اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عاشق آيفون هستيد؟! سامسونگ بخريد!

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عاشق آيفون هستيد؟! سامسونگ بخريد!

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    شما دو نفر هر وقت اطلاعاتتون و لحن صحبت هاتون از کودکانه بودن در اومد من میشینم ساعت ها با شما بحث میکنم
    با یدونه ایفون خریدن فکر کردید تا اخرش رو رفتید ?

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
    دوست عزيز چرا ناراحت ميشيد حقيقت تلخ هست من يه دونه ايفون نخريدم من تا حالا اصلا از نزديك ايفون نديدم و فقط اسمشو شنيدم ... ولي انقدر من كودك درك و شوور دارم كه نيام بنز رو با هيوندا مقايسه كنم نديده هم ميشه اينو ثابت كرد
    از شما كه كاربر چند قرن اپل هستيد بعيد هست اي مقايسه هاي مبتديانه رو انجام بديد
    حالا به قول شما كه روزبه بحث منطقي كرد بعضيا پذيرفتن ؟!!! كسي كه نخواد بفهمه و خودشو به نفهمي بزنه منطق و غير منطق براش فرقي نداره
    ویرایش توسط Matin1369 : https://i-phone.ir/forums/member/30833-matin1369 در ساعت 04-09-2012, 02:45 PM

نظر

• Re: عاشق آيفون هستيد؟! سامسونگ بخريد!

دوست عزیز واقعا با چیزی به عنوان منطق اشنا هستید ? متولد 69 الان یعنی 22-3 سال سن دارید . حالا نظرتون رو راجع به رینگ و لاستیک های هیوندا و بنز مطرح کنید

نظر

• عاشق آيفون هستيد؟! سامسونگ بخريد!

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
        دوست عزیز واقعا با چیزی به عنوان منطق اشنا هستید ? متولد 69 الان یعنی 22-3 سال سن دارید . حالا نظرتون رو راجع به رینگ و لاستیک های هیوندا و بنز مطرح کنید

با اين تفسير شما هم هفت سال بيشتر سن نداريد !!!!
        من سنم كمتر از اين حرفايي هست كه شما گفتيد به خودت فشا نيار
        منطق زماني كارايي داره كه طرف شنونده خوبي باشه و درك و شوور داشته باشه نه اينكه خودشو به نفهمي بزنه منظورم شما نيستيد و نخواد بفهمه
        ویرایش توسط Matin1369 : https://i-phone.ir/forums/member/30833-matin1369 در ساعت 04-09-2012, 02:49 PM

نظر

• Re: عاشق آيفون هستيد؟! سامسونگ بخريد!

تاپیگ برای جلوگیری از درگیری قفل شد

نظر

صبر کنید ..
          X