اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

3.1.2 JailBreak آیفون برای همه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط farzad tala نمایش پست ها
    من ای پاد 2g دارم و 3.1.2 روش ریختم از طریق خود سایت و دستوراتی که دادید رو مو به مو اجرا کردم. 3.1.2 ریلیز هم ری استور کردم با ایتون 9.0.1.8 . اما وقتی با نرم افزاری که در پست اول گذاشتین جیلبریک میکنم روی عکسی که میاد میمونه و هنگ میکنه و خاموش میشه و دوباره روز از نو . حالا چه خاکی بر سر کنم. مردن از بس صبر کردم
    اولا نگران نباشید با یه ورژن پایینتر ریستور کنید به dfu هم ببرید بعد ریستور کنید بعد مجددا با این برنامه تست کنید

نظر

• دوست عزیز ممنون از راهنماییت اما من با ورژن پایین تر نمیتونم برم چون ارور میده اینم ارورش (the ipod could not be restored decause the firmware file is not compatible)

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad tala نمایش پست ها
        دوست عزیز ممنون از راهنماییت اما من با ورژن پایین تر نمیتونم برم چون ارور میده اینم ارورش (the ipod could not be restored decause the firmware file is not compatible)
        این ارور زمانی* پیش میاد که فیرمور رو درست انتخا ب نکرده باشید

البته این نظر من است

،چک کنید ببینید این فیرمور دقیقا واسه ایپاد ۲است؟

نظر

• آقا نشد که نشد که نشد.اصلا این برنامه با من لج کرده.از دیشب تا الان به نیت ۷۲ تن ۷۲بار ریستور کردم اما جواب نمیده.اصلا از wating for phone تکون نمیخوره

نظر

• نوشته اصلی توسط sevranc نمایش پست ها
            آقا نشد که نشد که نشد.اصلا این برنامه با من لج کرده.از دیشب تا الان به نیت ۷۲ تن ۷۲بار ریستور کردم اما جواب نمیده.اصلا از wating for phone تکون نمیخوره
            همینه دیگه باید نیت 24000 پیغمبر رو میکردی اونوقت جواب میگرفتی ، سازندش مسیحیه ، نیت 72 تن اثر نداره.

برو روی یک سیستم دیگه هم امتحان کن.

نظر

• آقایون من مراحل زیر رو امتحان کردم ولی نشد.
              1- با ورژن 8 به 3.1.2 ریستور کردم و بعد خواستم جیل کنم که نشد .
              2- با ورژن 9 به 3.1.2 ریستور کردم و بعد خواستم جیل کنم که نشد .
              3 - بردم به dfu و بعد ریستور کردم ولی باز هم جیل نشد .
              این کار ها رو رو لپ تاپ کردم ولی خواست روی کامپیوتر جیل کنم که بعد از زدن makeit ra1n ارور dont send رو میده .
              تورو خدا کمکم کنید دق میارم ها .
              در ضمن 3g آنلاک هم دارم .
              من اردشیر کاویانی هستم. مدیر وب‌سایت چهارراه کامپیوتر و هم‌بنیانگذار وب‌سایت بوق و کرنا.
              ما در سایت چهارراه کامپیوتر آموزش‌های کامپیوتری و کاربردی را به زبان ساده آموزش می‌دهیم.
              کار سایت بوق و کرنا هم، تولید محتوا و انتشار محتوا به صورت تخصصی است.

https://4rahecomputer.com
              https://bughokarna.com

نظر

• آیتونز باورژون 9.0.1.8
                آیفون 3G با فریم ور3.1.2
                ویندوزویستا
                باblackra1n موفق شدم جلبریک کنم
                خودم هم موندم توش
                چون هرچی خوندم همه نوشته بودن باید ازآیتونز8استفاده کنی و
                فریم ورباید کاستوم باشه و..........
                حتی وقتی آیکون cydiaاومد توی آیفون باورنمیکردم تااینکه وارد برنامه شدم و
                بدون هیچ درد سری برنامه هم داونلودکردم

نظر

• یکی از دوستان تو موبالستان یه راهی گذاشته که من بعد از 100 با ریستور 1000 بار جیل با این برنامه جیل کردم شما هم امتحان کنید شاید جواب گرفتید
                  گوشیمو ریستور کردم
                  بعد اتمام تمام مراحل و پس اکتیو شدن از آیتونز خارج شدم
                  برنامه جیل کردن رو باز کردم
                  موبایل رو به حالت ریکاوری برد ولی گیر کرد
                  برنامه را روی کامپیوتر بسته و دوباره اجرا کردم و گوشی را همزمان که وصل به کامپیوتر بود ریست کردم ( پاور + home را 10 ثانیه نگه دارید وقتی گوشی خاموش شد کامل دوبار با پاور گوشیتون رو روشن کنید )
                  دوباره برنامه ی جیل رو باز کردم و دوباره زدم جیل کنه که باز نشد
                  این بار برنامه جیلبریک کردن و آیتونز رو بستم و گوشیو جدا کردم و دوباره روشنش کردم
                  وقتی کامل بالا اومد به کامپیوتر وصلش کردم
                  برنامه ی جیلبریک ر. باز کردم و آیتونز رو بستم
                  اینبار درست شد !__________________

نظر

• اصلا من موندم چرا نميتونيم فايل هاي سيستمي رو با ifunbox ببينيم؟با اين همه ورژن ifunbox هم تست كرديم.كسي هست در حال حاظر با ورژن 3.1 و 3.1.2 بتونه فايل هاي سيتمي كامل ببينه؟

يعني var رو بتونه ببينه و كامل كار كنه...

نظر

• دوستان كسي موفق شده توي اين موضوع؟ با winterboard مشكلي نداره اين آپديت؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nimamalek نمایش پست ها
                        دوستان كسي موفق شده توي اين موضوع؟ با winterboard مشكلي نداره اين آپديت؟
                        تو کدوم موضوع؟سئوالت یه خورده مبهمه!

نظر

• 3gs unlock factory 3.1.2 دارم جیلبریک کردم اما با ایفون باکس که باز می*کنم می**نویس جیلد

نظر

• نوشته اصلی توسط shams نمایش پست ها
                            تو کدوم موضوع؟سئوالت یه خورده مبهمه!
                            همين جيلبريك 3.1.2 . بچه*هايي كه تونستن جيلبريك كنن با winterboard مشكلي ندارن؟

نظر

• نه من مشکل نداشتم ولی سیدیام سورس david ashman رو اپدیت نمیکرد و نتونستم winterboard setting رو اپدیت کنم

نظر

• سلام
                                من 3g آنلاک دارم آپ کردم به 3.1.0 مودم فریم ور گوشیم بالا رفته شده 05.11.07 چون ورژن 3.1.0 جیل نشد مجبور شدم دانگرید کنم به 3.0 جیل هم کردم کلیم برنامه ریختم تو گوشیم الان که این ورژن 3.1.2 اومده من میتونم آپ کنم؟(مودم فریم ور گوشیم 05.11.07) اگه یه موقع نتونستم جیل کنم میتونم به 3.0 ریستور کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X