اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون ۵، شوالیه نوآورانه ترین شرکت جهان - نظرات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من که Apple را قبول دارم! و iPhone 5 را هم میخرم! اما نکته هست که دوستان درست نمیتونن بیان کنن این هست که چرا از یکطرف بزرگ شده! حتما خود Apple دلیلی داره! اما بیشتر ناراحتی ها برای این قضیه هست! در صورتی که میشد از دو طرف کشیده تر باشه! و من هم شخصا اون را بیشتر دوست داشتم! اما من مطمین هستم پشت این قضیه دلیلی هست و باید منتظر بمونیم تا بفهمیم! ما همیشه به apple اعتماد کردیم! و خواهیم کرد!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

مشکل من اینه که ایفون له پهنا بزرگ نشده . البته بنا بر تجربه محصولات اپل رو تا نبینی نمیشه در موردش نظر داد . خدا کنه زود بیاد تا ببینیم ازار دهندست با خوشایند

نظر

این بنچ مارکم جواب اون د.ستانی که می گفتن انقلاب نکرد.....این که اپل خودش چیپی رو طراحی می کنه که از تمامی 4هسته ای ها قوی تره این انقلاب نیست؟؟؟

نظر

خود اپل تو فیلم معرفی آیفون۵ گفت که به این دلیل عریض ترش نکردن تا دسترسی به همه جای صفحه امکان پذیر باشه.
          اگه عریض تر میشد علاوه براین که با زور میشد تو دست گرفتش با یک دست هم به راحتی نمیشد باهاش کار کرد و خود اپل هم همین گفته که با* آيفون ۵ با یک دست به راحتی میشه کار کرد.
          .:amgr:.

نظر

ولی آقا روزبه شما گفتید که تست بنچمارک تو 4.1 بوده تو همشون
            در صورتی که 4.1 اصلا به جزا برا سری نکسوس هنوز ارائه نشده بصورت رسمی

نظر

علم هیچوقت به تکامل نمیرسه
              این چه حرف مسخره ای که میزنین

نظر

آخه مگه ما خودمون فکر میکردیم که سیری بیاد ؟
                پس نمیتونستیم پیشنهادی هم برای آیفون ۵ بدیم!
                در کل بهتر بود اسم آیفون ۵ رو میزاشتن ۴ss
                در کل بازم زیاد افت نکرد اپل
                بازم کسی که اپل باز باشه میره میخره اونیم که نباشه نمیخره

نظر

همسر من s3 داره.از روز اول که خرید کمی باهاش کار کردم.روی کاغذ بهتر از آیفونه اما در عمل من که با آیفون کار میکنم یه میانبرها و یه جزییاتی هست که آیفون رو پیروز نگه میداره.باید صبر کرد تا آیفون ۵ رو در دست گرفت اپ ها رو روش تست کرد اما اگر حقیقت رو نگا کنیم وقتش بود اپل طراحی خارجی گوشی رو عوض میکرد.نه این که آیفون ۴ رو کشیده تر کنه.اون دوستی که راجع به اصالت ماشینها گفت بدونه دنیای اسمارت فون ها کاملا متفاوت با اون دنیاست.این چیزیه که داد همه رو در آورده.چی میشد واقعا یه طراحی جدید میکرد؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

از گفته های بعضی از دوستان واقعا متعجب میشم."نوآوری" "انقلاب"
                    هرکسی نگاهش به این کلمات متفاوت با بقیه است.اما من سوالم اینکه شمایی که قبلا آز آیفون استفاده کردی می تونی گوشی جایگزینی براش پیدا کنی.
                    بنده خودم اس 3 داشتم.فقط 1 روز تونستم نگهش دارم.نه اینکه گوشی بدی باشه. اما انقلاب و نو آوری این نیست که هر روز اندازه صفحه نمایشو بزرگ کنی و سی پیو ان هسته ای روش بزاری.
                    اصالت آیفون همیشه مهم ترین برگ برنده اون بوده

نظر

آیفون 5 بدون شک قویترین سخت افزار رو داره اما تنها عیبش به نظر من ظاهرش هست که به شدت تکراریه یعنی عملا جز پشتش که میشه گفت جذابیتی هم نداره کاری نکردن..
                      شاید اگه ظاهر 4 اینچی رو با شکلی جدید میزد جای هیچ حرف و حدیثی باقی نمیموند.

