اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب بازی و برنامه کرک شده بدون نیاز به جیلبرک و ثبت udid

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام، یه پک دی وی دی هست تو بازار که نوشته نصب برنامه بدون جیل برک

از همین روش استفاده شده یعنی؟
    خوبه که اگه همه این برنامه ها توی دی وی دی باشه خوبه!!!

نظر

• دوستان كسى رو ايفون 5 ورژن ٦.١.٤ و يا ورژن ٦.١.٣ امتحان كرده !؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdifard نمایش پست ها
        دوستان كسى رو ايفون 5 ورژن ٦.١.٤ و يا ورژن ٦.١.٣ امتحان كرده !؟
        کاار میکنه
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام دوستان من برنامه ای که میخوام رو از ppدانلود میکنم بعد دانلود روش دابل کلیک میکنم آیتونز باز میشه بعد میخواد که نصب میشه خطا میده که گوشیم authorize نیست -- ولی گوشیم authorize هست - حتما نصبم مشکل داره میشه راهنماییم کنید لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط saljooghi نمایش پست ها
            سلام دوستان من برنامه ای که میخوام رو از ppدانلود میکنم بعد دانلود روش دابل کلیک میکنم آیتونز باز میشه بعد میخواد که نصب میشه خطا میده که گوشیم authorize نیست -- ولی گوشیم authorize هست - حتما نصبم مشکل داره میشه راهنماییم کنید لطفا
            دوست عزیز نباید روش دابل کلیک کنید باید از توی خود برنامه به روشی که در آموزش گفته شده نصب کنید.

نظر

• تو صفحه اول نوشته که "برای نصب هم کافی است که بازی و برنامه های دانلود شده رو به تب زیر انتقال دهید" ولی چون عکس برام نمایش داده نمیشه نمی دونم کجاست لطفا راهنمایی کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                دوست عزیز نباید روش دابل کلیک کنید باید از توی خود برنامه به روشی که در آموزش گفته شده نصب کنید.
                تو صفحه اول نوشته که "برای نصب هم کافی است که بازی و برنامه های دانلود شده رو به تب زیر انتقال دهید" ولی چون عکس برام نمایش داده نمیشه نمی دونم کجاست لطفا راهنمایی کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط saljooghi نمایش پست ها
                  تو صفحه اول نوشته که "برای نصب هم کافی است که بازی و برنامه های دانلود شده رو به تب زیر انتقال دهید" ولی چون عکس برام نمایش داده نمیشه نمی دونم کجاست لطفا راهنمایی کنین
                  میشه یه اسکرین شات قرار بدید؟
                  تا بنده براتون مشخصش کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
                    میشه یه اسکرین شات قرار بدید؟
                    تا بنده براتون مشخصش کنم

نظر

• من با این روش چند روزی هست که روی گوشیم برنامه می ریزم گوشی من 4س ورژن6.1.3 هستش جیلبریک نشده هم هستش امروز خواستم با آیتونز چندتا برنامه اورجینال بریزم اما سینک نشد گوشی رو می شناسه اما سینک نمیشه از چند نفر هم پرسیدن بعد از نصب 25 pp به همین مشکل بر خوردن تورو خدا کمکم کنید نمی دونم باید چکار کنم

ممکن هستش با ریستور کردن به همون ورژن قبلیم یعنی 6.1.3 مشکلم حل بشه و بتونم با ایتونز برنامه بریزم با تشکر
                      ویرایش توسط mohammaad : https://i-phone.ir/forums/member/56680-mohammaad در ساعت 16-05-2013, 01:10 AM

نظر

• برنامه های اورجینالت رو با itools بریز مشکلت حل میشته
                        در ضمن اگه برنامه ی pp25 رو هم آپدیت کنی بازم مشکل حل میشه...
                        ویرایش توسط iNote : https://i-phone.ir/forums/member/111038-inote در ساعت 17-05-2013, 01:46 PM

نظر

• من همه کارارو کردم واسه این که دانلود هام با IDM انجام بشه ولی بازم نمیشه

نظر

• کسی میدونه چطوری میشه iblack list رو بدون جیلبریک میشه نصب کرد یا نه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
                              کسی میدونه چطوری میشه iblack list رو بدون جیلبریک میشه نصب کرد یا نه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
                              خير برنامه ي مشابه فكر كنم توي اپ استور نيجريه بود كه اصلا خوب نبود!

S̸e̸n̸t̸ f̸r̸o̸m̸ m̸y̸ i̸P̸h̸o̸n̸e̸ u̸s̸i̸n̸g̸ T̸a̸p̸a̸t̸a̸l̸k̸ 2̸

نظر

• نوشته اصلی توسط yahya sh
                                bale mishe az app store gushit mishe ama i tuns dige kar nemikone
                                دوست عزيز لطفا طبق قوانين فارسي تايپ كنيد
                                زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

صبر کنید ..
                                X