی تونه هر سال با انقلاب بیاد سراغ کاربران
                  در کل ویژه انقلاب در یک محصول یک ایده توهماتی هست ( البته ببخشید ) اگر قراره هر سال یا هر دو سال یکبار یک محصول بیاد که همه چیزو عوض کنه دیگه اون انقلاب محسوب نمیشه و به یک روند عادی تبدیل میشه
                  به قول جاناتان ایو٬ ما نمی*خواهیم فقط یک گوشی جدید بسازیم، بلکه می*خواهیم یک گوشی خیلی بهتر بسازیم.
                  ر مقابل ۴۱ سال صنعت اتومبیل سازی٬ سه سال برای یک طرح گوشی خیلی زیاد به نظر نمرسه
                  چه قبول داشته باشید یا خیر تقریبا با قدرت باید گفت که طرح آیفون در سال ۲۰۱۰ به یک طرح موفق تبدیل شده و هنوز که هنوزه شاید جزو زیباترین گوشی ها باشه
                  اپل و هیچ شرکتی حاضر نیست یک طرح تمام موفق رو کنار بزاره و فقط اون رو تکمیل می کنه
                  اما در مقابل شرکت هایی مثل سامسونگ٬ اونها هیچ وقت به بک طرح ایده عال نرسیدند و به همین دلیل هر سال به کلی ظاهر عوض میشه
                  الان طرح گالاکسی اس ۲ رو ببینید. یک طرح واقعا زشت برای همین کل این طرح عوض شد
                  اگر دقت کرده باشید من هم اول حرفم گفتم که ممکنه ما دوستداران اپل بد عادت شده بودیم چون هر سال اپل در محصولاتش توقع ما رو بالا برده ولی شاید من منظورم از انقلاب قابلیتی بود که کمتر در هیچ محصول دیگه مشاهده کرده بودیم . مثل سیری - رتینا در آیپد و آیفون و مک و .... ولی به نظر من ایفون 5 چیزی نداشت .
                  حالا در مورد طراحی ایفون 5 هم باید عرض کنم که شما نباید اونو با طراحی ماشین مقایسه کنید . ببخشید من طراحی صنعتی خوندم و مهندسی مکانیک طراحی جامدات هم دارم پس فکر کنم کمی از اصول طراحی بدونم .اینم بگم که طراحی شاسی و بدنه یک ماشین انقدر فاکتور داره که با تغییر کوچک در یک منجنی یا خم میتونه خیلی از فاکتور ها مثل سرعت رو تاثیر بزاره ولی ....

حال درسته که سیر تغییرات آیفون مخصوصا از 3GS به 4 ما شاهد یک طراحی کامل و عالی بودیم . ولی از 4S به 5 نه تنها طراحی عوض نشده بلکه کشیده شده ( بله باریک هم شده ) . این روند تکاملی از نظر من باعث یکنواختی شده و کسل کنندگی شده . حال از نظر خیلی ها ( عالی بهتر از این نمیشه . محشر . تا حالا شبیه نبوده و ... ) که باز هم محترمه .

باز هم اینو بگم که اگر میبینید که گوشی هایی با طرح های متفاوت عرضه میشه به خاطر اینکه طراح ها هر کردوم یک نگرش خواصی دارن و نباید طرح اونها رو به تمسخر گرفت ( البته به غیر از اونهایی که کپی هستند ! که شما ذکر کردید ) ولی طراحی های گوشی های جدید سونی سری Xperia از نظر من محشره . همین Lumia که مسخرش میکنند هم جایزه طراحی را خواهدبرد .

انقلابی؟ تا اونجا که در تاریخ معنای انقلاب این بود که همه چیز عوض بشه
                  لومینا ۹۲۰ یک گوشی با یک طرح تکراری ( همه چیزی که شما خوشتون نمیاد) بسیار کلف ( ۱ سانتی متر کلف تر از آیفون ۵ )* و با یک سخت افزار معمولی
                  بعد از معرفی لومیا به دلیل اونچه شما غیر انقلابی بودن می دونید سهام نوکیا با افت زیادی همراه بود
                  حتی خود نوکیا در تبلیغی که ضد آیفون درست کرد به قول خودش بخش های مهم این تلفن رو روبروی آیفون گذاشت
                  شارژ وایرلس ( که هنوز یک قابلیت ناقص هست )٬ امکان استفاده از صفحه با دستکش ( خنده داره ) و دوربین بهتر
                  منظورتون از انقلاب دقیقا این هاست؟
                  اینو بگم که نمیخوام از نوکیا پشتیبانی کنم ولی خوب نباید این طور به همه چیز نگاه کرد . بزارین محصولات مهم امسال همه بیان و اون موقع مقایسه و بنچ مارک هایی که چند محصول رو نشون میده میتونه جالب باشه .

