اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون ۵، شوالیه نوآورانه ترین شرکت جهان - نظرات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

Re: آیفون ۵، شوالیه نوآورانه ترین شرکت جهان - نظرات

اتفاقا من خیلی خوشحالم شارژر رو بیسیم نکرد مثه گلکسی خیلی وقتا گوشی شارژ نداره در حالی که تو شارژ ازش استفاده میکنیم اونجوری که گوشی باید رو خود شارژر بمونه چه معنی داره ? هروقت به معنای واقعی بی سیم شد میشه گفت راحت تره استفاده از سیمه

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
      اتفاقا من خیلی خوشحالم شارژر رو بیسیم نکرد مثه گلکسی خیلی وقتا گوشی شارژ نداره در حالی که تو شارژ ازش استفاده میکنیم اونجوری که گوشی باید رو خود شارژر بمونه چه معنی داره ? هروقت به معنای واقعی بی سیم شد میشه گفت راحت تره استفاده از سیمه
      اتفاقا اولین باری که من در مورد شارژ بی سیم شنیدم خیلی ذوق زده شدم
      اما بعدش که متوجه شدم باید در فاصله خیلی نزدیک با منبع باشه بیشتر برام یه چیز خنده دار شد تا یه مزیت
      البته این شارژ بی سیم قطعا در آینده دور یا نزدیک به بازدهی مناسب میرسه
      ولی تا اون روز بنظرم استفاده کردن ازش ارزشی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
        نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
        اتفاقا اولین باری که من در مورد شارژ بی سیم شنیدم خیلی ذوق زده شدم
        اما بعدش که متوجه شدم باید در فاصله خیلی نزدیک با منبع باشه بیشتر برام یه چیز خنده دار شد تا یه مزیت
        البته این شارژ بی سیم قطعا در آینده دور یا نزدیک به بازدهی مناسب میرسه
        ولی تا اون روز بنظرم استفاده کردن ازش ارزشی نداره
        به همین دلایل و ... اپل این ویژگی رو اضافه نکرده!
        چون اپل همیشه امکاناتی رو اضافه میکنه که بطور بهینه و کامل ازش استفاده بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط baranabi نمایش پست ها
          همسر من s3 داره.از روز اول که خرید کمی باهاش کار کردم.روی کاغذ بهتر از آیفونه اما در عمل من که با آیفون کار میکنم یه میانبرها و یه جزییاتی هست که آیفون رو پیروز نگه میداره.باید صبر کرد تا آیفون ۵ رو در دست گرفت اپ ها رو روش تست کرد اما اگر حقیقت رو نگا کنیم وقتش بود اپل طراحی خارجی گوشی رو عوض میکرد.نه این که آیفون ۴ رو کشیده تر کنه.اون دوستی که راجع به اصالت ماشینها گفت بدونه دنیای اسمارت فون ها کاملا متفاوت با اون دنیاست.این چیزیه که داد همه رو در آورده.چی میشد واقعا یه طراحی جدید میکرد؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
          واقعا متاسفم. ميشه بدونم طراحي جديد چي ميشه؟؟ پشتش كه كامل عوض شده. بالا و پايين هم كه عوض شده. جلوش مونده كه اونم با تغيير جاي دوربين ميشه گفت عوض شده ولي خوب در آيفون هيچ وقت جلو عوض نخواهد شد. نمي دونم اين عزيزاني كه دم از طراحي جديد مي زنند منظورشون چيه ديگه؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            واقعا متاسفم. ميشه بدونم طراحي جديد چي ميشه؟؟ پشتش كه كامل عوض شده. بالا و پايين هم كه عوض شده. جلوش مونده كه اونم با تغيير جاي دوربين ميشه گفت عوض شده ولي خوب در آيفون هيچ وقت جلو عوض نخواهد شد. نمي دونم اين عزيزاني كه دم از طراحي جديد مي زنند منظورشون چيه ديگه؟؟؟؟

عزیز دل شما زیاد به دل نگیر...طراحی جدید یعنی تغییر 3gs به 4
            کسی نگفته بیاد فضاپیما در سایز 4 اینچ درست کنه...ببخشید دخالت کردم ولی چند روزه مدام این حرف رو میزنی بحث اصلا تعصب نیست اینا نظرات هست و باید بهشون گوش داد.
            عوض شدن پشت گوشی اصلا چیز قشنگی به نظر من نیست ولی به نظر شما هست این دلیل بر این نمیشه شما بگی دیگه چیکار کنه؟؟؟؟چون کاری نکرده.
            ما همه میدونیم ایفون همین شکلی بوده و هست و خواهد موند.
            اما من فکر میکنم اگه به سمت تکمیل بدنه 3gs و سوق دادنش به سمت 4 اینچی میرفت شاید چیز جالبی از آب در میومد و خیلی خوش دست تر.

