اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام،

دوستان تعدادی سوال داشتم، خواهشاً دقیقا به بنده پاسخ بدید،

1- میخواستم بپرسم آقا یک شخص خیلی قوی میتونه به شما حمله بکنه؟

2- میشه به یک آی دی یا کاربر خاص که دوست ما نیست، حمله کرد؟

3- اگه به کسی حمله نکینم، بازهم به ما حمله میشه؟

4- وقتی میخواهیم به کسی حمله کنیم، بازی طرف مقابل ما رو چطور پیدا می کنه که تقریبا هم سطح ما است، از روی جام ها نسبت به جام ما، طرف رو پیدا می کنه؟

5- وقتی به شما حمله میشه، ساختمان هایی که خراب کردن را باید از اول بسازیم، مثلا یک ساختمان داریم در سطح هشت، بعد حمله می کنن و خرابش می کنن، آیا باید اون ساختمان را از اول بسازیم و بازهم از سطح یک شروع نماییم؟

6- اگه ساختمان اصلی رو نابود بکنند، خودش درست میشه؟

7- اگه همه چیز غارت بشه، پس معدن ها رو با کدوم پول باید بسازیم؟

واقعا ممنون میشم یه جواب دقیق به بنده بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_najafi نمایش پست ها
      سلام،

4- وقتی میخواهیم به کسی حمله کنیم، بازی طرف مقابل ما رو چطور پیدا می کنه که تقریبا هم سطح ما است، از روی جام ها نسبت به جام ما، طرف رو پیدا می کنه؟

5- وقتی به شما حمله میشه، ساختمان هایی که خراب کردن را باید از اول بسازیم، مثلا یک ساختمان داریم در سطح هشت، بعد حمله می کنن و خرابش می کنن، آیا باید اون ساختمان را از اول بسازیم و بازهم از سطح یک شروع نماییم؟

1 خیر (البته من خودم تازه شروع کردم ولی‌ فکر نکنم بشه )
      2 خیر
      3 خیر
      4 نمیدونم
      5 خیر از همون مرحله هشت شروع میشه
      6 بله
      7همه همه همه چیز نابود نمیشه در ضمن همون اول بازی شما یه معدن طلا میسازی

نظر

• بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

نوشته اصلی توسط mohammad_najafi نمایش پست ها
        سلام،

۱ بله میتونه
        ۲ خیر، فقط میتونید از کسی که به شما حمله کرده انتقام بگیرید، بقیه حمله های شما رندوم هست
        ۳ بله
        ۴ بله نسبت به جام های طرفین
        ۵ بعد از حمله همه چی به حالت قبل از حمله برمیگرده به غیر از الکسیر و طلا و دارک الکسیر که اونها غارت میشن
        ۶ بله
        ۷ تو این بازی شما از دو روش طلا و الکسیر به دست میارید ، اول از طریق معدن هایی که میسازید ، دوم از طریق جنگ ، که به نظر من نباید فقط به منابع اتکا کرد، باید خوب هم جنگید
        ویرایش توسط diadora3106 : https://i-phone.ir/forums/member/17375-diadora3106 در ساعت 24-01-2014, 06:01 AM

نظر

• دوستان اگه دنبال یه کلن خوب میگردین بیان به این کلن
          برای شما مپ ارسال کرده از طریق ایمیل
          دونت سریع انجام میشه همه هم می تونن بیا ضعیف و قوی نداره
          اسم کلن
          hakem

نظر

• دوستان اصول اين بازي چيه ؟
            الان خوب يكي ممكنه فقط پيشرفت كنه و نه به كسي حمله كنه و نه كسي بهش حمله كنه!
            اونوقت تكليف چيه ؟!
            الان ته نداره اين بازي ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
              دوستان اصول اين بازي چيه ؟
              الان خوب يكي ممكنه فقط پيشرفت كنه و نه به كسي حمله كنه و نه كسي بهش حمله كنه!
              اونوقت تكليف چيه ؟!
              الان ته نداره اين بازي ؟
              رک و راست به شما بگم که اصول این بازی غارت کردن و غارت نشدن هستش.یکجورایی یا باید غارت کنید یا غارت بشید.
              این بازی برپایه های مختلفی چیده شده که یکی از مهمترین اونها استراتژی یا طرز چینش مپتون هستش.
              این روهم بگم این بازی ته نداره اما ممکن نیست شما اونقدر قوی بشین که کسی حمله نکنه بهتون چون تو این بازی مورد حمله قرار میگیرین چه ضعیف باشین چه قوی.مهم اینه که چیجوری دفاعتون رو بچینید
              که از پس حمله ها بربیاید.

