اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عاشق آيفون هستيد؟! سامسونگ بخريد!

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عاشق آيفون هستيد؟! سامسونگ بخريد!

باز هم یک عکس و یک تبلیغ دیگر. موضوع از آنجا آغاز می شود که می گوید : آیا عاشق آیفون هستید؟ سامسونگ بخرید! این یک تبلیغ است یا یک شوخی، هر چه هست باعث بحث های دوستانه ای بین طرفداران ساسونگ و اپل شده است. اگر به دید بد به موضوع نگاه نکنیم شاید جنبه شوخی آن ما را هم بخنداند. بالاخره دنیای فن آوری هم نیاز به یک رفرش دارد.
    اپل می گوید محصولات سامسونگ به طور قابل ملاحظه ای شبیه به محصولات اپل هستند …
    … با صفحه نمایش بزرگتر ، کارایی بهتر ، امکانات بیشتر ، اپلیکیشن های مجانی بیشتر و قیمتی پایین تر.
    گلکسی اس ۳ : فوق العاده ترین آیفون تاکنون.
    تصویر را ببینید.

منبع

اين شوخي خيلي هم بي ربط نيست ها

Tapatalk

نظر

چقدر رو داره اين سامسونگ
      عجب

نظر

مگه اينجوري سامسونگ بتونه محصولاتشو بفروشه !
        سامسونگ همون يخچال و ماشين لباسشويي بسازه بهتره

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

من یک s3 یک هفته داشتم سه چیز رو واقعا بعد ۴ سال ایفن داری باهاش حال کردم
          ۱) ساپورت فلش مموری با یک تبدیل ده هزارتومنی خیلی قشنک میشد باهاش فیلم و اهنگ رو ملاحظه کرد
          ۲)وزنش
          ۳)کیفیت تصویرش

نظر

از نظر من دوران امپراتوری اپل داره تموم میشه مردم یه چیز جدید میخوان من که از ایفون نسل دوم تاحالا هیچ چیز جدید قابل ملاحظه ای در اپل ندیدم

از نظر من امسال سال سال مایکروسافت و تا سال 2016 قئرت تو دستای مایکروسافت نه گوگل و نه اپل

نظر

نوشته اصلی توسط injection8181 نمایش پست ها
              مگه اينجوري سامسونگ بتونه محصولاتشو بفروشه !
              سامسونگ همون يخچال و ماشين لباسشويي بسازه بهتره

Sent from my iPad using Tapatalk
              اونوقت اپل از شباهت يخچال سامسونگ به آيپد هم شكايت ميكنه.
              ميگه آيپد رو بگيريد دستتون، از سايد باي سايد سامسونگ چند متر فاصله بگيريد اونوقت هم اندازه و شبيه ميشن. لول

🌵

نظر

واقعا منم از وان اکس خریدن به جای ۴اس راضی هستم

صفحه ی بزرگ و با کیفیت خیلی زیاد
                دوربین فوقالعاده
                سیستم عامل اندروید با ازادی بیشتر در دانلود و شخصی سازی نصب برنامه
                سبک تر
                قیمت حدود ۳۰۰-۴۰۰ هزار تومن کمتر از ایفون در مقابل سخت افزار قوی تر
                عدم وجود محدودیت در بلوتوث ، دلیوری ، نصب برنامه
                ساپورت تمامی فرمت های تصویری و صوتی بدون نیاز به برنامه ی جانبی
                لوازم جانبی ارزون تر

فقط و فقط یه چیز رو از دست دادم ؛ روون تر بودن سیستم عامل ای او اس .

البته بستگی به انتظاراتتون از گوشیتون داره مثلا من نسبت به انتظاراتم از یک تبلت ایپد رو به هیچ تبلت اندرویدی عوض نمیکنم
                ولی گوشی رو حاضر نیستم ۱۵۰۰ پول بدم یه گوشی تقریبا ضعیف سخت افزاری سنگین بدون طراحی خیلی خاص داشته باشم با هزارتا محدودیت تو دانلود اهنگ و ریختن اهنگ تو ایپاد بلوتوث و حرص خوردن سر دلیور شدن یا نشدن اس ام اس م

راستی یه مورد دیگه ، کیفیت ساخت تو محصولات اچ تی سی( نه سامسونگ که ذره ای نه طراحیاش رو میپسندم نه کیفیتش رو نه رفتارش رو ) خیلی بیشتر اپله ، ۲ تا دیوایس اپل ام هر کدوم بعد چند وقت استفاده ال سی دی لکه های زرد رنگ پیدا کرده یا کلید هوم مشکل پیدا کرده ایفون ۳جی یا ۳جی اس ی هم فکر نکنم الان باشه که پشتش ترک و شکستگی نداشته باشه
                ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 02-09-2012, 10:39 PM

