اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط atakhanbak نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز!
    ایفون 5اس تو ریکاوری مود گیر کرده.به 7.1.2 که ریستورش که میکنم ( هم تو ریکاوری مود هم dfu مود ) ارور 11 میگیرم.فرمور هم کامل دانلود شده و باش قبلا ریستور کردم!
    چیکار باید بکنم به نظرتون؟!؟
    یکبار ایتونز رو کاملا پاک کنید
    اخرین ورژن ایتونز رو از انجمن حتما دانلود کنبد(این مورد رو حتما انجام بدید حتی اگه فایل نصب ابتونز هم دارید!)
    ایتونز رو نصب و از طریق run Administrator اجرا کنید
    از یه پورت دیگه استفاده کنید
    با سیستم دیگه امتحان اگه نشد
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام
      میخوام iPad Air رو رستور کنم به آخرین ورژن ارور 17 میده. فرم ور رو از خود آیتیونز گرفتم. با وی پی ان هم امتحان میکنم بازم همین ارور رو میده چی کار کنم؟
      ویرایش توسط novia : https://i-phone.ir/forums/member/9908-novia در ساعت 17-08-2014, 05:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط novia نمایش پست ها
        سلام
        میخوام iPad Air رو رستور کنم به آخرین ورژن ارور 17 میده. فرم ور رو از خود آیتیونز گرفتم. با وی پی ان هم امتحان میکنم بازم همین ارور رو میده چی کار کنم؟
        ابتدا اطمینان حاصل کنید که فایل Hosts دستکاری نشده باشه بعد پورت های دیگه رو هم چک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط afamili نمایش پست ها
          ابتدا اطمینان حاصل کنید که فایل Hosts دستکاری نشده باشه بعد پورت های دیگه رو هم چک کنید
          قربون دستت بیا زیر دیپلم فدات شم. فایل Hosts رو رفتم توش هرچی apple.com بود رو پاک کردم اما بازم نشد (از یه تاپیک دیگه خونده بودم).

منظورتو از پورت های دیگه متوجه نمیشم....

نظر

• نوشته اصلی توسط novia نمایش پست ها
            قربون دستت بیا زیر دیپلم فدات شم. فایل Hosts رو رفتم توش هرچی apple.com بود رو پاک کردم اما بازم نشد (از یه تاپیک دیگه خونده بودم).
            منظورتو از پورت های دیگه متوجه نمیشم....
            آیپد خود را خاموش و به کامپیوتر وصل کرده٬ iTunes و اجرا کنید. کلید های Home و Power نگه داشته تا توسط iTunes شناخته شود. سپس ریستور کنید.

نظر

• از خود آیتیونز Restore رو زدم خودش برد رو حالت recovery mode ولی ارور 17 میداد که بعد از چند بار امتحان خودش حل شد. خیلی مسخره شده اپل قدیما اینطوری نبود.

در کل مشکل حل شد ممنون از همگی
              ویرایش توسط novia : https://i-phone.ir/forums/member/9908-novia در ساعت 17-08-2014, 07:00 PM

نظر

• سلام دوستان.ایفون مدل 3g آنلاک فکتوری هست.ورژنش 4.1.1 بود.فریمور ارجینال 4.2.1 رو دانلود کردم.به حالت ریکاوری بردم آیفونو و شیفت گرفتم و فریمورو انتخاب کردم و اینترنتم با قند شکن کانکت هست و عملیات ریستور که شروع میشه تا آخر میره و یکم مونده که تموم بشه ارور 1051 میده و دوباره ریستارت میشه و علامت ایتونز و کابل میاد رو گوشی الان چیکار کنم .ممنونم راهنماییم کنین و لطف کنین .از Irecovery+ribusb هم استفاده کردم ولی از حالت ریکاوری که در میاد رو لوگوی اپل 1 دقیقه ثابت میمونه و آتونز نمیشناسه تا ریستور کتنم و بعد از یک دقیقه ریستارت میشه و دوباره ریکاوری میاد.ممنون میشم یه آموزشی بدین تا مشکلم حل بشه

نظر

• ارور ۱۰۵۱ مربوط به خطاهای جیلبریک هست. در حالت dfu هم امتحان کنید اگه جواب نداد با redsnow احتمالا جواب بده.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام به همه دوستان
                    من ipad air 4G دارم با ios 7.0.6 جیلش کردم. بعد از جیل gps دستگاه غیر فعال شده (البته از سیدیا چنتا برنامه نصب کردم که بالا نمیومدن، بعدش پاکشون میکردم) . میخوام ریستور کنم به همون 7.0.6 ولی با آیتونز هم توی حالت عادی و هم توی dfu مود، ارور های متفاوتی میده ... 3194 و 3004 و 17 ... خلاصه خیلی کلافم کرده

