اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش رفع ارور ها در ریستور به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با just بوت بلا مياد گوشی ، اما اگه باز خاموش کنی روشن نميشه ! حالت جيل برک تتر داره !

شما با just بوت تونستی مشکل رو کلاً حل کنی دوست عزيز ؟ من در آخر ارور 37 ميگيرم که مجبور به

just بوت ميشم ! فيکس رييکاوری و جيل برک هم ميکنم ! اما باز تا خاموش کنم ديگه بلا نمياد مگر با

just بوت ! اگه چيزی به ذهنتون ميرسه لطفاً راهنمايي کنيد ! من 2 روزه واقعاً گير اين موضوع هستم

گوشيمم ايفون 4 هست ! ش ش هم دارم از همه فيرم ور ها ! با همه هم امتحان کردم ارور 37 ميگيرم آخرش
    ویرایش توسط farzad_m : https://i-phone.ir/forums/member/6633-farzad_m در ساعت 25-04-2012, 03:43 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad_m نمایش پست ها
      با just بوت بلا مياد گوشی ، اما اگه باز خاموش کنی روشن نميشه ! حالت جيل برک تتر داره !

شما با just بوت تونستی مشکل رو کلاً حل کنی دوست عزيز ؟ من در آخر ارور 37 ميگيرم که مجبور به

just بوت ميشم ! فيکس رييکاوری و جيل برک هم ميکنم ! اما باز تا خاموش کنم ديگه بلا نمياد مگر با

just بوت ! اگه چيزی به ذهنتون ميرسه لطفاً راهنمايي کنيد ! من 2 روزه واقعاً گير اين موضوع هستم

گوشيمم ايفون 4 هست ! ش ش هم دارم از همه فيرم ور ها ! با همه هم امتحان کردم ارور 37 ميگيرم آخرش
      جیلبریگ من آنتتر هست نه تتر. شمت ش ش ورژنی که می خوای بهش آپگرید کنی با رد اسنو به فریمور کاستوم بده و با این فریمور که بدست میاد اقدام کن. از تینی آمبرلا هم برای رفع ارور ۳۱۹۴ استفاده کن و از ireb برای ارورهای ۱۶۰۰ تا ۱۶۰۴.

نظر

• ireb برا مک هم هست؟
        ارور ۱۶۰۰ می گیرم برا ۴ اس.
        می خوام برم به ۵.۱

نظر

• سلام
          من به ارور 2005 مواجه شدم با خاموش کردن آنتی ویروس هم رفع نشد راه حل دیگه چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
            جیلبریگ من آنتتر هست نه تتر. شمت ش ش ورژنی که می خوای بهش آپگرید کنی با رد اسنو به فریمور کاستوم بده و با این فریمور که بدست میاد اقدام کن. از تینی آمبرلا هم برای رفع ارور ۳۱۹۴ استفاده کن و از ireb برای ارورهای ۱۶۰۰ تا ۱۶۰۴.
            اين کارو کردم دوست عزيز ! آخر سر ارور 37 ميگيرم ! شما روش متفاوتی که گفتين رو ميشه بگيد ؟

نظر

• اقا جان سلام داداش خسته نباشید.... من تمام کارهایی که گفتید کردم ..... ولی برای باره 100 ام گفته باشم دروغ نگفتم بازم ارور 1600 میده الان دیگه کلا بالا نمیاد گیر کرده رو لوگوی اپل به هیج عنوان هم ریستور نمیشه وقتی دارم ریستور میکن بالای ایتونز 3 بار پر میشه بهد 2 باره ارور 1600 میده دستم به دامنت کمک کن

نظر

• نوشته اصلی توسط farshad6969 نمایش پست ها
                اقا جان سلام داداش خسته نباشید.... من تمام کارهایی که گفتید کردم ..... ولی برای باره 100 ام گفته باشم دروغ نگفتم بازم ارور 1600 میده الان دیگه کلا بالا نمیاد گیر کرده رو لوگوی اپل به هیج عنوان هم ریستور نمیشه وقتی دارم ریستور میکن بالای ایتونز 3 بار پر میشه بهد 2 باره ارور 1600 میده دستم به دامنت کمک کن
                شما بزار شارژ دستگاه پر شه بعد با یه کامپیوتر دیگه ریستور کن
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

اقا جان سلام داداش خسته نباشید.... من تمام کارهایی که گفتید کردم ..... ولی برای باره 100 ام گفته باشم دروغ نگفتم بازم ارور 1600 میده الان دیگه کلا بالا نمیاد گیر کرده رو لوگوی اپل به هیج عنوان هم ریستور نمیشه وقتی دارم ریستور میکن بالای ایتونز 3 بار پر میشه بهد 2 باره ارور 1600 میده دستم به دامنت کمک کن

از IRIB باید استفاده کنید و همچنین برای ریستور کردن از یک فریمور کاستوم(ساخت فریمور کاستوم به وسیله ش ش و فریمور اصلی با برنامه iFaith)

اگر باز مشکل وجود داشت با یک pc دیگر تست کنید

نظر

• اقا ی دونه ای کاستوم ساختم بالاخره بعد از 2 روز رد کرد الان ایپادم داره یه کادر سفید و پر میکنه
                    اقا ی چیز دیگه الان باید از کاستوم برای جلبریک استفاده کنم یا نه باید از اصلیه استفاده کنم؟
                    ویرایش توسط farshad6969 : https://i-phone.ir/forums/member/91755-farshad6969 در ساعت 25-04-2012, 03:32 PM

نظر

اقا ی دونه ای کاستوم ساختم بالاخره بعد از 2 روز رد کرد الان ایپادم داره یه کادر سفید و پر میکنه
                      اقا ی چیز دیگه الان باید از کاستوم برای جلبریک استفاده کنم یا نه باید از اصلیه استفاده کنم؟
                      شما با فریمور کاستومی که ساخته اید باید ریستور کنید.
                      سپس جیلریک(به غیر از ایفون 4 اس و ایپد دو) میکنید.

نظر

• تمام اینایی که گفتید انجام دادم اما موقع ساخت کاستوم بازم ارور دریافت میکنم .مشکل چیه ؟؟؟

iphone4
                        v/5.1
                        j...

نظر

• اگر هنگام ساخت فریمور کاستوم مشکل دارید،احتمال دارد فریمور ناقص باشد.
                          از اخرین نسخه استفاده کنید و در صورت امکان بر روی یک سیستم دیگر برای ساخت فریمور کاستوم استفاده کنید.

نظر

• اقا دمت گرم من انجام دادم حل شد فقط اخرش ارور 1 داد بعد رفت تو ریکاوری اونم با رد اسنو از قسمت extrac پاندد ریکاوریو زدم بالا اومد بعدش چون لاکه گوشیم جیل کردم مشکل حل شد
                            راستی شش داشتم بعد کاستوم درست کرده بودم
                            5.0.1 بودم دوباره به 5.0.1 ریستور کردم
                            ایفون 4

نظر

• دوستان کسی نميدونه با ارور 37 بايد چه کرد ؟

نظر

• گوشیم تو ریکاوری مود گیر کرده هر کاری میکنم درست نمیشه

نظر

صبر کنید ..
                                X