نظر

نوشته اصلی توسط IRTCI نمایش پست ها
                  از نظر من دوران امپراتوری اپل داره تموم میشه مردم یه چیز جدید میخوان من که از ایفون نسل دوم تاحالا هیچ چیز جدید قابل ملاحظه ای در اپل ندیدم

از نظر من امسال سال سال مایکروسافت و تا سال 2016 قئرت تو دستای مایکروسافت نه گوگل و نه اپل
                  امسال سال لينوكسه
                  كي دي ئي ٥ و گنوم ٣.٦ و اين چيزا

نظر

نه بابا امسال سال تبلت سورفيسه سال htc سال لينوكس سال يخچال فريزر LG تاويزيون سامسونگ! 👌
                    ولى بدون شوخى من خودم يه سورفيس حتما ميگيرم،لينوكس كه دارم htc م نشد عيبى نداره چون كلا اهل موبايل نيستم 😅

فرستاده شده از آيپدم به وسيله Tapatalk HD
                    ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 02-09-2012, 11:12 PM
                    .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                      اين ديگه اخرش بود ها!!!

نظر

نوشته اصلی توسط H@/\/\ED نمایش پست ها
                        اين ديگه اخرش بود ها!!!
                        بابا دستم خوررد بعد اديت كردم! 😤

.:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                          امسال سال لينوكسه
                          كي دي ئي ٥ و گنوم ٣.٦ و اين چيزا
                          این حرف به همون اندازه جالب بود و من رو خندوند که تعیین یک زمان مشخص برای کنار رفتن گوگل و اپل رو رشد دوباره مایکروسافت
                          به نظر من به دلیل همین تحلیل های عجیب و غریب دوستان هست که خبری مثل ارسال سکه با کامیون به اپل اینقدر سر صدا کرد
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

just apple (فقط اپل) با تعصب
                            ترجمه برای احترام به قوانین.

- - - - - - - - - -

just apple (فقط اپل) با تعصب
                            ترجمه برای احترام به قوانین.

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                              واقعا منم از وان اکس خریدن به جای ۴اس راضی هستم

صفحه ی بزرگ و با کیفیت خیلی زیاد
                              دوربین فوقالعاده
                              سیستم عامل اندروید با ازادی بیشتر در دانلود و شخصی سازی نصب برنامه
                              سبک تر
                              قیمت حدود ۳۰۰-۴۰۰ هزار تومن کمتر از ایفون در مقابل سخت افزار قوی تر
                              عدم وجود محدودیت در بلوتوث ، دلیوری ، نصب برنامه
                              ساپورت تمامی فرمت های تصویری و صوتی بدون نیاز به برنامه ی جانبی
                              لوازم جانبی ارزون تر

فقط و فقط یه چیز رو از دست دادم ؛ روون تر بودن سیستم عامل ای او اس .

البته بستگی به انتظاراتتون از گوشیتون داره مثلا من نسبت به انتظاراتم از یک تبلت ایپد رو به هیچ تبلت اندرویدی عوض نمیکنم
                              ولی گوشی رو حاضر نیستم ۱۵۰۰ پول بدم یه گوشی تقریبا ضعیف سخت افزاری سنگین بدون طراحی خیلی خاص داشته باشم با هزارتا محدودیت تو دانلود اهنگ و ریختن اهنگ تو ایپاد بلوتوث و حرص خوردن سر دلیور شدن یا نشدن اس ام اس م

راستی یه مورد دیگه ، کیفیت ساخت تو محصولات اچ تی سی( نه سامسونگ که ذره ای نه طراحیاش رو میپسندم نه کیفیتش رو نه رفتارش رو ) خیلی بیشتر اپله ، ۲ تا دیوایس اپل ام هر کدوم بعد چند وقت استفاده ال سی دی لکه های زرد رنگ پیدا کرده یا کلید هوم مشکل پیدا کرده ایفون ۳جی یا ۳جی اس ی هم فکر نکنم الان باشه که پشتش ترک و شکستگی نداشته باشه
                              ببخشید ولی این فقط نظر شخصی شماست. خلاصه موبایل هم چیزیه که از 24 ساعت شما 8 تا 10 ساعت با اون سرو کار دارید و ارتباط مستقیم با اجزای بیرون داره. من خودم شخصا کیفیت htc رو قبول ندارم و به نظر من فقط اسم در کرده ولی در عوض کیفیت ساخت سونی رو واقعا تحسین می کنم. خلاصه هر کس نظری داره.

نظر

صبر کنید ..
                              X