اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب بازی و برنامه کرک شده بدون نیاز به جیلبرک و ثبت udid

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان ... من جدیدا یه مشکلی با 25pp پیدا کردم .... بعضی از بازی ها ( تا حالا فقط بازی بوده) یک هفته است که باز نمیشه ... تا بازی میاد بالا ازم apple id می خواد.... من apple id دارم اما اونو قبول نمی کنه ... فکر کنم appl id چینی می خواد .... کسی میدونه باید چیکار کرد؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

چشمممممم

نظر

• من آیفون 5 و ios 6.1.4 و آیتونز 11.0.3 دارم، الآن نمیتونم هیچ برنامه ای رو (حتی کرک نشده) از جای دیگه ای غیر از آیتونز نصب کنم، حتی اگه با برنامه های دیگه مثل itools بشه نصب کرد، تو گوشی بالا نمیاد و میپره بیرون. اگه هم با هزار بدبختی رو گوشی بیاد، به هیچ وجه دیگه با آیتونز سینک نمیشه.
      اگه کسی میتونه لطفن راهنمایی کنه، چون دانلود با آیتونز واقعن زمان بره و سرعت خیلی پایینی داره.

دوستان اگه آیتونز 11.0.3 دارید، اپ ها رو به این روش نصب نکنید، چون آیتونز دیگه با گوشیتون سینک نمیشه.
      اپل سیاست خیلی هوشمندانه ای رو در پیش گرفته، همینطور که آیتونز رو و ios رو آپدیت میکنه، راه ها و روش هایی رو هم که میشه بدون آیتونز برنامه نصب کرد، میبنده. پس ورژن نرم افزار آیتونز خودتون رو آپدیت نکنید.

نظر

• سلام
        من عکسهای پست اول رو نمیتونم ببینم میشه راهنمایی کنین ؟
        با FireFoxو Chrom و IE هم تست کردم ولی نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط yahya sh نمایش پست ها
          سلام دوستان ... من جدیدا یه مشکلی با 25pp پیدا کردم .... بعضی از بازی ها ( تا حالا فقط بازی بوده) یک هفته است که باز نمیشه ... تا بازی میاد بالا ازم apple id می خواد.... من apple id دارم اما اونو قبول نمی کنه ... فکر کنم appl id چینی می خواد .... کسی میدونه باید چیکار کرد؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

چشمممممم
          در گوشه سمت راست بالا یک ایکون ابی رنگ با نوشته چینی وجود دارد هنگامی که به اینترنت وصل هستی کلیک کن مشکلت حل میشه البته گوشی هم باید کانکت باشد.

نظر

• تو ورژن 1.0.6.8 یه اپشن جدید اضافه شده که فایل دب برنامه های سیدیا رو داره

دیگه عالی شده

نظر

• من از سایت pp25 رفتم برنامه دانلود کردم یعنی کلا از خود برنامه pp دانلود کرد وبعدش که می خواستم نصب کنم این ارور می ده

ولی از خوئ برنامه که دانلود می کنم درسته ، این عکس زیر رو ببینید همون قسمت هایی که با فلش قرمز مشخص کردم ، اون ایکونی که به شکل P هست از سایتش دانلود کردم و اون ایکونی که به شکل سیب هست از خود برنامه دانلود کردم ولی نصب نمیشه ، من قبلا از خود سایتش دانلود می کردم درست نصب میشود ولی الان نمی دونم چرا نصب نمی شه ؟! شما می دونید مشکلش چیه ؟

نظر

• چه جوری میشه برنامه هایی که با 25pp دانلود و نصب میکنیم رو تو آیتونز سینک کنیم؟؟؟؟
                هر کاری میکنم نمیشه، حتی sync purchased رو هم میزنم ولی بازم ارور میده.
                کسی میدونه چه جوری میشه با آیتونز سینک کرد؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
                  چه جوری میشه برنامه هایی که با 25pp دانلود و نصب میکنیم رو تو آیتونز سینک کنیم؟؟؟؟
                  هر کاری میکنم نمیشه، حتی sync purchased رو هم میزنم ولی بازم ارور میده.
                  کسی میدونه چه جوری میشه با آیتونز سینک کرد؟؟؟؟
                  اين كار غير ممكنه دوست عزيز و يكى از بزرگترين مشكلات 25pp مى باشد.

نظر

• دوستان کسی نمیدونه این برنامه هایی که دانلود میکنیم چطوری فول ورژن میشن؟
                    مثلا برنامه پولیه دانلود و نصب میشه ولی تا اجراش میکنی میبینی هیچ امکاناتی نداره و باید واسه فول ورژن بری تو اپل استور
                    یا مثلا من کلی برنامه ک دانلود کردم واسه آپدیت اپل آی دی میکخواد وارد میکنم اما بازم قبول نمیکنه حتی اگه برنامه پولی نباشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط pishro0o0o نمایش پست ها
                      دوستان کسی نمیدونه این برنامه هایی که دانلود میکنیم چطوری فول ورژن میشن؟
                      مثلا برنامه پولیه دانلود و نصب میشه ولی تا اجراش میکنی میبینی هیچ امکاناتی نداره و باید واسه فول ورژن بری تو اپل استور
                      یا مثلا من کلی برنامه ک دانلود کردم واسه آپدیت اپل آی دی میکخواد وارد میکنم اما بازم قبول نمیکنه حتی اگه برنامه پولی نباشه!
                      برنامه هایی که از طریق 25pp نصب میکنید قابلیت آپدیت رو ندارن از اپ استور

نظر

• پس کسی میدونه چه جوری میشه توی آیتونز sync apps رو غیر فعال کنیم؟؟ تا دیگه اپ ها رو اتوماتیک سینک نکنه!؟؟؟
                        (آخه توی تب apps مثل تب های دیگه آیتونز تیک گزینه sync apps وجود نداره)

نظر

• دوستان من ۲۵pp رو روی گوشی ریختم حالا میشه داخل خود گوشی داخل خود گوشی با دانلود و نصب کنم؟

نظر

• iblack list هم تو برنامه هاش هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iHAKEM نمایش پست ها
                              دوستان من ۲۵pp رو روی گوشی ریختم حالا میشه داخل خود گوشی داخل خود گوشی با دانلود و نصب کنم؟
                              اگه جیلبریک هستید بله ولی باید appsync رو نصب کنید

نظر

• دوست عزیز این روش در اصل همون udid رو ثبت میکنه و یک نوع
                                جیلبریک است .

نظر

صبر کنید ..
                                X