طرح لومیا فکر کنم 1 ساله باشه ( از 800 الهام گرفته و تکمیل شده ) تغییراتش هم مثل آیفون هست ( با طرح 3 ساله ) ولی تنوع رنگ داره که به نظر من حسن هست همچنین احتمالا جنسش. مدل 920 درسته که سنگین هست یکی از نقاط ضعفش هست ولی خوب این بخاطر باتری پر قدرتی هست که داره . سخت افزارش هم اون minimum Requirement ویندوز 8 رو رعایت میکنه و همینطور هم آیفون 5 جدید نیاز به پردازنده چهارهسته ای قوی نداره و قطعا دنبال این نیستند که مثل خیلی شرکت های دیگه سی پی یو ها n هسته ای علکی برای اندروید نصب کنند.

چرا شارژر وایرلس قابلیت ناقص هست ؟! ( اطلاعی ندارم ) NFC قابلیت کامل و خوبی هست خیلی کار ها رو راحت میکنه ( امیدوارم که همه با اون کار کنند در آینده ) .دوربین Pureview مطمئنا از هرچی دیوایس توی بازاره بهتره که البته از نظر من هنوز ناقص هست وقتی که اون 41 مگاپیکسل 808 رو بتونه توی گوشی نازک کنه شاهکار خواهد بود ولی اپلکیشن هایی که به لطف شرکت Scalado در اون قرار داده بی نظیر هست.

قبول کنید قابلیت تاچ نوکیا رو اگر توی ایفون معرفی می کردن همه اونو گام بزرگ توی تاچ اسکرین نام میبردن . نوکیا تاچ شاید بهتری نسبت به آیفون معرفی کرد ( باز هم باید ریویو ها رو دید و یا کار کرد ) ولی اون قالبیت خنده دار از نظر شما جز اختراعات پارسال مردم برای اپل دستکشی بود که روی صحفه نمایشش آیفون کار بده حالا نوکیا اومد تاچی رو معرفی کرده که هر چیزی روش کار بده ! این نمی دونم کجاش خنده داره ؟!
                  در مورد سهام نظری ندارم باید دید وقتی گوشی رو به بازار عرض شد دیدگاه مردم چطور هست .

اون تبلیغ هم مطمئنا کار طرفدار نوکیا ست نه خود اون ( چون ابتدا اون طرح رو سامسونگ داد و نوکیا شرکتی نیست که بخواد خودشو اینقدر بیاره پایین و اون بنر علکی رو بده .

باز هم در لیست وقتی به نوشته های بالای خودم نگاه میکنم میبینم در حال طرفداری از یک محصولی هستم ولی به نظر من در صنعتی که ثانیه ای داره پیشرفت میکنه همه چیز را دید .

