اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب بازی و برنامه کرک شده بدون نیاز به جیلبرک و ثبت udid

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ميخوام اپديتش كنم ارور ميده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
      وقتی ارور"items could not downloaded at this time." رو میده چیکار باید کرد؟

نظر

• سلام دوستان
        من قبلا به راحتی میتونستم با دانلود منیجر دانلود کنم ولی الان از وقتی که pp به ورژن جدید اپدیت شده نمیره روی دانلود منیجر.
        همه تنظیمات هم ظاهرا درسته
        کسی این مشکل رو نداره که حل شده باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
          سلام دوستان
          من قبلا به راحتی میتونستم با دانلود منیجر دانلود کنم ولی الان از وقتی که pp به ورژن جدید اپدیت شده نمیره روی دانلود منیجر.
          همه تنظیمات هم ظاهرا درسته
          کسی این مشکل رو نداره که حل شده باشه؟
          برای من از وقتی اپدیت کردم حتی نمیتونم دانلود کنم اصلا به سرور وصل نمیشه...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
            برای من از وقتی اپدیت کردم حتی نمیتونم دانلود کنم اصلا به سرور وصل نمیشه...

من الان ورژن جدید رو حذف کردم و یه ورژن قدیمی از اینترنت گیر آوردم و نصب کردم و مشکل حل شد.

حالا یه سوال دیگه از دوستان دارم که اگه اطلاعاتی دارند ممنون میشم.
            جریان این اپل آیدی که داخل pp میخواد چیه؟
            یعنی اگه اپل آیدی بهش بدیم میتونیم برنامه هایی که در حالت عادی دانلود نمیشه رو دانلود کنیم؟
            البته من تست کردم که اپل آیدی رو قبول نکرد. میگم شاید اپل آیدی خاصی رو میخواد.

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
              من الان ورژن جدید رو حذف کردم و یه ورژن قدیمی از اینترنت گیر آوردم و نصب کردم و مشکل حل شد.

حالا یه سوال دیگه از دوستان دارم که اگه اطلاعاتی دارند ممنون میشم.
              جریان این اپل آیدی که داخل pp میخواد چیه؟
              یعنی اگه اپل آیدی بهش بدیم میتونیم برنامه هایی که در حالت عادی دانلود نمیشه رو دانلود کنیم؟
              البته من تست کردم که اپل آیدی رو قبول نکرد. میگم شاید اپل آیدی خاصی رو میخواد.
              قبل دادن اپل ای دی یه ارور میده که بنظر میاد چیز خوبی نمیگه!!!.
              ولی فک کنم اگه با قند شکن اپل ای دی بش بدید اون برنامه رو به اپل ایدی شما اضافه میکنم یعنی در واقعا انگار اون برنامه رو خرید کردی...

نظر

• چیزی که تقریبا داخل سایتش مشخصه اینه که این برنامه ها رو هم میشه دانلود و نصب کرد ولی باید یه کارایی کرد که متاسفانه زبان چینی سایت و نرم افزار واقعا مشکله پیدا کردن این راه حلها

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
                  قبل دادن اپل ای دی یه ارور میده که بنظر میاد چیز خوبی نمیگه!!!.
                  ولی فک کنم اگه با قند شکن اپل ای دی بش بدید اون برنامه رو به اپل ایدی شما اضافه میکنم یعنی در واقعا انگار اون برنامه رو خرید کردی...

هرجوره تست کردم .ولی جواب نداده
                  اگه کسی تونسته کاری بکنه راهنمایی کنه

نظر

• دوستان اطلاع دارن که اگه دسترسی به کامپیوتر نداشته باشیم آیا میشه با برنامه pp از داخل خود گوشی مشکل باز نشدن برنامه ها رو حل کرد یا نه؟

نظر

• در وحله اول اگر موضوع تکراری باشه ببخشید، منضور از تکراری: شاید قبلا همکاران همین مشکل رو مطرح کرده باشند و نتیجه هم در انجمن باشه ولی بدلیل حذف نشدن پستهای اضافی آموزش مربوطه 61 صفحه به طول انجامیده و بدلیل تراکم پست ها بنده جواب مشکل رو نتونستم پیدا کنم.

و اما مشکل: این مشکل تا به امروز برا من 1 بار اتفاق افتاده که امروز هم دومیش میشه، همون برنامه هایی که با pp بروی دیوایس نصب میکردم امروز اپل آی دی خواست با کرش هم حل نشد دوستان فرمودند با کلیک کردن بروی کلید مشکل برطرف میشه که در ورژن پایین جواب نداد با آپدیت ورژن جدید گزینه مورد نظر رو پیدا نکردم، اساتید این مشکل رو به چه صورت برطرف میکنند؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید!

نظر

• نوشته اصلی توسط parlaq67 نمایش پست ها
                        در وحله اول اگر موضوع تکراری باشه ببخشید، منضور از تکراری: شاید قبلا همکاران همین مشکل رو مطرح کرده باشند و نتیجه هم در انجمن باشه ولی بدلیل حذف نشدن پستهای اضافی آموزش مربوطه 61 صفحه به طول انجامیده و بدلیل تراکم پست ها بنده جواب مشکل رو نتونستم پیدا کنم.

و اما مشکل: این مشکل تا به امروز برا من 1 بار اتفاق افتاده که امروز هم دومیش میشه، همون برنامه هایی که با pp بروی دیوایس نصب میکردم امروز اپل آی دی خواست با کرش هم حل نشد دوستان فرمودند با کلیک کردن بروی کلید مشکل برطرف میشه که در ورژن پایین جواب نداد با آپدیت ورژن جدید گزینه مورد نظر رو پیدا نکردم، اساتید این مشکل رو به چه صورت برطرف میکنند؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید!
                        سلام
                        هست دقت کن علامتش شبیه یه اچار شده فکر کنم،بالا سمت راست اگه ویدا نکردی بگو عکس بذارم ساعت ۲

نظر

• سپاس از راهنماییتون

بله پیدا کردم، دیروز سرعت نت کم بود برا همون لود نمیکرده، یک زحمت دیگه هم داشتم برنامه هایی که براشون آپدیت اومده از کجا مشخص میشه؟ در ورژن قدیمی بروی همون وارابزار اپلیکیشن بود!

نظر

• نوشته اصلی توسط parlaq67 نمایش پست ها
                            سپاس از راهنماییتون

بله پیدا کردم، دیروز سرعت نت کم بود برا همون لود نمیکرده، یک زحمت دیگه هم داشتم برنامه هایی که براشون آپدیت اومده از کجا مشخص میشه؟ در ورژن قدیمی بروی همون وارابزار اپلیکیشن بود!
                            از این قسمت:

نظر

• سلام
                              دوستان وقتی برای حل مشکل کرش سعی میکنم دوباره اپید را با pp25 سینک کنم برای اولین بار تو این مدت ارور میده به این شکل، بنظرتون مشکل از چیه ممنون میشم سریع راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط AbolfazlA نمایش پست ها
                                سلام
                                دوستان وقتی برای حل مشکل کرش سعی میکنم دوباره اپید را با pp25 سینک کنم برای اولین بار تو این مدت ارور میده به این شکل، بنظرتون مشکل از چیه ممنون میشم سریع راهنمایی کنید.

ورژن iOS آیپدتون چنده؟
                                از آخرین نسخه 25PP استفاده میکنید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X