اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام .من فریمور 7.0.4 رو از انجمن دانلود کردم اما وقتی ریستور نمیمنم تا وسطاش میره بعد ارور 14 میده .هر کاری میکنم فایروال خاموش کردم با یه کامپیوتر دیگه زدم ...اما نشد که نشد لطفا اگه امکانش هست راهنمایم کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط nima_362003 نمایش پست ها
      سلام .من فریمور 7.0.4 رو از انجمن دانلود کردم اما وقتی ریستور نمیمنم تا وسطاش میره بعد ارور 14 میده .هر کاری میکنم فایروال خاموش کردم با یه کامپیوتر دیگه زدم ...اما نشد که نشد لطفا اگه امکانش هست راهنمایم کنین

سلام منم همين مشكلو دارم لطفا سريعتر راهنمايي كنيد

نظر

• سلام
        من به 7.0.4 آپدیت کردم و بعد جیلبرک و چند تا سورس در سی دیا نصب کردم و چند تا برنامه از سیدیا مثلappsync -overboard-... تا اینجا همه چیز خوب بود بعد گوشی رو خاموش و روشن کردم دیگه هیچ آیکونی رو نداشتم حتی داک هم خالی بود ریستور هم نمی شد می گفتfind my phon رو خاموش كن منم أيكوني نداشتم که اینکارو بکنم به dfu بردم ولی حالا هیچ کاریش نمی تونم بکنم لطفا راهنماییم کنید دارم دیوونه می شم...

- - - - - - - - - -

سلام
        من به 7.0.4 آپدیت کردم و بعد جیلبرک و چند تا سورس در سی دیا نصب کردم و چند تا برنامه از سیدیا مثلappsync -overboard-... تا اینجا همه چیز خوب بود بعد گوشی رو خاموش و روشن کردم دیگه هیچ آیکونی رو نداشتم حتی داک هم خالی بود ریستور هم نمی شد می گفتfind my phon رو خاموش كن منم أيكوني نداشتم که اینکارو بکنم به dfu بردم ولی حالا هیچ کاریش نمی تونم بکنم لطفا راهنماییم کنید دارم دیوونه می شم...

نظر

• سلام 74.208.10.249 gs.apple.co
          ایفون 3gs رو میخوام ای ارور 3014 میده
          چیکارش کنم ؟
          74.208.10.249 gs.apple.com رو هم طبق یه اموزش به هاستم اضافه کردم ولی نمیشه
          میشه راهنمایی کنین ؟

نظر

• با سلام
            من یه آیفون 4 رو از ورژن 6 به 7.0.4 میخواستم تغییر بدم بعد از چند دقیقه ارور ( The iPhone could not be update, an unknown error occurred (6 میده و صفحه روی لوگو اپل هست با یه خط زیرش
            لطفا کمکم کنید. ممنون

نظر

• سلام
              دوستان به یه مشکل عجیبی برخوردم. الان خواستم ایفون 3 جی اس رو از ورژن 5 به 6 ریستور کنم بعد از مراحل اولیه روی ریکاوری مود مونده و ایتونز پیغام میده که نمیتونه به سرور اپدیت اپل وصل بشه. با وی پی ان هم تست کردم بازم وصل نمیشه.
              مشکل از کجاست؟
              ممون میشم جواب بدید.

نظر

• سلام
                گوشی 5 اس دارم مشکل آنتن داشت اومدم ری استور کنم دیشب ارور شماره 3 میداد امروز که اومدم ری استور کنم ارور 40 میده مشکل از کجاست؟

نظر

• سلام دوستان.من گوشیمو جلبریک کردم والان میخوام ریستو کنم ولی هنگاه اکسترکت کردن ارور 3004 میده.باحالت dfu هم امتحان کردم ایتونز هم اپدیته،باید چیکار کنم؟ 5s 7.0.4 gsm

نظر

• نوشته اصلی توسط iman-j نمایش پست ها
                    سلام دوستان.من گوشیمو جلبریک کردم والان میخوام ریستو کنم ولی هنگاه اکسترکت کردن ارور 3004 میده.باحالت dfu هم امتحان کردم ایتونز هم اپدیته،باید چیکار کنم؟ 5s 7.0.4 gsm
                    فرمت فریمور که می خواهید ریستور کنید چی هست !؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                      فرمت فریمور که می خواهید ریستور کنید چی هست !؟
                      ipsw میباشد

نظر

ipsw میباشد
                        دوست عزیز ، فرمت ipsw نیاز به اکسترکت ندارد ، همون فایل را ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                          دوست عزیز ، فرمت ipsw نیاز به اکسترکت ندارد ، همون فایل را ریستور کنید.
                          منظورم هنگام اکسترکت کردن توسط نرم افزار ایتونز،وقتی اکسترکت میکنه،ارور 3004 میاد

نظر

منظورم هنگام اکسترکت کردن توسط نرم افزار ایتونز،وقتی اکسترکت میکنه،ارور 3004 میاد
                            عزیز شما نباید فایل را باز کنید ، دیوایس را به آیتونز وصل کنید و به dfu ببرید شیفت را بگیرید و ریستور را بزنید فایل ipsw آدرس را به آیتونز بدهید تمام.

نظر

• من 4S دارم . ۷.۰.۴ جیل بودش .. الان می خوام ریستور کنم به همون ۷.۰.۴ و دوباره جیل کنم چون دارم می فروشم . بردم توی ریکاوری .. واسه ریستور که میرم ارور "This device isn't eligible for the requested build" رو میده
                              تروخدا کمک کنید فردا باید برم گوشی رو بدم به خریدار
                              ۷.۰.۶ رو هم ریختم امتحان کردم کار نکرد
                              ورژن مکم ۱۰.۷ هست.

نظر

• سلام دوستان ای÷د هنگام رستور به حالت dfu بردم و وسط کار قطع شد اما حالا دیگه به هیچ وجه تو dfu نمیره و اتوماتیک به حالت recovery میره و هنگامی که فایل برای نصب اکسترک میشه ای÷د خاموش میشه و ایتونز میگه device cannot be fount
                                باید چی کار کنم
                                ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X