نظر

بهرحال طراحی یک چیزی هست که کاملا به سلیقه افراد برمیگرده
                    اگر پورشه٬ لامبورگینی٬ مرسدس بنز٬ رولزرویس طرح ظاهری ماشین رو کاملا عوض نمی کنندو فقط اون رو تکامل میدن دلیلش این هست که به یک طرح ایده آل رسیدند
                    حالا چه شما طرح آیفون رو دوست داشته باشید یا نداشته باشید٬ این طرح از نظر اپل یک طرح ایده آل هست و یک طرح ایده آل نیازی به تغییر ۱۰۰ درصد نداره و باید به تکامل برسه
                    متاسفانه پست های مربوط به معرفی آیفون ۴ رو دیگه نداریم
                    اونجا هم تقریبا همه می گفتن زشته و یکی از دوستان خوب نوشت که اپل طراحی آیفون رو کنتراتی به صاایران داده
                    سر آیفون ۴ اس هم دقیقا همینطور و نقد ها بسیار بسیار بیشتر از آیفون ۴ بود
                    سر آیپد هم همینطور
                    ولی همین ۴ که روز اول همه گفتن زشته وقتی به دست مردم رسید و وقتی از نزدیک لمسش کردند همه چیز عوض شد
                    اگر شما در کل از اپل هر سال یک تغییر در طراحی رو می خواین خوب باید بگم طرفتون رو اشتباه انتخاب کردید
                    مک نزدیک ۱۱ سال هست طرج کلیش یکیشه
                    از ۲۰۰۸ تا حالا طراحی مک بوک پرو ها ذره ای عوض نشده
                    طراحی آیمک هم از ۲۰۰۷ تا حالا تغییر بزرگی نداشته
                    پس انتظار نداشته باشید ایفون هرسال طراحیش کاملا عوض بشه مثل سامسونگ
                    بهتره فعلا آیفون ۵ رو نخرید و یکی دو سالی صبر کنید که طراحی بازم عوض بشه یا سراغ شرکت های دیگه برید
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

چرا شارژر وایرلس قابلیت ناقص هست ؟! ( اطلاعی ندارم ) NFC قابلیت کامل و خوبی هست خیلی کار ها رو راحت میکنه ( امیدوارم که همه با اون کار کنند در آینده )
                      NFC قابلیت بسیار بسیار بسیار خوبی هست اما الان واقعا کاربرد NFC چیه؟
                      الان برای انتقال یه فایل از فاصله نزدیک ازش استفاده میشه . چیزی مثل اینفرا. عملا کاربرد دیگه ای فعلا نداره و شاید تا سالهای آینده واقعا بشه از قابلیت هاش استفاده کرد اما الان؟

.دوربین Pureview مطمئنا از هرچی دیوایس توی بازاره بهتره که البته از نظر من هنوز ناقص هست
                      کسی منکر دوربین بسیار قوی نشد

قبول کنید قابلیت تاچ نوکیا رو اگر توی ایفون معرفی می کردن همه اونو گام بزرگ توی تاچ اسکرین نام میبردن . نوکیا تاچ شاید بهتری نسبت به آیفون معرفی کرد ( باز هم باید ریویو ها رو دید و یا کار کرد ) ولی اون قالبیت خنده دار از نظر شما جز اختراعات پارسال مردم برای اپل دستکشی بود که روی صحفه نمایشش آیفون کار بده حالا نوکیا اومد تاچی رو معرفی کرده که هر چیزی روش کار بده ! این نمی دونم کجاش خنده داره ؟!
                      امکان بسیار خوبی هست
                      اما آیا قابلیت ناقص NFC یا دوربین قوی تر و تاچی که دستکش رو میشناسه واقعا یک حرکت انقلابی هست از دید شما؟

ون تبلیغ هم مطمئنا کار طرفدار نوکیا ست نه خود اون ( چون ابتدا اون طرح رو سامسونگ داد و نوکیا شرکتی نیست که بخواد خودشو اینقدر بیاره پایین و اون بنر علکی رو بده
                      متاسفانه باید بگم که اون پوستر رو شاید طرفداران نوکیا درست کردند اما کمپانی نوکیا اولین بار اون رو در قالب یک توئیت منتشر کرد
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread74248.html

کلا با واژه انقلاب در تکنولوژی مخالفم چون چیزی هست که هر چند سال یکبار ( ۴-۵ ) سال یکبار اتفاق میوفته اما هر سال که هرمحصولی معرفی بشه یکی حتما پیدا میشه که زیر بنویسه خوب هیچ قابلیت انقلابی این محصول نداشت.

