اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

3.1.2 JailBreak آیفون برای همه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این هم یک لینک سالم از Blackra1n
    http://www.mediafire.com/download.php?2nmzmfw4iyz
    ویرایش توسط alireza_85 : https://i-phone.ir/forums/member/749-alireza_85 در ساعت 13-10-2009, 12:30 AM

نظر

• کسی بدون اینکه cydia رو دانلود کنه تونسته همون اول icy رو دانلود کنه و سورس اد کنه و برنامه appsync رو نصب کنه؟

نظر

• آقايون و خانومايي كه با ايپاد تاچ مشكل داشتن
        مشكلشون حل شد....؟

نظر

• من كه مشكلم هنوز حل نشده آخه هي يكي مياد بحث رو عوض ميكنه ديگه كسي به فكر ipod 3g ما نيستش

نظر

• آقا چرا برنامه ifunbox , pc suite با 3.1.2 کار نمیکنه گوشی 3gs اتلاک فکتوریه 

نظر

• دوستان بلاخره نفهمیدم میتونم با ایتونز ورژن جدید رو بریزم یا نه؟!؟!؟!؟!
              سیدیا رو چطور نصب کنم؟(وقتی ifunbox و PC Suite کار نمیکنه!!!!)

نظر

• براي آيپاد تاچ من دارم فرم ور اصلي 3.1.2 رو دانلود مي كنم باهاش ريستور كنم
                فردا با 2 -3 تنا كامپيوتر شركت تست مي كنم خبر مي دم
                اگه كسي به طريقي تونست حل كنه خواهشا بگه....

نظر

• شما تاچتون 32 هست یا 8؟
                  آخه یه جا بچه ها گفتن رو 32 تونستن ولی ندیدم جایی بگن رو 8 3.1 از اول تونسته باشن...
                  من، به دستای خدا خیره شدم، معجزه کرد...
                  معنی معجزه شو، زود به قلبم برگرد...

نظر

• همچنان میره تو ریکاوری میمونه

نظر

• سلام رفقا.
                      خدارو شكر من با همون بار اول تونستم iphone 3gs خودمو كه قبلا روش 3.0.1 نصب بود رو به 3.1.2 ببرم و جيلبريك كنم. واقعا راحت بود.
                      من اين كارا رو كردم اگه كمكتون كنه.
                      1- 3 تا صلوات
                      2- آخرين نسخه itunes رو نصب كردم.
                      3- فايل ipsw فرم ور 3.1.2 رو از سات اپل دانلود كردم.
                      4- با كليد shift گوشي رو به اين فرم ور restor كردم.
                      5- بكاپي كه قبل از restor از گوشي گرفته بودم رو برگردوندم. يادتون باشه حتماً بكاپ بگيريد كه بعد دوباره دردسر واسه كانتكتا و تنظيمات گوشيتون نداشته باشن. البته تو اين حالت بكاپ كه كامل شد يه sync مي كنه كه آخرش پيغام ميده برنامه هاتون sync نشده كه اونم بخاطر اينه كه هنوز jailbreak نشده. پس نگران نباشيد.
                      6 - همينجوري كه آيتيونز بازه و گوشي وصل بوده بدون اينكه گوشي رو خاموش يا ريست كنم يا به حالت DFU ببرم blackrain رو اجرا كردم و جيلكردم. وقتي عكس geo hat رو نشون مي ده برنامه روي كتم كارش تموم مي شه و پيغام مي ده كه گوشي بعد ازريست jailbreak مي شه. 1 دقيقه كه صبر كنيد گوشي ريست مي شه و وقتي بالا مياد آيكون black rain به springboard اضافه شده. بعدم كه اونو اجرا ي كنيد و cydia رو نصب مي كنيد (از طريق اينترنت بيسيم يا همون WiFi) بعدشم مي*تونيد آيكون black rain رو پاك كنيد با زدن دكمه uninstall توي خود برنامه.
                      فقط موزيك*ها و ويدئو هامو مجبور شدم كه از itunes پاك كنم و دوباره add كنم كه اونم بخاطر عوض شدن itunes library بدليل نصب كردن itunes جديد بود.

من از اين طريق جيلبريك كردم تو همون بار اول. تمام نرم افزارامم نصب كردم از روي cydia. حتي winterboard و SBSETTING هم راحت جواب مي دن.
                      اميدوارم از اين راه موفق بشيد.
                      با تشكر از كمك همه اساتيد و دوستان
                      ویرایش توسط nimamalek : https://i-phone.ir/forums/member/8574-nimamalek در ساعت 13-10-2009, 08:42 AM

نظر

• سلام
                        آیفون من 3gs 16 هست و آنلاک فکتوری ورژن 3.0.1
                        نمی دونم چرا به ورژن 3.1 و 3.1.2 آپدیت نمیشه
                        وقتی میخواد به 3.1 آپدیت بشه خطای 3014 میده
                        فریمور 3.1.2 رو هم که میخوام بریزم میگه این فریمور مربوط به 3gs نیست !!! ( که من از امضای یکی از بچه ها از همین تاپیک گرفته بودم و الان هم دوباره دارم از یه سایت دیگه میگیرمش )

به 3.0.1 هم که دوباره نمیشه ریستور کرد ( چون آیفون من خودش 3.0.1 بود از اول )

یه راهنمائی کنید لطفاً

نظر

• نوشته اصلی توسط bozorgzadeh نمایش پست ها
                          سلام
                          آیفون من 3gs 16 هست و آنلاک فکتوری ورژن 3.0.1
                          نمی دونم چرا به ورژن 3.1 و 3.1.2 آپدیت نمیشه
                          وقتی میخواد به 3.1 آپدیت بشه خطای 3014 میده
                          فریمور 3.1.2 رو هم که میخوام بریزم میگه این فریمور مربوط به 3gs نیست !!! ( که من از امضای یکی از بچه ها از همین تاپیک گرفته بودم و الان هم دوباره دارم از یه سایت دیگه میگیرمش )

به 3.0.1 هم که دوباره نمیشه ریستور کرد ( چون آیفون من خودش 3.0.1 بود از اول )

یه راهنمائی کنید لطفاً
                          itunes شما ورژنش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط original نمایش پست ها
                            itunes شما ورژنش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                            9.0.1.8

نظر

• نوشته اصلی توسط hamiid_1367 نمایش پست ها
                              شما تاچتون 32 هست یا 8؟
                              آخه یه جا بچه ها گفتن رو 32 تونستن ولی ندیدم جایی بگن رو 8 3.1 از اول تونسته باشن...
                              من 3GS 32 رو که از اول روش 3.1 بود با همین برنامه jl کردم و بعدش به 3.1.2 هم بردمش و اون رو هم ردیف کردم و الان مشکلی ندارم

نظر

• یکی کمک کنه من هرکاری میکونم تو ریکاوری گیر میکنه ____یکی جواب مارو هم بده

با itune 8 ,itune 9 تست شد ولی بازم تو ریکاوری میمونه

نظر

صبر کنید ..
                                X