اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عاشق آيفون هستيد؟! سامسونگ بخريد!

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
    خب سامسونگ سالی ۲۰ مدل گوشی میزنه اینو با اپل با یه گوشی در سال مقایسه نکنید
    به صورت طبیعی ساپورت اپل بیشتر میشه
    اگرچه در کل اپل شرکتیه که ساپورتش معروفه دیگه
    در مورد ساپورت و رام من فقط اینو بگم موقعی که اندروید داشتم یادم نمیاد رام رسمی یه هفته رو گوشیم باشه کوکرهایی هستن رام میزنن شاهکار
    من البته عدم ساپورت رو قبول دارم اما میگم چرا بعضی دوستان اپل رو بی مشکل میدونن
    دوست عزيز اينكه كوكرها كاستوم رام ميزنن شاهكار منظورتون اينه كه بهتر از رام اصلي ديگه درسته؟
    اگر واقعا منظورتون اينه كه ديگه نميدونم چي بگم هر كس با اندرويد كار كرده باشه مفهمه كه اصلا اينطور نميتونه باشه
    هيچ رامي هيچ رامي مثل رام استوك نميتونه خوب باشه حتي رام هاي استوك اندرويد هم پر از مشكل هست
    كاستوم رامهاي اندرويد چقدر دووم ميارن ايا شما ميتونيد با خيال راحت ازش استفاده كنيد و نترسيد كه اطلاعاتتون با نصب يه پچ از طريق ريكاوري از بين نره؟

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
      من یه سوال دارم از شما , به عنوان یک کاربر چند ساله ی ای او اس اینترفیس این سیستم عامل رو ایده ال میدونید و بهتر از این فکر مسکنید نمیشه و اپل درست فکر میکنه که این اینترفیس ایده ال هست که هیچ تغیری توش نمیده ?
      slide to unlock
      بعد یک داک ساده و 4 تا ایکون , چندتا ایکون بالا و امکان هیچ تغیری درش نیست

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
      به شخصه اين محيط رو بيشتر از اندرويد ميپسندم ميدونيد براي چي ؟ فقط به خاطر سادگيش
      صد در صد هر كسي دوست داره رابط كاربري گوشيش با كيفيت تر بشه منم همينطور اما ظاهر كلي ios رو خيلي قبول دارم
      شما رابط كاربري وينفون رو ببين در عين سادگي چقدر زيباست

نظر

متاسفانه اینجا همه میخوان همدیگرو بکوبن. . فقط روزبه جان با دلیل و منطق حرف میزنن. کلا دوستانی که از آندروید صحبت کردند منظورشون این بود که بدون آیفون هم میشه زندگی کرد. و کمبود اون احساس نمیشه. کسی نگفت آیفون بده یا کیفیت ساختش بده. کلا بحث 1 چیز دیگه بود ولی مثل اینکه دوستان بد متوجه شدن. . خلاصه همه ی ما کاربر اپل بودیم یا هستیم و داریم از محصولات اپل استفاده میکنیم.

نظر

واستید ایفون 5 بیاد میخوام ببینم کی می خواد باهاش کل بندازه

نظر

خب معلومه کسی که یک گوشی 500 تومنی داره و میتونه بیشتر کارایی که ما میتونیم با 1 مییون و خورده ای رو بکنیم رو بکنه بایدم راضی باشه
            ولی هرگز نمی فهمه که کیفیتش چقدر فرق میکنه !
            مطمئنن اگر 1 هفته حتی آیفون داشته باشه نظرش کلا عوض میشه
            مام که منتظر نیستیم ببینیم که دیگران چی میگن
            ما اپل دوست داریم پس اپل میخریم
            یکی اندروید دوست داره اونو بخره
            به ما چه ؟
            به افتخار خودم!