باور کنید. برید تو همه سایت ها ببینید. بعد از خبر معرفی یک محصول به ویژه محصولات اپل
                      همیشه عده ای هستند که منتظر انقلاب هستند. من نمی دونم اگر انقلاب هر سال اتفاق بیوفته خوب دیگه معنای انقلاب رو از دست میده
                      انگار هر سال یک تلفن همراه کاملا متفاوت بیاد . خوب این برای مردم عادی میشه پس معنای انقلاب کی اتفاق میوفته
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

نظر

نگيد به يك طرح ايده ال رسيده كه ديگه ناراحت ميشم اخه اگر هر برندي بعد يك مدت بگه من به طرح ايده ال رسيدم كه دنيا مسخره ميشد ... اگه اين تفكر از خلقت ادم تو ذهن ميومد الان همون نوكيا كه اندازه اجر بود دستمون بود اخه اين چه حرفيه ميزنيد !!!
                        اين درست نيست كه هر سال يه طرحي كاملا متفاوت بدي از برند بيرون همين كاري كه هيوندا داره ميكنه يا سامسونگ كاملا اشتباه هست ولي اينكه ما هم بيايم بگيم جايي براي تغيير نيست و طرح به مرحله اخر رسيده هم اشتباه هست شايد ايده نباشه ولي يك محصول هيچ وقت به مرحله اخر نميرسه
                        من با طرح ايفون كه عوض نشد راضي هستم ولي اينكه در داخل هم نو اوري و چيزي براي تشويق به خريد نداشت شايد بهتر بود رو يكيش حداقل كار ميكرد
                        ویرایش توسط Matin1369 : https://i-phone.ir/forums/member/30833-matin1369 در ساعت 19-09-2012, 09:30 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
                          نگيد به يك طرح ايده ال رسيده كه ديگه ناراحت ميشم اخه اگر هر برندي بعد يك مدت بگه من به طرح ايده ال رسيدم كه دنيا مسخره ميشد ... اگه اين تفكر از خلقت ادم تو ذهن ميومد الان همون نوكيا كه اندازه اجر بود دستمون بود اخه اين چه حرفيه ميزنيد !!!
                          اين درست نيست كه هر سال يه طرحي كاملا متفاوت بدي از برند بيرون همين كاري كه هيوندا داره ميكنه يا سامسونگ كاملا اشتباه هست ولي اينكه ما هم بيايم بگيم جايي براي تغيير نيست و طرح به مرحله اخر رسيده هم اشتباه هست شايد ايده نباشه ولي يك محصول هيچ وقت به مرحله اخر نميرسه
                          من با طرح ايفون كه عوض نشد راضي هستم ولي اينكه در داخل هم نو اوري و چيزي براي تشويق به خريد نداشت شايد بهتر بود رو يكيش حداقل كار ميكرد
                          بازم برگشتیم سر پله اول
                          عزیز من گوشی چه نوآوری میتونه به شما ارائه کنه؟ دو تا مثال بزن که الان چی باید به سخت افزار آیفون اضافه بشه
                          اون سیستم عامل هست که باید به شما نوآوری ارائه کنه

طرح آیفون یک طرح ایده آل هست و اینجوری هم نیست که تغییر صفر بوده. این طرح اایده آل هست ولی به قول شما نباید به مرحله آخر برسه
                          پس اپل این طرح فوق العاده ایده آل رو به تکامل رسوند. خیلی بعید می دونم آیفون جدید رو دستتون بگیرید و بگین وای این چقدر شبیه 4s هست
                          تغییر کم بوده ولی بالاخره تغییری بوده و اپل طرح ایده آل خودشو تکامل داد
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

نظر

Re: آیفون ۵، شوالیه نوآورانه ترین شرکت جهان - نظرات

نوشته اصلی توسط F0X
                            اینایی که به طراحی کلیشه ای آیفون جدید ایراد میگیرن چرا یه طرح متفاوت نمیکشن بذارن همه ببینیم فیض ببریم؟

Tapatalk
                            -------------------
                            البته قبول که طراحی نسبتا قابل قبول هست واسه اکثریت

ولی این حرف مثه اینه که یه رستوران که از غذاهاش ناراضین مشتریا بیاد بگه اینایی که میگن غذامون بده بیان خودشون درست کنن فیض ببریم، مگر وظیفه ی مشتریه ? یا هر کس میخواد به طراحی گوشی انتقاد کنه به عنوان خریدار باید علم.طراحی بدونه ?

نظر

من نظرم اين هست كه ايفون ٥ فروش كمتري نسبت به قبليا خواهد داشت

نظر

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
                                من نظرم اين هست كه ايفون ٥ فروش كمتري نسبت به قبليا خواهد داشت
                                تا همين حالا هم إز نظر پيش فروش جلوتر إز قبليا بوده

نظر

صبر کنید ..
                                X