-آخرین آیتونز ، چیز پی ان ، چک کردن فایل hosts ، فایروال ، آنتی ویروس ، هم روی ویندوز هم روی مک ، .... خلاصه همه کار کردم

چیکار کنم ؟ من فقط میخوام gps راه بیوفته

نظر

• نوشته اصلی توسط h_kobari نمایش پست ها
                      سلام به همه دوستان
                      من ipad air 4G دارم با ios 7.0.6 جیلش کردم. بعد از جیل gps دستگاه غیر فعال شده (البته از سیدیا چنتا برنامه نصب کردم که بالا نمیومدن، بعدش پاکشون میکردم) . میخوام ریستور کنم به همون 7.0.6 ولی با آیتونز هم توی حالت عادی و هم توی dfu مود، ارور های متفاوتی میده ... 3194 و 3004 و 17 ... خلاصه خیلی کلافم کرده

-آخرین آیتونز ، چیز پی ان ، چک کردن فایل hosts ، فایروال ، آنتی ویروس ، هم روی ویندوز هم روی مک ، .... خلاصه همه کار کردم

چیکار کنم ؟ من فقط میخوام gps راه بیوفته
                      سلام
                      شما نمیتوانید به ۷.۰.۶ ریستور کنید٬ همیشه اجازه ریستور به آخرین نسخه ( در حال حاضر ۷.۱.۲ ) و خواهید داشت.
                      فریمور ۷.۱.۲ دانلود کرده و بعد ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                        سلام
                        شما نمیتوانید به ۷.۰.۶ ریستور کنید٬ همیشه اجازه ریستور به آخرین نسخه ( در حال حاضر ۷.۱.۲ ) و خواهید داشت.
                        فریمور ۷.۱.۲ دانلود کرده و بعد ریستور کنید.
                        سلام ،
                        من موفق شدم بدون مشکل به ورژن 7.1.2 آپگرید کنم . الان هم بدون مشکل بالا اومده. ولی مشکل GPS حل نشده . همچنان موقعیت رو نمیتونه پیدا کنه. فقط زمانی پیدا میکنه(حدودی) که به اینترنت وصل باشه (A-GPS).
                        آیپدم رو روشن خاموش کردم ، سرویس لوکیشن رو روشن و خاموش کردم .... حل نشد ... خلاصه دارم دیوونه میشم. ممکنه بخاطر جیلبرک روی 7.0.6 ، سنسور gps سوخته باشه ؟!!! (از وقتی جیل کردم ، gps کار نمیکنه)
                        کمکم کنید ،
                        بازم میگم ipad air 4G 32gig دارم که این بلا سرش اومده
                        دارم دیوونه میشم ...
                        ویرایش توسط h_kobari : https://i-phone.ir/forums/member/8553-h_kobari در ساعت 21-08-2014, 11:45 PM

نظر

• سلام
                          من خواستم از ۷.۰.
                          ۳ به ۷.۱ آپدیت کنم
                          گوشی وصل کردم به ITUNES و آپدیت هم از همینجا دانلود کردم
                          ولی اولش ERROR 3194 میداد با تغیر فایل HOST دروست شد
                          بعد گوشی رفت تو حالته RECOVERY MOD
                          ولی باز ERROR دادunknown Error این ERROR میده
                          گوشی هم تو همون حالت مونده
                          لطفا کمکم کنید
                          نظر

• نوشته اصلی توسط A-Hashemi نمایش پست ها
                            سلام
                            من خواستم از ۷.۰.
                            ۳ به ۷.۱ آپدیت کنم
                            گوشی وصل کردم به ITUNES و آپدیت هم از همینجا دانلود کردم
                            ولی اولش ERROR 3194 میداد با تغیر فایل HOST دروست شد
                            بعد گوشی رفت تو حالته RECOVERY MOD
                            ولی باز ERROR دادunknown Error این ERROR میده
                            گوشی هم تو همون حالت مونده
                            لطفا کمکم کنید
                            شما میتونید فقط به اخرین ورژن ریستور کنید که 7.1.2 هست
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• یعنی اگه آخرین ورژن نصب کنم دیگه این مشکل ندارم؟
                              آخه نسخه آخر جیلبیرینگ نیست

نظر

• آخرین نسخه جیلبریک میشه. بخش آموزش جیلبریک رو ببینید تاپیکش هست.
                                .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                                X