نظر

بالاخره هواداران اپل امروز سکوتشون رو شکستن و بیان کردن که اصل قضیه اینه:

نظر

همونطور که قبلا گفتم طراحی های اپل کرکتر دارن
                          جانی ایو جایی گفته بود که هیچوقت طراحی آیفون نسبت به نسل قبلیش جوری تغییر نمیکنه که اصلا قابل شناسایی نباشه. شما حتی آیفون 4 که طراحیش به قول دوستان انقلابی بود رو هم که نگاه کنید میبینید جلوش کاملا طراحی آیفون تری جی اس رو حفظ کرده. باید این رو قبول کنیم که اپل در طراحی هاش مسیر مشخصی رو میره. این مسیر از اولین نسل آیفون تاحالا ثابت بوده و ثابت هم میمونه تا وقتی که سیاست های اپل همینه. اگر متوجه این مسئله باشیم خیلی ساده میبینیم که بدنه آیفون به قدر کافی تغییر کرده. از ابعادش تا جنسش. کسانی که همچین درکی از طراحی های اپل داشتن ، موقع معرفی آیفون 5 نه تنها نا امید نشدن ، بلکه بخاطر زیباییش ذوق زده هم شدن. یکیش خود من
                          شما طراحی همه محصولات اپل رو که در نظر بگیرید (غیر از آیپاد ننو و آیپاد شافل) متوجه این ثبات رویه در طراحی میشین.
                          در طراحی مکبوک پروها کاملا این امر مشهوده . سالهاست که مکبوک پروهای آلمینیومی به یک شکل تولید میشن . حتی با وجود تغییرات در بدنه جدید هنوز طراحی مثل قبله. یا به طور مثال مکبوک ایر. شما میبینید که طراحیش در نسل جدید نسبت به نسل قبلش خیلی تغییر کرده . اما درش رو که باز میکنید همونه که همیشه بوده. آیپاد تاچ هم به همین ترتیب . آیپد هم بعد از سه نسل هنوز جلوش همونیه که از اول بوده و فقط پشتش تغییر میکنه
                          حتی با دید دقیق تر متوجه میشیم که همین دراز تر کردن گوشی هم با سیاست هایی که اپل در طراحی محصولاتش داره منافات داره.
                          دوستان اگه واقعا روند محصولات اپل رو در سالهای گذشته دنبال کرده باشن دنبال تغییرات اساسی توی طراحی نمیگردن.
                          sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                            بالاخره هواداران اپل امروز سکوتشون رو شکستن و بیان کردن که اصل قضیه اینه:

البته سی پی یو آیفون 5 دوال کر هست اما جالب بود
                            sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط SkyWalker نمایش پست ها
                              البته سی پی یو آیفون 5 دوال کر هست اما جالب بود
                              درسته سعید جان ولی تو بنچ مارک ها چهار هسته ای ها رو به زانو دراورد..
                              من اگه جای اونا بودم کنارش مینوشتم که بدونن کیفیت یه چیزی فراتر از قدرته روی کاغذ هست..
                              اپل فوق العادست واقعا آدم رو متحیر میکنند هنوز سمت 4 هسته ای نرفته و همه پردازنده هارو پشت سر گذاشته...وااااو

نظر

اگر Wireless Charging رو با آیفون جدید ارائه میکردند دیگه کسی نمیتونست ایرادی در مورد انقلابی نبودن بگیره!
                                هر چند به نظر من همین الان کاملاً ایده آل هستش.
                                همیشه رقبای کپی بردار دست به کارهایی میزنن تا مردم رو نسبت به اپل دلسرد کنن ولی نمیدونن که برعکس میشه!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X