نظر

من به شخصه از گوشی یی خوشم میاد که وقتی آدم دستش میگیره احساس لذت کنه حتی اگه خاموش باشه ! خدا رو شکر آیفون این حسو بهم میده
              من با s3 هم کار کردم کیفیت ساختش کلا رو اعصابه اینجوری بگم که مهمون 6 ماهه بعد از اون باید به فکر تعویضش باشی .
              تا اینجای کار که شد فقط بحث ظاهر و کیفیت . روونی و راحتی کار با ios که اصلا بحثی توش نیست به نسبت با آندروید .
              یکی هم که میاد ( Apple ) واسه مشتریهاش ارزش قائل میشه و جنس درست درمون بهشون تحویل میده اینجوری میخوان از توش ایراد پیدا کنن ، نعوذوب ا... اگه پس فردا خدا هم بیاد یه گوشی نازل کنه پایین ملت بازم علیهش حرف واسه گفتن دارن.
              توی این 3 ساله که با محصولات اپل آشنا شدم اینو فهمیدم : apple یعنی کیفیت برتر بدون هیچگونه تعصب
              ویرایش توسط i-morteza : https://i-phone.ir/forums/member/22860-i-morteza در ساعت 04-09-2012, 12:27 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Posiedon نمایش پست ها
                عزيز من شما از طرف خودت صحبت كن
                منم تو ايران هستمو گوشيمو جيلبرك نكردم و راحت هر برنامه اي بخوام نصب ميكنم حتي با اين اينترنت ذغالي
                اصلا هم سخت نيست شايد براي شما سخت بوده
                دانلود كردن گيم براي اندرويد هم به اين سادگي كه شما ميگي نيست
                دليوري براي شما مهمه چون حتما زياد اس بازي ميكنيد خوب اگه من بگم واسم مهم نيست چون زياد اس نميدم اون وقت چي ميگيد؟
                نه بخدا من اصلا از طرف شما حرف نزدم
                من از طرف خودم حرف زدم
                با سلیقه و تفکر خودم
                راستش اگه دانلود کردن یک گیگ با gprs ساده س خب بحثی نمیمونه من منظورم دسترسی به امکانات اینترنت پرسرعت روی خطوط تلفن همراه بود عزیز ربطی به آیفون و اندروید نداره

نوشته اصلی توسط Posiedon نمایش پست ها
                دوست عزيز اينكه كوكرها كاستوم رام ميزنن شاهكار منظورتون اينه كه بهتر از رام اصلي ديگه درسته؟
                اگر واقعا منظورتون اينه كه ديگه نميدونم چي بگم هر كس با اندرويد كار كرده باشه مفهمه كه اصلا اينطور نميتونه باشه
                هيچ رامي هيچ رامي مثل رام استوك نميتونه خوب باشه حتي رام هاي استوك اندرويد هم پر از مشكل هست
                كاستوم رامهاي اندرويد چقدر دووم ميارن ايا شما ميتونيد با خيال راحت ازش استفاده كنيد و نترسيد كه اطلاعاتتون با نصب يه پچ از طريق ريكاوري از بين نره؟
                کوکر ها دستشون بازه تو ساخت رام
                اونا یه رام رو از صفر نمینویسن رام های استوک رو میارن بهش امکانات و ویژگی های خوبی بهش اضافه میکنن
                بله به نظر من بهتره
                از طریق ریکاوری از بین نمیره اگر همیشه بک آپ داشته باشین

نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
                خب معلومه کسی که یک گوشی 500 تومنی داره و میتونه بیشتر کارایی که ما میتونیم با 1 مییون و خورده ای رو بکنیم رو بکنه بایدم راضی باشه
                ولی هرگز نمی فهمه که کیفیتش چقدر فرق میکنه !
                مطمئنن اگر 1 هفته حتی آیفون داشته باشه نظرش کلا عوض میشه
                مام که منتظر نیستیم ببینیم که دیگران چی میگن
                ما اپل دوست داریم پس اپل میخریم
                یکی اندروید دوست داره اونو بخره
                به ما چه ؟
                به افتخار خودم!
                اگر منظورتون از کسی من یا پرهام هستش که من خودم الان آیفون دارم پرهام هم مدت زیادی کاربر ios بودن
                الان onex دارن
                چشم به افتخار شما

دوستان هر کسی از دید خودش به قضیه نگاه میکنه من نگفتم آیفون بده میگم برای من یه سری محدودیت های آزار دهنده ای داره برای کسی مثل من
                به هر حال موفق باشین
                این تاپیک رو ادامه ندیم بهتره
                با تشکر از همه دوستان بخاطر بحث جالبی که داشتیم و اکثرا منطقی جواب دادن
                ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 04-09-2012, 12:55 PM

نظر

عاشق آيفون هستيد؟! سامسونگ بخريد!

زنده باد هيوندايي و همچنين اندرويد و سامسونگ

زنده باد بنز و همچنين ايفون و اي ا اس
                  ویرایش توسط Matin1369 : https://i-phone.ir/forums/member/30833-matin1369 در ساعت 04-09-2012, 01:06 PM

نظر

Re: عاشق آيفون هستيد؟! سامسونگ بخريد!

