اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

3.1.2 JailBreak آیفون برای همه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از چه آنتی * ی استفاده میکنید ؟

نظر

• 3gs

من 3gs آنلاک فکتوری دارم ورژن 3.1.2 ریختم و گو شی می یاد بالا اما وقتی وصل میکنم به iphone pcsuite یا DiskAid که مثلا نقشه بریزم میگه که jilbreak نشده همه کارایی که اینجا گفته بود کردم اما نمی تونم مثلا برنامه deb بریزم چیکار کنم ؟ راهنمایی کنید

نوشته اصلی توسط b_shahri نمایش پست ها
      شما اگه درست جیلبریک کرده باشی باید آیکون blackra1n رو داخل منو گوشیت داشته باشی blckra1nرو از گوشیت اجرا کن و تیک cydia رو بزن اگه blackra1n رو تو گوشیت نداری یعنی اینکه جیل نشده گوشیت دوباره امتحان کن

من همه راه را دست رفتم بله blackra1n رو گوشیمدارم cydia هم ریختم ازش اما گوشی رو که وصل میکنم به iphone pc suite یا ifunbox میگه گوشی جیل باید بشه
      ویرایش توسط saeid_natf : https://i-phone.ir/forums/member/542-saeid_natf در ساعت 26-10-2009, 10:08 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid_natf نمایش پست ها
        من 3gs آنلاک فکتوری دارم ورژن 3.1.2 ریختم و گو شی می یاد بالا اما وقتی وصل میکنم به iphone pcsuite یا DiskAid که مثلا نقشه بریزم میگه که jilbreak نشده همه کارایی که اینجا گفته بود کردم اما نمی تونم مثلا برنامه deb بریزم چیکار کنم ؟ راهنمایی کنید

من همه راه را دست رفتم بله blackra1n رو گوشیمدارم cydia هم ریختم ازش اما گوشی رو که وصل میکنم به iphone pc suite یا ifunbox میگه گوشی جیل باید بشه

به اين تاپيك مراجعه كنيد http://www.i-phone.ir/forums/thread7146.html
        ویرایش توسط Rouzbeh : https://i-phone.ir/forums/member/211-rouzbeh در ساعت 26-10-2009, 11:44 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
          از چه آنتی * ی استفاده میکنید ؟
          من از ع9.5 و تونل نمیدونم چیکار کنم البته گوشی من 3 جی اس هستش که یه بار با آیتونز به 3.1 اپدیت کردم و الان بدون آپدیت به 3.1.2 این برنامه رو نصب کرده امکان داره

نظر

• ببخشید
            اگه ورژن ipodv, 3.0 با روش جلبرک 2.2.1 میشه جلبرک کرد؟
            جدیدترین اخبار تکنولوژی در هر زمینه ای .....

نظر

• نوشته اصلی توسط navid_bmw530 نمایش پست ها
              ببخشید
              اگه ورژن ipodv, 3.0 با روش جلبرک 2.2.1 میشه جلبرک کرد؟
              نه عزیز به اینجا رجوع کن:

http://www.i-phone.ir/forums/thread5366.html

نظر

• حتما باید رو ویندوز اکس پی برنامه رو اجرا کنیم؟

نظر

• 3.1.2 چطوره؟

یه خواهش از دوستانی که به 3.1.2 آپدیت کردند(مخصوصا اونایی که وژن قبلیشون 3.1 بوده)
                  کمی از این ورژن بگید.نقاط قوت و ضعفی اگه احیانا هست رو توضیح بدین تا دوستان از تجربیات شما بهره ببرند.خلاصه اینکه ارزش آپدیت داره الان نسبت به 3.1 یا نه ؟خصوصاروی3gs
                  با سپاس

نظر

• با 7 نباید مشکلی داشته باشه
                    vista رو نمیدونم اما امتحان کنید ... خطری نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط شید نمایش پست ها
                      من از ع9.5 و تونل نمیدونم چیکار کنم البته گوشی من 3 جی اس هستش که یه بار با آیتونز به 3.1 اپدیت کردم و الان بدون آپدیت به 3.1.2 این برنامه رو نصب کرده امکان داره

خب کلا بدون آنتی * تست کنید !
                      کلا ببینید مثلا Safari گوشی جایی رو باز میکنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                        یه خواهش از دوستانی که به 3.1.2 آپدیت کردند(مخصوصا اونایی که وژن قبلیشون 3.1 بوده)
                        کمی از این ورژن بگید.نقاط قوت و ضعفی اگه احیانا هست رو توضیح بدین تا دوستان از تجربیات شما بهره ببرند.خلاصه اینکه ارزش آپدیت داره الان نسبت به 3.1 یا نه ؟خصوصاروی3gs
                        با سپاس
                        به عنوان تاپیک توجه کنید .... از شما بعید بود ابن رو اینجا مطرح کنید
                        این تاپیک صرفا در مورد jb یا مسائل و مشکلات jb در این ورژن هست

نظر

• نوشته اصلی توسط legolas نمایش پست ها
                          سلام لطفا یکی* به ما 2g دارها کمک کنه
                          آیا با این کار گوشی unlock و jailbreak میشه؟
                          مرسی
                          لطفا یکی جواب ما رو هم بده. مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط legolas نمایش پست ها
                            لطفا یکی جواب ما رو هم بده. مرسی
                            پست اول رو با دقت بخوانيد جوابتان در آن هست . اين برنامه فقط جيلبريك ميكنه . براي همه آيفون ها و آيپاد ها.براي آنلاك بايد از فريمور كاستوم استفاده كنيد .

نظر

• نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
                              به عنوان تاپیک توجه کنید .... از شما بعید بود ابن رو اینجا مطرح کنید
                              این تاپیک صرفا در مورد jb یا مسائل و مشکلات jb در این ورژن هست
                              معذرت خواهی من رو بپذیرید کاملا حق با شماست.
                              البته من ....هیچی بیخیال

نظر

• كاش يكي مثل جيل برك 3.0 ، به صورت عكس دار به ماها كه هيچي بلد نيسيم توضيح مي داد
                                الان 7-8 صفحه از اين تاپيك رو مي خونم و فقط هي كمتر مي فهمم

نظر

صبر کنید ..
                                X