اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام ، دوستان خواهشا راهنمایی کنید ! دیوانه شدم به خدا
    از دیروز هرکار میکنم نمیتونم ریستور کنم به 7.0.4 ! (iphone 4, ios 5.1.1, jailbreaked)
    چیز پی ان ، قند شکن همه نوعشو تست کردم ، موقعی که ریستورو میزنم بعد از اکسترکت کردن ، ارور 3004 میده !
    فایل Hosts هم آخرش علاوه بر 74.208.10.249 gs.apple.com ، 127.0.0.1 gs.apple.com رو هم اضافه کردم ، فایروال آنتی ویروس همه چی غیرفعاله ، تو ساعات مختلف شبانه روز هم تست کردم
    کلا نمیشه! چیکار کنم ؟ )):
    یه خیری بیاد کمک کنه !
    ویرایش توسط nolanutd : https://i-phone.ir/forums/member/75093-nolanutd در ساعت 26-12-2013, 12:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط nolanutd نمایش پست ها
      سلام ، دوستان خواهشا راهنمایی کنید ! دیوانه شدم به خدا
      از دیروز هرکار میکنم نمیتونم ریستور کنم به 7.0.4 ! (iphone 4, ios 5.1.1, jailbreaked)
      چیز پی ان ، قند شکن همه نوعشو تست کردم ، موقعی که ریستورو میزنم بعد از اکسترکت کردن ، ارور 3004 میده !
      فایل Hosts هم آخرش علاوه بر 74.208.10.249 gs.apple.com ، 127.0.0.1 gs.apple.com رو هم اضافه کردم ، فایروال آنتی ویروس همه چی غیرفعاله ، تو ساعات مختلف شبانه روز هم تست کردم
      یه خیری بیاد کمک کنه !
      این ارور یعنی اینکه آیتونز به سرور اپل وصل نمیشه.
      فایروال ویندوز هم غیرفعال کنید.
      فایل هاست رو به جای دیگه ای انتقال بدید و سیستم رو ریست کنید تا دوباره پیشفرضش رو بسازه.
      اکه با قندشکن freegate امتحان کنید فکر میکنم مشکل حل میشه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام در وحله اول تبریک میگم برا سایت خوبتون.
        دوم : داداش من یه مشکل عجیب برام پیش اومده میخوام یه آیفون 4 gsm رو به 7.0.4 ریستور کنم حتی چیز پی انم دارم ولی در آخرای restoring iphone software گیر میکنه تکان نمیخوره.هنگم نکرده هم آیتونز کار میکنه هم گوشی خاموش میشه.به نظر شما مشکل از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nolanutd نمایش پست ها
          سلام ، دوستان خواهشا راهنمایی کنید ! دیوانه شدم به خدا
          یه خیری بیاد کمک کنه !
          من همين مشكل رو داشتم ١ماه تمام تمام راه ها رو امتحان كردم با tiny umbrella ايپدم رو برگردوندم ، فعلا هم اپگريدش نميكنم دست نگه داشتم يه كم بگذره بعذ

نظر

• دوستان من میخوام آیفون 4 رو از io7 به 6.1.3 دانگرید کنم shsh رو دارم و فریمور رو ساختم ولی وقتی میخوام ریستور کنم آیتونز ارور 11 میده
            مشکل از چیه ؟

نظر

• سلام
              دوستان یه ایفون هست نمیدونم مشکل سخفت افزاری داره یا نه
              این خاموش شده بوده بعد من بردمش 7.0.4 ولی دوباره رفته و روی ارم اپل میمونده انتنشم پرش داشته
              حالا میزدم برای رستور اولش روی wating iphone میموند و خط رستور نمیومد و ارم اپل هی میومد روی گوشی و میرفت
              بعدش با ireb بردم dfu ولی همش ارور21 میده چرا؟؟فایل هاست هم چیزی نداره چیز شکن زدم نشد که نشد
              راهنمایی؟
              8.1 windows
              norton anti

نظر

• با سلام دوسته عزیز گوشی یکی از دوستان منم اینجوری شده بود اورد پیشم درستش کنم...مشکل از باطریش بود... باطریش مشکل داره به احتمال ۹۹درصد...شما یکبار با یه باطری دیگه امتحان کنید حتما درست میشه....

نظر

• راستی سای کنید از ویندوز سون استفاده کنید انتی ویروس هم غیره فعال کنید

نظر

• دوستان سلام
                    جیلبرک کردم مشکلی دارم می خوام به 7.0.4 ریستور کنم
                    ولی هر کاری می کنم find my iphone آف نمیشه
                    که بتونم ریستور را انجام بدم
                    راه حلی وجود داره؟
                    ویرایش توسط Polonium : https://i-phone.ir/forums/member/103795-polonium در ساعت 07-01-2014, 10:56 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Rasul.r نمایش پست ها
                      با سلام دوسته عزیز گوشی یکی از دوستان منم اینجوری شده بود اورد پیشم درستش کنم...مشکل از باطریش بود... باطریش مشکل داره به احتمال ۹۹درصد...شما یکبار با یه باطری دیگه امتحان کنید حتما درست میشه....
                      منم احتمال میدم مشکل سخت افزاری داشته باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Polonium نمایش پست ها
                        دوستان سلام
                        جیلبرک کردم مشکلی دارم می خوام به 7.0.4 ریستور کنم
                        ولی هر کاری می کنم find my iphone آف نمیشه
                        که بتونم ریستور را انجام بدم
                        راه حلی وجود داره؟
                        برید به Location Services
                        روی آیکون find my iphone کلیک کنید که با زدن پسورد آیدی اپل تون , برنامه بسته خواهد شد

نظر

• دوستان کسه دیگه نیست کمک کنه
                          مشکل سخفت افزاری داره یعنی ایفونه ؟
                          نیمشه با برنامه دیگه جز ایتونز رستور کرد 7.0.4
                          ؟؟
                          روی ویتینگ ایفون میمونه اولش بعدم بره ارور 21 میده

نظر

• درود.استادان عزیز من هر کاری میکنم ایتونز گوشیم را نمیشناسه تا ریستور کنم.

نظر

• سلام به همه
                              من 5 دارم و انلاک نیست
                              با توربو انلاک کردم
                              ورژن ios 7.0.4 هست
                              سیمکارتم ایرانسل هست
                              به اینترنت کانکت نمیشه
                              شارژ ایرانسل رو با * و # نمیتونم وارد کنم یعنی وقتی میزنم به صورت شماره میشناسه و شروع ی کنه شماره گرفتن
                              خواهش می کنم راهنماییم کنید

نظر

• سلام دوستان
                                ایپد ریستور کردم حلا اپل ایدی صاحب قبلیشو میخواد اونم میگه یادش نیست
                                چه کار باید کرد؟
                                ویرایش توسط mahmoodnseven : https://i-phone.ir/forums/member/65189-mahmoodnseven در ساعت 20-01-2014, 07:29 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X