اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
    دوستان به مناسبت سال میلادی جدید brackers و elixir collector با 1 جم یک روز boost میشن!
    البته باراک برای ۴۵ دقیقه بوست میشه

نظر

• دروود دوستان چه جوري ميشه بيام داخل clan persian diamond . بايد به شخص خاصي پخ بدم ....

نظر

• نوشته اصلی توسط amoali نمایش پست ها
        دوست عزیز هر کسی توی چیدمانش استراتژیک خاصی را طی میکنه بایستی کم کم بیایی بالا تا دستت بیاد با کدوم روش راحت تری
        مثلا اگر وقت زیادی میتونی بزاری و همش حمله کنی خیلی زودتر به اهدافت میرسی
        من amoali توی کلان persian هستم
        كدوم persian كه زياده

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• ایا مطمن هستید ادرس کلن شما درست است

نظر

• سلام دوستانن چطور میتونم موقع حمله کردن ، تعیین کنم که به چی و کجا حمله کنه؟؟؟
            بعضی از بازیکن های خارجی که به من حمله میکنن از همون اول مشخص میکنن که به فلان توپ یا آرچر تاور حمله کنن

نظر

• کلن با نام i-phone ساخته شد برای کسانی که در کلن قبلی به علت پر بودن یا نداشتن کاپ کافی نتونستن عضو شن لطفا در کلن جدیدسریع تر عضو شوید هرچه زود تر بیاید
              ویرایش توسط alireza tz : https://i-phone.ir/forums/member/148735-alireza-tz در ساعت 28-12-2013, 05:15 PM

نظر

• سلام دوستان
                من این بازی رو هم روی آیفونم دارم هم روی آیپدم
                میخوام روی آیپد این بازی رو از صفر دوباره شروع کنم.چند بار بازی رو پاک کردم ولی هر دفعه بازی از همونجای قبلی استارت میخوره!
                لازم به ذکره که اول این بازی رو روی آیپدم ریخته بودم و با اپل آیدی قبلی مدتی بازی کرده بودم تا اینکه اون اپل آیدیم غیر فعال شد و بعدا که آیفون رو گرفتم با اپل آیدی جدید دوباره این بازی رو نصب کردم.در کل میخوام هرجوری که شده این بازی رو از اول شروع کنم.
                لطفا راهنمایی کنید.
                با تشکر.
                ویرایش توسط master212 : https://i-phone.ir/forums/member/47780-master212 در ساعت 29-12-2013, 08:49 PM

نظر

• يعنى اگه با چيز پى ان رو آيپدم بازى رو اجرا كنم بازى از صفر استارت ميخوره!؟...مطمئنى؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
                    کلن Iran 20 به مدیریت Lord افتتاح شد
                    تشریف بیارید در خدمتتون هستیم با بهترین دونیت ها ... Witch .. Golem ... Dragon .. Wizaed .. Healer ... Giant .و ... همه نیرو ها Max lvl
                    هر سوال و مشکلی در زمینه بازی داشتید کمکتون خواهیم کرد
                    منتظر شما هستیم

نظر

• سلام بچه شعبه دوم كلن i-phone.ir2 راه اندازي شد ايدي من هم navid887

نظر

• نوشته اصلی توسط arshia46 نمایش پست ها
                        دوستان یه اتفاق خیلی بد برام افتاده. من گوشی آیفون داشتم و با این بازی خیلی پیشرفت کرده بوده ام. فکر میکردم link a device تو بازی کار میکنه و می تونم بازی رو به گوشیه جدیدم که اندرویدیه انتقال بدم اما نمیشه. با گوشیه دوستم که آیفونه از گیم سنتر میرم تو بازی و قلعم کامل میاد و کد 12 تایی لینک رو ازش میگیرم اما وقتی وارد گوشیه خودم که اندرویدیه می کنم ارور 102 میده. با hotspot و gprs و wifi و هرچی بگید امتحان کردم. کسی میتونه کمک کنه لطفاً؟
                        حروف بزرگ و کوچک را درست بزن
                        توی آندروید به اکانت گوگل پلاس کانکت شو

نظر

• کسی انلاین هست؟

نظر

• دوستان چه جوری باید وارد این کلن ها بشم ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
                              دوستان چه جوری باید وارد این کلن ها بشم ؟؟؟
                              اول بايد clan castle رو بسازيد،بعد ميتونيد وارد كلن ها بشيد

نظر

• کلن جهانی افتتاح شد
                                ارسال مپ به ایمیل شما با هر مرحله
                                مشاوره و راهنمایی
                                جمعی دوستانه و صمیمانه
                                همیشه فعال
                                دونت سریع
                                تنها ۱۰ نفر جا باقی مانده است پس بشتابید
                                نام کلن
                                hakem

نظر

صبر کنید ..