اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش رفع ارور ها در ریستور به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عوض کردم نشد!!!

نظر

• فایل هاست رو پاک کن
      با یه کامپیوتر دیگه امتحان کن

نظر

• نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
        فایل هاست رو پاک کن
        با یه کامپیوتر دیگه امتحان کن
        هاست رو کامل پاک کنم ؟
        ویرایش توسط paket : https://i-phone.ir/forums/member/22426-paket در ساعت 14-04-2012, 10:44 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          دوست عزیز این 7-8 تا پست نصفه نیمه و ناقص شما جوینده نمیخواد
          اینجا به پست های شما و اینگونه پست های من اسپم گفته میشه

اگه من ازتون خواستم لینک پستتون رو بزارید اینجا ، به طور قطع بدونید که مطلب مهمی توو پستتون نبوده که بخواد واسه من یا سایرین جالب باشه که حالا کسی بخواد دنبالش بگرده
          اما از اونجایی که میدونستم چنین پستی ایجاد نشده که گفته های 2 پست قبلتون رو بخواد اثبات کنه ، خواستم خودتون لااقل به پست های قبلتون رجوع داشته باشید .
          قضیه که شما بهش اشاره کردین جریان جدید نیست که شما کشفش کرده باشید چون حتی کاربرای جدید انجمن که فقط 10 تا پست سوال توو انجمن ایجاد کرده باشن از این موضوع مطلعن.

موفق باشید ....
          دوست عزیز من ادعای کشف چیزی رو نکردم
          اما از حوصله من خارجه که بخوام پست هایی که در یک ماه پیش گذاشتم رو برای شما تک تک معرفی کنم.
          اما فکر نمی کنم گفته باشم در این پست مشکلم رو مطرح کردم.
          به هر حال از راهنمایی شما خیلی خیلی سپاسگزارم.
          موفق و موید باشید.

نظر

• سلام دوستان
            این ارورهای 1601-1602- و .. که هنگام ریستور از 4.3.3 یا الباقی به 5.0.1 بوجود می اید به خاطر این است که فایل های کاستوم فرمور دارای فایل shsh نیست برای من فقط با یک روش حل شد که روشی بدون ارور بود و بعد از 2 روز امتحان تمام روش ها این روش بدون هیچ اروری و به راحتی ریستور شد و نه از پورت usb بود و نه مشگل عوض کردن ویندوز یا امتحان با یک کامپیوتر دیگر. امیدوارم مشگل شما با این روش حل شود.

در ابتدا یک فرمور کاستوم با redsn0w باید بسازید و ذخیره کنید بوسیله حالت حفظ بیس باند. سپس باید shsh های دیوایس خودتون را با tinyumbrella ذخیره کنید. سپس بوسیله رداسنو دوباره باید یک فرمور کاستوم به همراه shsh بسازید فایل shsh 5.0.1 و فرموور کاستوم که جهت preserve baseband ساختید را به رداسنو معرفی میکنید و یک فرمور کاستوم به همراه shsh می سازید) سپس دستگاه را به حالت dfu برده و با ایتونز به راحتی ریستور کنید.
            به این طریق فرمور کاستوم شما هم بیس باند را حفظ می کند و هم دارای shsh است.

نظر

• نوشته اصلی توسط Deathtrooper نمایش پست ها
              سلام دوستان
              این ارورهای 1601-1602- و .. که هنگام ریستور از 4.3.3 یا الباقی به 5.0.1 بوجود می اید به خاطر این است که فایل های کاستوم فرمور دارای فایل shsh نیست برای من فقط با یک روش حل شد که روشی بدون ارور بود و بعد از 2 روز امتحان تمام روش ها این روش بدون هیچ اروری و به راحتی ریستور شد و نه از پورت usb بود و نه مشگل عوض کردن ویندوز یا امتحان با یک کامپیوتر دیگر. امیدوارم مشگل شما با این روش حل شود.

در ابتدا یک فرمور کاستوم با redsn0w باید بسازید و ذخیره کنید بوسیله حالت حفظ بیس باند. سپس باید shsh های دیوایس خودتون را با tinyumbrella ذخیره کنید. سپس بوسیله رداسنو دوباره باید یک فرمور کاستوم به همراه shsh بسازید فایل shsh 5.0.1 و فرموور کاستوم که جهت preserve baseband ساختید را به رداسنو معرفی میکنید و یک فرمور کاستوم به همراه shsh می سازید) سپس دستگاه را به حالت dfu برده و با ایتونز به راحتی ریستور کنید.
              من با رد اسنو موقع ساخت کاستوم ارور مموری دریافت میکنم چیکارکنم اصلا نمیسازه کاستوم رو رم پی سی ۲ گیگ هستش ممنون.

iphone4
              v/5.1
              j...

نظر

• سلام اقا باورتون نمیشه من از صبح گیر این ایپادم نمیشه که نمیشه همش ارور 1600 میده

نظر

• نوشته اصلی توسط farshad6969 نمایش پست ها
                  سلام اقا باورتون نمیشه من از صبح گیر این ایپادم نمیشه که نمیشه همش ارور 1600 میده
                  با آيرب به dfu ببريد و بعد ريستور كنيد :*

نظر

• نوشته اصلی توسط Deathtrooper نمایش پست ها
                    سلام دوستان

عزيز جان اون قسمتي كه اون 2 تا فايل رو به رد اسنو معرفي كنيم و كاستوم دوم رو بسازيم رو بيشتر توضيح ميدي؟ من الان 6 ساعته رو ارور 11 گير گردم. كسي نظري نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
                      عزيز جان اون قسمتي كه اون 2 تا فايل رو به رد اسنو معرفي كنيم و كاستوم دوم رو بسازيم رو بيشتر توضيح ميدي؟ من الان 6 ساعته رو ارور 11 گير گردم. كسي نظري نداره؟
                      درست به dfu ميبريد ؟
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

درست به dfu ميبريد ؟
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html
                        آره به خدا 10 بار بيشتر انجام دادم. ارور 11 براي چي هست اصلاً؟

نظر

• من بالاخره تونستم به كاستوم ريستور كنم اما حالا تو قسمت اكتيو كردن سيم كارتش رو مي خواد. ( 3gs لاك با بيسباند 06.15.00) الان بايد چجوري جيل كنم كه بعد آنلاكش كنم با الترا اسنو؟ منظورم ايته كه چه جوري بايد برم تو سيديا بعد از جيل؟

نظر

• نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
                            من بالاخره تونستم به كاستوم ريستور كنم اما حالا تو قسمت اكتيو كردن سيم كارتش رو مي خواد. ( 3gs لاك با بيسباند 06.15.00) الان بايد چجوري جيل كنم كه بعد آنلاكش كنم با الترا اسنو؟ منظورم ايته كه چه جوري بايد برم تو سيديا بعد از جيل؟
                            به dfu ببريد و جيلبرييك كنيد . ببينيد جواب ميده ؟! بعد جيلبريك جواب ميده...

نظر

به dfu ببريد و جيلبرييك كنيد . ببينيد جواب ميده ؟! بعد جيلبريك جواب ميده...
                              الان رو آرم اپل مونده گوشي. رد اسنو هم نوشته the rest of this process takes place on your device و پايين تر زده done دو تا گزينه قابل انتخاب هم داره back , cancel

نظر

• با خود رد اسنو just boot فكر كنم درست شد دوستان من از يك روش خواص امتحان كردم و شد. اگر كسي كمك خواست بهم پ خ بده
                                ویرایش توسط archipay : https://i-phone.ir/forums/member/61575-archipay در ساعت 24-04-2012, 03:37 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X