اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

3.1.2 JailBreak آیفون برای همه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یه با گوشی ریستور کن بعد دوباره blackra1 اجرا کن

نظر

• ببخشید هنوز آیپادهای جدید و 3جی اس های هفته 40 به بعد مشکل دارند.منظورم اینه که بعد از هر بار خاموش و روشن کردن باید برنامه بلک رو اجرا کنند؟یا اینکه راه حلی پیدا شده
      من مدتی نبودم(وظیفه من اینه که سرچ کنم اما adsl قطع شده و سرعتم خیلی پایینه و مدام هم قطع میشم،خلاصه ببخشید)
      منتظر جواب هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
        ببخشید هنوز آیپادهای جدید و 3جی اس های هفته 40 به بعد مشکل دارند.منظورم اینه که بعد از هر بار خاموش و روشن کردن باید برنامه بلک رو اجرا کنند؟یا اینکه راه حلی پیدا شده
        من مدتی نبودم(وظیفه من اینه که سرچ کنم اما adsl قطع شده و سرعتم خیلی پایینه و مدام هم قطع میشم،خلاصه ببخشید)
        منتظر جواب هستم
        هنوز خبری نیست....

نظر

• دوستان یک سئوال بهترین برنامه برای jailbreak چیه از نظر شما برای 3gs ?

نظر

• برای JB کردن 3gs ۲ تا راه فقط هست! ریستور کردن ورژن های پایین با کاستوم ورژن های بالاتر و BlackRa1n بعد از ریستور فریمور اصلی!

نظر

• سلام دوستان
              لطفا راهنمایی کنید.
              من فرم ور 3.1.2 رو از انجمن دانلود کردم. بعد با آیتیونز رستور کردم. بدون اینکه برم به DFU.
              blackra1n رو هم ریختم. حالا اینجا دیدم که دوستان گفتن باید DFU می رفتم. یعنی دوباره از اول انجام بدم. چیکار کنم؟؟؟
              ضمناً با اینکه آنلاک فکتوری هستم، آنتن ندارم. البته هنوز تو blackra1n، برنامه های cydia رو نریختم. ولی میشه بگید دقیقاً توچه مرحله ای آنتن میده؟
              ویرایش توسط mirhamed : https://i-phone.ir/forums/member/11880-mirhamed در ساعت 21-01-2010, 10:48 AM

نظر

• 1- نوع گوشي ؟؟؟
                2- مطمئني كه آنلاك فكتوري واقعيه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mirhamed نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  لطفا راهنمایی کنید.
                  من فرم ور 3.1.2 رو از انجمن دانلود کردم. بعد با آیتیونز رستور کردم. بدون اینکه برم به DFU.
                  blackra1n رو هم ریختم. حالا اینجا دیدم که دوستان گفتن باید DFU می رفتم. یعنی دوباره از اول انجام بدم. چیکار کنم؟؟؟
                  ضمناً با اینکه آنلاک فکتوری هستم، آنتن ندارم. البته هنوز تو blackra1n، برنامه های cydia رو نریختم. ولی میشه بگید دقیقاً توچه مرحله ای آنتن میده؟
                  احتیاجی نیست اگه به مشکل برنخوردی حالت dfu برای زمانی که انجوری بگم از پایه گوشی رو فرمت میکنه و فریمور می ریزه بهتره از dfu mood رفت اگه انلاک فکتوری گوشی اومد بالا بید انتن بده دیگه

نظر

• نوشته اصلی توسط ka_zadeh نمایش پست ها
                    1- نوع گوشي ؟؟؟
                    2- مطمئني كه آنلاك فكتوري واقعيه؟
                    3g مدلشو چک کردم میگه آنلاک فکتوریه: Mb496sl
                    البته اینم بگم که وقتی ریستور کردم به اینترنت کانکت نبودم.

نظر

• ببين وقتي گوشي آنلاك فكتوري باشه به محض ريستور شدن با آيتيونز به اينترنت وصل شو
                      خودش اكتيو ميكنه و آنتن مياد خيالت راحت
                      احتياجي به dfu نداره

نظر

• سلام آقا یکی خبر از این رفع مشکل آیفون های هفته 40 به بعد نداره راستی تا حالا میگفتن مشکل مال اینکه تولید هفته 40 به بعد هست و به تناسب همین ما مشکل داریم حالا اگر این redsnow بیاد و دوباره مشکل پیدا بشه و بگن خب این مال اونایی که تاریخ تولید دستگاهشون از هفته 45 به بعده چی ؟!!!! راستی اینتور که میبینم خیلی زحمت میکشین در کل همگی خسته نباشید و منتظر خبر های جدیدتون هستیم

نظر

• من دوتا خبر خوندم توي همين سايت
                          1- BlackRain جديد كه براي فرمور 4 آماده شده اين مشكلو حل كرده
                          2- DEV-Team با ارائه RedSnow جديد اين مشكل رو حل ميكنه

نظر

• سلام

گوشی من 3GS انلاک فکتوری blackra1n.exe را اجرا کردم عکس پسره و گوشیها هم امد
                            ولی بعد دیگر هیچ کاری نمب کنه نه روشن میشه فقط با itune میاد میکه باید update کنی
                            به ورژت 3.1.3
                            من چیکار بابد بکنم
                            و وقتی وصل میکنم به کامپیوتر به عنوان DF mode میشناسه
                            سیستم عامل من windows xp
                            ویرایش توسط ali123 : https://i-phone.ir/forums/member/17436-ali123 در ساعت 04-02-2010, 12:29 PM

نظر

• به هیچ عنوان به 3.1.3 اپدیت نکن دوباره یه 3.1.2 ریستور کن و بعد جل

نظر

• جیلبریک 3.1.2

من الات در حال حاضر 4 ماه که گوشی سری جی را با همان پروسه ذکر شده انلاک و جیلبریک کردم
                                فقط متوجه نشدم چرا دوستان میگن با ایتونز ریستور نکنید من این کار را انجام دادم بعد هم از همان اینستراکشن بالا استفاده کردم و بلاک اسنو رو دانلود کردم و بعدش هم سایدیا و الان گوشیم در اوج راحتی کاملا تون آپ شده فقط تنها مورد قابل توجه اینه که بعد از نصب سایدیا حتما باید آپدیت نگهش دارید یک ی دو تا برنامه چند صد کیلوبایتی دانلود میشه و بینگو ! گوشی شما حتی با پیسی سویت پاندا هم کار میکنه فقط پوش فیکس رو کسانی که از امکانات اینترنتی ایفون بهره کافی میخوان ببرن باید حتما دانلود کنند

نظر

صبر کنید ..
                                X