نظر

به نظر من iphone 5 یه گوشی عالیه مشکل اینجاست که اپل زمانی که iphone رو تو 2007 رونمایی کرد و یه تحول عظیم تو 'گوشی همراه به وجود آورد یکم توقع ها از اپل زیاد شد همه انتظار دارن مثلا گوشیه بعدی مجهز به کیبورد مجازی باشه یا اینکه بشه باهاش تمام کارهای غیر ممکن رو انجام داد ولی اگه یه ذره منطقی به iphone 5 نگاه بندازن میبینن که این گوشی چیزی کم نداره .

نظر

چیزی که بیشتر منو ناراحت کرد ایفون ۵ نبود برکه ios 6 بود که امکانات خیلی حالبی اضافه نشده و کارایی خاصی نداره چند تا چیز جزعی که نشد پیشرفت

نظر

نوشته اصلی توسط smb1 نمایش پست ها
                  به نظر من iphone 5 یه گوشی عالیه مشکل اینجاست که اپل زمانی که iphone رو تو 2007 رونمایی کرد و یه تحول عظیم تو 'گوشی همراه به وجود آورد یکم توقع ها از اپل زیاد شد همه انتظار دارن مثلا گوشیه بعدی مجهز به کیبورد مجازی باشه یا اینکه بشه باهاش تمام کارهای غیر ممکن رو انجام داد ولی اگه یه ذره منطقی به iphone 5 نگاه بندازن میبینن که این گوشی چیزی کم نداره .
                  حداقل میتونست امکانی بذاره که یوتیوب رو وقتی اس ام اس میزنی ببینی یا مواتی تسکینگ واقعی مثل اندروید ایجاد میکرد که وقتی از safari خارج میشی او صفحه رو لود کنه فریز نشه

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها

عليرضا جان كاملا با صحبت موافقم حالا يه عده نظر ميدن انتقاد ميكنن ايراد نداره چون بالاخره بودن كسايي كه بگن سري ٦ بده نميدونم پورش تكراري شده اما اگر بيشتر به بطن ماجرا مراجعه ميكني مشكل يه جاي ديگست
                    بله دوستاني هستند كه يادشون رفته چقدر براي تهفه جديد شانسونگ خود كشي ميكردند ما كه يادمون نرفته
                    دوست عزيزي كه گلكسي اس جديد گرفتي مبارك ايشالله به سلامتي چرا دوست داري با زدن يه مشت حرفي كه منطقي كه پشتش نيست إظهار نظر كني كه اگه پشتش فلان ميشد بهتر بود
                    اگه اين فروم كسي بخواهد گلكسي ببر بالا اين شخص تنها و تنها بايد خود عليرضا باشه كه مردونه اولين نفري بود كه رفت خريد تا به اين لحظه هم اولين نفري كه آيفون سفارش داده و هميشه مقايسه هاش بدور از تعصب خود شيفتگي بوده

نظر

بعضی وقتا از صحبت بعضی از دوستان برداشت میشه که کمپانی اپل ماله باباشونه یا اینکه سهامدارشن.در صنعت گوشی های جهان طراحی نقش مهمی رو داره.خیلی طراحی خارجی آیفون ۵ میتونست بهتر باشه.این حرف خیلیهاست توی اینترنت.یه جوری صحبت میکنند بعضی از دوستان که انگار اپل هر چی درست کنه بده بیرون باید چشم و گوش بسته قبول کرد.همونها که میگن طرحش خوب شد اینجوری موند اگر طراحی آیفون ۵ عوض شده بود الان داشتن از اون طرح جدید دفاع میکردن.وقتشه کورکورانه دفاع از بعضی مشکلات آیفون رو کنار گذاشت.بت نسازید از اپل.

نظر

دوست عزيز هيچ كس منكر اين اصل نيست كه "هر طرحي از انچه كه هست ميتواند بهتر باشد". سير توليدات محصولات اپل هم بر مبناى همين اصل بوده.كلا كمپاني اپل سياست تشنه گذاشتن مشتري رو با اين اصل ادغام كرده! و البته مشتري ها را هم به بهترين نحو سيراب كرده.

صبر كن!بيدارش نكن!شايد او در خواب زندگي را خواب ميبيند!

نظر

نوشته اصلی توسط baranabi نمایش پست ها
                          بعضی وقتا از صحبت بعضی از دوستان برداشت میشه که کمپانی اپل ماله باباشونه یا اینکه سهامدارشن.در صنعت گوشی های جهان طراحی نقش مهمی رو داره.خیلی طراحی خارجی آیفون ۵ میتونست بهتر باشه.این حرف خیلیهاست توی اینترنت.یه جوری صحبت میکنند بعضی از دوستان که انگار اپل هر چی درست کنه بده بیرون باید چشم و گوش بسته قبول کرد.همونها که میگن طرحش خوب شد اینجوری موند اگر طراحی آیفون ۵ عوض شده بود الان داشتن از اون طرح جدید دفاع میکردن.وقتشه کورکورانه دفاع از بعضی مشکلات آیفون رو کنار گذاشت.بت نسازید از اپل.