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
                    زنده باد هيوندايي و همچنين اندرويد و سامسونگ

زنده باد بنز و همچنين ايفون و اي ا اس
                    شما خودت خسته نشدی از این مثال تکراری ?
                    من قصدم فقط یه بحث تخصصی بود چون هممون اینجا یه چیزایی از تکنولوژی میدونیم سعی کنید یکم منطقی و نو حرف بزنید که قابل بحث باشه شما خچدت ببین تو این تاپیک چند بار این بنز رو گفتی

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                      من قصدم فقط یه بحث تخصصی بود چون هممون اینجا یه چیزایی از تکنولوژی میدونیم سعی کنید یکم منطقی و نو حرف بزنید که قابل بحث باشه شما خچدت ببین تو این تاپیک چند بار این بنز رو گفتی

آدم اگه بخواد منطقی باشه باید پوله چیزیرو بده که ارزش داشته باشه یه مثال انگلیسی هست که میگه ما انقدر پولدار نشدیم که جنس ارزون و بنجل بخریم ، این مثال کلی تر همون بنز و هیوندای هست

نظر

• عاشق آيفون هستيد؟! سامسونگ بخريد!

من منطق رو با مثال جا ميندازم كه براي كساني كه نمي خوان بفهمند خوب جا بيفته ...
                        تا مثال نياريد بعضي چيزا درك كردنش سخت هست ...

نظر

• Re: عاشق آيفون هستيد؟! سامسونگ بخريد!

یک مثال رو 50 بار تکرار نمیکنن حتی اگر منطقی باشه ، دوما راجع به اون مثال قیمت گوشیایی که با هم مقایسه کردیم تفاوت انچنانی نداره که بگیم انقدر پولدار نیستسم که جنس ارزون بخریم در ضمن اون مثال امریکایی هاست

نظر

• عاشق آيفون هستيد؟! سامسونگ بخريد!

یک مثال رو 50 بار تکرار نمیکنن حتی اگر منطقی باشه ، دوما راجع به اون مثال قیمت گوشیایی که با هم مقایسه کردیم تفاوت انچنانی نداره که بگیم انقدر پولدار نیستسم که جنس ارزون بخریم در ضمن اون مثال امریکایی هاست

نه عزيز ضرب المثل انگليسي هست ...
                            اتفاقا اگه نگاه كنيد بعضي مطالب هست كه چند تا بيشتر براش نميشه مثال اورد و از خلقت ادم تا حالا داره تكرار ميشه ولي يك سري نمي خوان بفهمند و كسي كه نخواد بفهمه لازمه كه مثال رو براش ياداوري كني هر چند بي فايده است

اينا رو ولش كن شوما يكي يكي بيا تو قسمتايي كه سامسونگ يا اندرويد با ايفون برابري ميكني يا برتر هست رو بشمار تا ما بيشتر متوجه بشيم يا بلعكسش رو من براتون بشمارم ...
                            تا سبك سنگين كنيم اونوقت مثال هيوندا و بنز براتون جا بيفته

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                              در ضمن اون مثال امریکایی هاست

sent from my htc one x using tapatalk 2
                              امریکارم انگلیسی ها کشف کردن :d

اتفاقا یه مثال در اثر تکرار جا میافته الان شما همون جایی که هستی 100 بار از روش بنویس تا ملکه ذهنت بشه

نظر

• Re: عاشق آيفون هستيد؟! سامسونگ بخريد!

دوست عزیز
                                شما دو نفر هر وقت اطلاعاتتون و لحن صحبت هاتون از کودکانه بودن در اومد من میشینم ساعت ها با شما بحث میکنم
                                با یدونه ایفون خریدن فکر کردید تا اخرش رو رفتید ?
                                اپل باز تر از من خودم رو میشناسم 4 سال ایفون داشتم الان هم اطلاعاتم اونقدر از این گوشی زیاده که میتونم یک مغازرو و تعنیرات نرم افزاری همه دیوایس های اپل رو انجام بدم
                                فقط الان با توجه به رسالت انجمن که بحث و گفتگو هست میخوام افرادی منطقی بحث کنم . مثل روزبه جان که کاملا منطقی میشنوه و جواب میده
                                حالا 4 شبانه زوز من بشینم با شما بحث کنم بگید چی مثه بنز چی مثه تویوتاا
                                موید باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X