اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش رفع ارور ها در ریستور به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کسی به من کمک نمیکنه (((((((((((((((((

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidrezaaa نمایش پست ها
      با سلام.ئشد 3gs انلاک رو 4.1 دارم.تمام مراحلو طبق اموزش میرم.اما ارور 1600 ول کن نیست.یعنی باید بیخیال 5.0.1 بشم؟کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممک
      واسه ارور 1600 باید با آیرب گوشی رو به dfu ببرید و بعد ریستور کنید :

نظر

• واسه ارور 1600 باید با آیرب گوشی رو به dfu ببرید و بعد ریستور کنید :
        امیر جان مشکلم همینجاست هرکاری میکنم علامت دوونه برف رو گوشیم نمیاد،انگار دستی بردم dfu چندبار امتحان کردم اما نمیشه. (((((((((((
        چی به زهنتون میرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

واسه ارور 1600 باید با آیرب گوشی رو به dfu ببرید و بعد ریستور کنید :
          امیر جان مشکلم همینجاست هرکاری میکنم علامت دوونه برف رو گوشیم نمیاد،انگار دستی بردم dfu چندبار امتحان کردم اما نمیشه. (((((((((((
          چی به زهنتون میرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          علامت برف روی گوشی؟!؟!؟!
          وقتی با ireb به dfu میبرید باز هم همین 1600 رو میگیرید ؟

نظر

• امیر جان دوستان گفتن وقتی با این میبری dfu باید علامت برف بیاد رو گوشی.
            در کل با اینم که میبرم بازم ارور میده.واقعا موندم چیکار کنم

نظر

امیر جان دوستان گفتن وقتی با این میبری dfu باید علامت برف بیاد رو گوشی.
              در کل با اینم که میبرم بازم ارور میده.واقعا موندم چیکار کنم
              باز هم 1600 ؟

با سیستم دیگه ای هم تست کردین ؟

نظر

• اینو نه.با ایتیونز دیگه ریستور کنم که نمیتونم از بکاپم استفاده کنم؟

نظر

• دوستان من ش ش ورژن ۵.۰.۱ رو دارم والان اومدم ۵.۱ تعدادی از نرم افزارها اینجا روش که میرم میپره بیرون حالا اگه بخوام بیام به ۵.۰.۱ چیکارباید کنم یه راه درست و حسابی هست یاهمش ارور؟؟؟ اگه میشه راهنماییم کنید .با ۵.۰.۱ بیشترحال میکردم نمیدونم چرا!!!!

نظر

• آقایون خانم ها، کمک لطفا
                    من رو 5.0.1 بودم، سرعت اینا خیلی پایین بود، خواستم دوباره اومدم ریستور کنم به 5.0.1، هرکار کردم، ارور 11 میده.
                    قبلا با آیتونز 10.5 ریستور کرده بودم. ایندفه با 10.6 دارم این کارو می کنم. ارور 11 میده که میده. چی کارش کنم.

نظر

اینو نه.با ایتیونز دیگه ریستور کنم که نمیتونم از بکاپم استفاده کنم؟
                      میتوانید.اول با سیستم دیگر ریستور کنید،سپس به سیستم شخصی خود متصل کنید و از قسمت سمت چپ ایتونز،در قسمت دستگاه کلیک راست کنید و ریستور فرام بکاپ را انتخاب کنید.

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                      دوستان من ش ش ورژن ۵.۰.۱ رو دارم والان اومدم ۵.۱ تعدادی از نرم افزارها اینجا روش که میرم میپره بیرون حالا اگه بخوام بیام به ۵.۰.۱ چیکارباید کنم یه راه درست و حسابی هست یاهمش ارور؟؟؟ اگه میشه راهنماییم کنید .با ۵.۰.۱ بیشترحال میکردم نمیدونم چرا!!!!
                      شما باید دانگرید کنید.
                      باید فایل ش ش را داشته باشید(ثبت ش ش فقط در بالای سیدیا کافی نیست)
                      برنامه ishshit را از سیدیا نصب کنید و فایل رابه وسیله ش ش ذخیره شده در سیدیا استخراج کنید.
                      سپس به وسیله برنامه رداسنو یا ایفیت،یک فریمور کاستوم بسازید و با آن توسط ایتونز ریستور کنید.
                      اموزش های این قسمت ها در انجمن موجود میباشد.

نوشته اصلی توسط alikocholo نمایش پست ها
                      آقایون خانم ها، کمک لطفا
                      من رو 5.0.1 بودم، سرعت اینا خیلی پایین بود، خواستم دوباره اومدم ریستور کنم به 5.0.1، هرکار کردم، ارور 11 میده.
                      قبلا با آیتونز 10.5 ریستور کرده بودم. ایندفه با 10.6 دارم این کارو می کنم. ارور 11 میده که میده. چی کارش کنم.
                      اگر ایفون 4 اس دارید،به هیچ وجه نمیتوانید به همین ورژن ریستور کنید و باید به اخرین ورژن ریستور کنید(5.1)
                      اگر ایفون 4 دارید و فایل ش ش این ورژن را هم دارید:
                      به وسیله برنامه رداسنو یا ایفیت،یک فریمور کاستوم بسازید و با آن توسط ایتونز ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها

اگر ایفون 4 اس دارید،به هیچ وجه نمیتوانید به همین ورژن ریستور کنید و باید به اخرین ورژن ریستور کنید(5.1)
                        اگر ایفون 4 دارید و فایل ش ش این ورژن را هم دارید:
                        به وسیله برنامه رداسنو یا ایفیت،یک فریمور کاستوم بسازید و با آن توسط ایتونز ریستور کنید.
                        مشکل ارور 11 هستش. جایی خوندم که اگه از آپدیت Baseband بخوایین با ساخت کاستوم جلوگیری کنین، اونوقت ارور 11 میده، باید یه بارم با آیفیت بسازم ببیتم باز ارور میده؟ نظری تدارید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Leopard نمایش پست ها
                          خوب چه برنامه ای برای iPad2 روی 5.0.1 میتونه Custom Firmware بسازه ؟

redsn0w و iFaith که ساپرت نمیکنن iPad2 رو

//
                          کسی اینجا برای iPad2 تونسته Custom irmware بسازه ؟
                          دوست عزيز اگه ipad 2 يا iphone 4s داري هيچ رقمه نمي تواني ريستور كني بايد به جديدترين فريمور اپگريد كني.اونهايي كه iphone 4 دارن بايد كاستوم بسازن تا بتونن ريستور كنن.
                          ویرایش توسط javad80 : https://i-phone.ir/forums/member/17562-javad80 در ساعت 08-04-2012, 03:39 AM

نظر

• ایا کاستوم با اورجینال فرقی میکنه ؟ سرعت وباطری تاثیر نمیزاره ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                              ایا کاستوم با اورجینال فرقی میکنه ؟ سرعت وباطری تاثیر نمیزاره ؟؟
                              خیر.تفاوتی ندارند.
                              در فریمور کاستوم فقط فایلی اضافه شده که اپل اجازه ریستور بدهد.(همانند ش ش)

نظر

• ازیه طرف اعصاب آدم خردمیشه چون براحتی نمیشه داونگریدکرداز
                                طرف دیگه طلبه ام یه ایول بگم به اپل که تمیزضدحال میزنه.
                                جداروزبروزقصه جلبریک داره مشکلترمیشه.
                                هرچندانکه جلبریک کامل آیفون۴بزودی میادولی برای۴اس رفت تادوسه ماه دیگه.

نظر

صبر کنید ..
                                X