مطمئنن نباید از اپل بت ساخت و هر چیزی رو که داد قبول کرد
                          اما طرح هرچیزی یک چیز کاملا سلیقه ای هست. این میتونه سلیقه من باشه یا سلیقه شما باشه یا حتی سلیقه خود جاناتان ایو که اون رو طراحی کرده
                          پس هیچ کس نمی تونه بگه چیزی زشت هست مگر اینکه که اون چیز فاکتور های طراحی رو در نظر نگرفته باشه
                          از نظر شما طرح آیفون ۵ میتونه فاجعه باشه. از نظر من طراحی کلی آیفون که از سال ۲۰۱۰ شکل جدیدی پیدا کرد بعد از ۲ سال هنوز زیباترین طرح رو داره و خوشحالم که اپل این طرح رو تکامل داد و نه عوض کرد
                          اپل هم مطئنن کسی رو زور نکرده که چیزی رو بخره یا نه
                          کسی میتونه بگه که طرح فلان گوشی ۱۰۰ برابر بهتر از آیفون ۵ هست. خوب میتونه اون رو بخره
                          شما نه می تونید و نه باید سلیقه خودتون پیرامون یک طرح رو به دیگران تحمیل کنید. اگر دیگران از این طرح دفاع می کنند اون رو دوست دارند و اگر شما بدتون میاد خوب اون رو دوست ندارید
                          دیگه شما به بقیه بگید که کورکورانه دارید دفاع می کنید خیلی خارج از ادب است.
                          به قول یک حرف عامیانه ای در ایران
                          اگر کسی آیفون ۵ رو به زور خواست به شما بده٬ قبول نکن
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دوستان کمی منطقی باشید، بهتون قول میدم همه چی حله...

نظر

علی رغم همه ی کاستی هایی که در آیفون وجود داشته/داره من شخصا" بعید میدونم روزی پولم رو واسه خریدن اسمارت فون دیگری هزینه کنم.
                              ولیکن نظر دوستان مبنی بر طراحی تکراری و سایز صفحه نمایش بزرگتر رو تا حدودی قبول دارم.

در مورد طراحی که میشه گفت تا حد زیادی سلیقه ای هست و زیاد جای بحث نداره،
                              ولی در مورد سایز صفحه نمایش،
                              اگر اپل سایز صفحه نمایش رو بزرگتر طراحی میکرد، هم از رنج استاندارد خارج نمیشد، هم به دلیل بزرگتر شدن احتمالا" میتونست ایفون باریکتری تولید کنه، هم تا سالهای متوالی نیازی به ریسایز کردنش نبود (هرچند که الان هم همین تصمیم رو داره)

علی رغم اینکه من از یوزرهای بی سوادی که همه چیز رو در سایز صفحه نمایش، مگاپیکسل دوربین میبینن تنفر دارم، ترجیحا" دوست داشتم سایز صفحه نمایش یخورده بزرگتر بود. اون مشکل در دسترس نبودنش توسط یک دست رو هم با جون و دل قبول میکردم

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                                مطمئنن نباید از اپل بت ساخت و هر چیزی رو که داد قبول کرد
                                اما طرح هرچیزی یک چیز کاملا سلیقه ای هست. این میتونه سلیقه من باشه یا سلیقه شما باشه یا حتی سلیقه خود جاناتان ایو که اون رو طراحی کرده
                                پس هیچ کس نمی تونه بگه چیزی زشت هست مگر اینکه که اون چیز فاکتور های طراحی رو در نظر نگرفته باشه
                                از نظر شما طرح آیفون ۵ میتونه فاجعه باشه. از نظر من طراحی کلی آیفون که از سال ۲۰۱۰ شکل جدیدی پیدا کرد بعد از ۲ سال هنوز زیباترین طرح رو داره و خوشحالم که اپل این طرح رو تکامل داد و نه عوض کرد
                                اپل هم مطئنن کسی رو زور نکرده که چیزی رو بخره یا نه
                                کسی میتونه بگه که طرح فلان گوشی ۱۰۰ برابر بهتر از آیفون ۵ هست. خوب میتونه اون رو بخره
                                شما نه می تونید و نه باید سلیقه خودتون پیرامون یک طرح رو به دیگران تحمیل کنید. اگر دیگران از این طرح دفاع می کنند اون رو دوست دارند و اگر شما بدتون میاد خوب اون رو دوست ندارید
                                دیگه شما به بقیه بگید که کورکورانه دارید دفاع می کنید خیلی خارج از ادب است.
                                به قول یک حرف عامیانه ای در ایران
                                اگر کسی آیفون ۵ رو به زور خواست به شما بده٬ قبول نکن
                                عزیزم من عاشق اپل هستم خودم و هیچ گوشی جز آیفون راضیم نمیکنه واسه اینه که ناراحتم از طراحی خارجیش.چون دلم میخواست برای ماییکه دو میلیون با این وضع مملکت باید پول بدیم برا این گوشی همه چیزش مثل سخت افزارش شگفت انگیز باشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X