اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPad 2 درiOS 5.0.1 توسط Absinthe

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شما بايد ورژن ٥.٠.١ رو دانلود كني سرؤر ٥ بسته شده

نظر

• من قبلا مغازه دار واسم برنامه ارجينال ريخته با اکانت خودش.
      الان ميتونم هم جيلبرک کنم هم اون برنامه هارو نگه دارم؟
      چجوری؟

نظر

• نوشته اصلی توسط desmond نمایش پست ها
        من قبلا مغازه دار واسم برنامه ارجينال ريخته با اکانت خودش.
        چجوری؟
        خیر دوست من شما اگر میخواید از طریق ایتونز برنامه بریزید برنامه ی اورجینال هم بریزید چون اپل ایدی فروشنده رو ندارید بعد از وصل کردن دستگاه دستگاه تا برنامه ها رو پاک نکنید اجازه ریختن برنامه جدید نمیده مگر اینکه اپل ایدی فروشنده رو داشته باشید
        ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 25-01-2012, 02:55 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط desmond نمایش پست ها
          من قبلا مغازه دار واسم برنامه ارجينال ريخته با اکانت خودش.
          چجوری؟
          دوست عزیز جیلبرک کنید و از طریق اینستالوس برنامه نصب کنید که اون ها پاک نشن

نظر

• سلام ممنون بابت همه زحمات ها، من مراحل رو انجام دادم بعد از restart ایکون absinthe هم میاد ولی وقتی اجزاش میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته.
            به نظر شما مشکل کجاست. V-P-N رو هم فعال کردم ولی بازم هیچی.

نظر

• نوشته اصلی توسط choobak نمایش پست ها
              باید از طریق آیتونز بالا قسمت file < transfer purchases from ipad
              یک پک اپ از ایپدتون میگیره.
              ضمن عرش تشکر از پاسخ سریع شما لطفا راهنمایی فرمائید آیا قبل و یا بعد از جیلبریک بک آپ را برگردانم و چگونه ؟
              باز هم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط che890 نمایش پست ها
                ضمن عرش تشکر از پاسخ سریع شما لطفا راهنمایی فرمائید آیا قبل و یا بعد از جیلبریک بک آپ را برگردانم و چگونه ؟
                باز هم ممنون
                روی نام دیوایس در سمت راست آیتیونز راست کلیک کنید بک آپ رو بزنید و برای برگردوندن ریستور فرام بک آپ رو و بک آپ مورد نظر را انتخاب کنید
                نیازی هم به برگرداندن بک آپ بعد از جیلبرک نیست

نظر

• سلام به همه دوستان.من ای پدم رو jail break کردم با 5.0.1 و ویندوز....ولی بعد از jailbreak وقتی به pc وصل میکنم، پیغام عدم شارژ می ده ؟؟؟؟؟چه کار کنم لطفا راهنمائی کنین.

نظر

• نوشته اصلی توسط ipadama نمایش پست ها
                    شما بايد ورژن ٥.٠.١ رو دانلود كني سرؤر ٥ بسته شده
                    منظورم همون بود. من با آیتونز دانلود نکردم ار یهسایت دیگه دانلود کردم که 3 تا فایل برای 3 مدل آیپد گذاشته بود که یکیش برای wifi بود یکیش AT&T یکیش هم نوشته بود verizon من AT&T رو دانلود کردم. موقع نصب هم چیز پی ان وصل بود اما بازم ارور 3194 داد

نظر

• بعد از جیلبریک اطلاعاتی که تو بعضی برنامه ها داشتیم چی میشن؟ یعنی اگه بعد از جیل appsync رو نصب کنیم و نرم افزار هارو دوباره نصب کنیم چیزایی که قبلا با اون برنامه ساختیم سرجاشونن؟ مثلا pdf یا note یا حتی نقاشی یا طرح ساختمان و دیاگرام

نظر

• سلام ممنون بابت همه زحمات ها، من مراحل رو انجام دادم بعد از restart ایکون absinthe هم میاد ولی وقتی اجراش میکنم همون صفحه با عکس سبز میمونه
                        به نظر شما مشکل کجاست. V-P-N jailbrake رو هم فعال کردم ولی بازم هیچی. کمک لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط Khodegolam نمایش پست ها
                          بعد از جیلبریک اطلاعاتی که تو بعضی برنامه ها داشتیم چی میشن؟ یعنی اگه بعد از جیل appsync رو نصب کنیم و نرم افزار هارو دوباره نصب کنیم چیزایی که قبلا با اون برنامه ساختیم سرجاشونن؟ مثلا pdf یا note یا حتی نقاشی یا طرح ساختمان و دیاگرام
                          بعد از جیلبریک و نصب appsync هیچی پاک نمیشه و تغییر نمیکنه !

نظر

• خودم فهمیدم بلاخره و آخ جونننننننننننننننننن

نظر

• سلام
                              دوستان من یه ipad2 دارم وقتی میزنم کهabsinthe جیلبرکش کنه میزنه :
                              sorry,the attached device is not supported
                              چرا دستگاه منو ساپرت نمی کنه؟
                              iosهم5.0هست

نظر

• تنها ورژن 5.0.1 (9a405) ساپورت میشه برای ایپد 2
                                ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 26-01-2012, 12:44 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X