نظر

• با سلام
                دنبال یک کلن برای عضویت میگردم من و پسرم عضو شویم هم قوی باشد و هم افراد مودب در آن عضو باشند لطفا راهنمایی فرمایید
                با تشکر

نظر

• يه كلن هم به من معرفي كنيد،

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• معرفی کردن کلن خلاف قوانین انجمن هستش و تبلیغات حساب میشه.میتونید تو clan search خود بازی اسم ایران یا اسمای ایرانی رو وارد کنید تا براتون کلن های ایرانی رو بیاره.

نظر

• ممنون از راهنمایی شما
                      میدونستم میتونم سرچ کنم اما در خیلی از کلنهای ایرانی حرف های بی ادبی زده میشود که برای سن یک بچه مناسب نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط kiansat نمایش پست ها
                        ممنون از راهنمایی شما
                        میدونستم میتونم سرچ کنم اما در خیلی از کلنهای ایرانی حرف های بی ادبی زده میشود که برای سن یک بچه مناسب نیست
                        قابلی نداشت.متاسفانه بله خودم بنده شاهد بودم دیگه این مورد شانسی هستش که کلن خوبی به ادم بیوفته یا نه.متاسفانه اون کلن ها مراعات بازی کنندگان مختلف با رده سنی های مختلف رو نمیکنند.

نظر

• دوستان یه سوالی دارم
                          من با دو تا رفیقام تصمیم گرفتیم که خودمون یه کلن بسازیم
                          من ساختم
                          حالا چطوری می تونم اونها و اینوایت کنم؟
                          جالب اینجاست که اونا کلنی که من ساختم رو سرچ می کنن نمی بینن
                          و لازم به ذکره که بگم اونا از اندروید استفاده می کنن من ای او اس
                          حالا چی کار باید بکنم؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط jackass نمایش پست ها
                            دوستان یه سوالی دارم
                            من با دو تا رفیقام تصمیم گرفتیم که خودمون یه کلن بسازیم
                            من ساختم
                            حالا چطوری می تونم اونها و اینوایت کنم؟
                            جالب اینجاست که اونا کلنی که من ساختم رو سرچ می کنن نمی بینن
                            و لازم به ذکره که بگم اونا از اندروید استفاده می کنن من ای او اس
                            حالا چی کار باید بکنم؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
                            باید از خود بازی به اکانت ف.ی.س.ب.و.کتون کانکت بشین(هم شما و هم دوستانتون)سپس تو freind بازی هم براتون دوستاتون رو میاره (اگه تو ف.ی.س.ب.و.ک هم freind باشید)سپس از همونجا میتونید اینوایتشون بکنید.

نظر

• سلام دوستای گلم سوالی دارم

من وقتی مثلا با 100 تا نیرو حمله میکنم به کسی و مثلا 60 تا از نیرو هام سالم میمونن اون رو وقتی به خونه خودم بر میگردم بر نمیگردونه...راهی هست که برشون گردوند به خونه خودم؟ کجا میرن اصلا وقتی از بین نرفتن؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
                                سلام دوستای گلم سوالی دارم

من وقتی مثلا با 100 تا نیرو حمله میکنم به کسی و مثلا 60 تا از نیرو هام سالم میمونن اون رو وقتی به خونه خودم بر میگردم بر نمیگردونه...راهی هست که برشون گردوند به خونه خودم؟ کجا میرن اصلا وقتی از بین نرفتن؟؟؟
                                دوست عزیز هیچ راهی وجود نداره.وقتی شما نیروهاتون رو در جنگ میبرید(وقتی لمس میکنید رو صفحه که نیروها حمله کنند) نیروها دیگه مسیر یک طرفه میرند و برنخواهند گشت حالا چه بمیرن چه نمیرن.

نظر

صبر کنید ..
                                X