اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPad 2 درiOS 5.0.1 توسط Absinthe

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iph0ne3g نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه ipad2 دارم وقتی میزنم کهabsinthe جیلبرکش کنه میزنه :
    sorry,the attached device is not supported
    چرا دستگاه منو ساپرت نمی کنه؟
    iosهم5.0هست
    سلام
    ipad 2 فقط باید 5.0.1 باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط rozsiah نمایش پست ها
      سلام ممنون بابت همه زحمات ها، من مراحل رو انجام دادم بعد از restart ایکون absinthe هم میاد ولی وقتی اجزاش میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته.
      به نظر شما مشکل کجاست. V-P-N رو هم فعال کردم ولی بازم هیچی.
      با سلام
      من خودم این مشکل رو داشتم.چند بار هم در این تاپیک مطرح شده بود ولی مشکل برخی دوستان از جمله خودم حل نشده بود.
      برای حل این مشکل ابتدا باید دستگاه(من خودم آیپد دارم) خودتون رو ریستور کنید(از طریق itunes) .حتما باید ریستور کنید چون من رسیت کردم و این مشکل با رسیت کردن حل نشد.
      برای جیلبریک کردن باید روی فایل absinthe کلیک راست کرده و گزینه Run as administrator رو انتخاب کنید.طبق روال عادی برنامه جیلبریک اجرا میشه و دستگاه شروع به جیلبریک شدن میکنه تا به اونجا میرسه که ازتون میخواد که داخل خود دستگاه ایکون absinthe رو اجرا کنید.ولی ابتدا بدون اینکه کابل رو جدا کنید برید در قسمت setting و jail v-p-n و اونرو on کنید.بعد ایکون absinthe رو اجرا کنید(فکر کنم حتی لازم نشه اون رو اجرا کنید چون من با اون کردن همون موقع ریبوت شد و cydia نصب شد)
      موفق باشید

نظر

• سلام
        اگر من ایپد رو جیل کنم بعد اگر ورژن بالا تر از 5 اومد اگر اپدیتش کنم دوباره به همین حالت اول برمیگرده؟؟یا اگر جیلی شد دیگه به حالت اورجینال اولیه بر نمیگرده؟

نظر

• آره منم با همین روش پست 291 تونستم :-)))))

نظر

• من واسه بک اپ ایتیونز پسورد گذاشتم الان پسوردشو یادم رفته باید چی کار کنم؟؟
            وقتی می خوام جیلبریک کنم ارور میده میگه باید پسورد رو برداری الان چی کار کنم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pooryad نمایش پست ها
              سلام
              اگر من ایپد رو جیل کنم بعد اگر ورژن بالا تر از 5 اومد اگر اپدیتش کنم دوباره به همین حالت اول برمیگرده؟؟یا اگر جیلی شد دیگه به حالت اورجینال اولیه بر نمیگرده؟
              شما ريستور كني دوباره همه چي اورجينال ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                دوست عزیز جیلبرک کنید و از طریق اینستالوس برنامه نصب کنید که اون ها پاک نشن
                اينستالوس اکثر لينکاش يا فيلتره يا خراب
                صلاً لينکاش resume supported هست ؟ا

نظر

• کسی میتونه سوال منو جواب بده یا نه؟؟؟

من واسه بک اپ ایتیونز پسورد گذاشتم الان پسوردشو یادم رفته باید چی کار کنم؟؟
                  وقتی می خوام جیلبریک کنم ارور میده میگه باید پسورد رو برداری الان چی کار کنم؟؟

نظر

• سلام
                    من يك iPad ٢ 5.01 با برنامه هاي اصل دارم مي خواستم بدونم اگه من جيلبركش كنم برنامه هام پاك ميشن يا نه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reashkan نمایش پست ها
                      سلام
                      من يك iPad ٢ 5.01 با برنامه هاي اصل دارم مي خواستم بدونم اگه من جيلبركش كنم برنامه هام پاك ميشن يا نه ؟؟؟
                      نه خیر

نظر

• تو رو خدا يكي جواب منو بده

نظر

• من ورزن Absinthe0.2 نصب کردم چه فرقی با ورزن 0.3 داره و چجوری باید آپدیت کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirber نمایش پست ها
                            من ورزن absinthe0.2 نصب کردم چه فرقی با ورزن 0.3 داره و چجوری باید آپدیت کنم؟
                            زیاد با هم تفاوتی ندارند
                            اگر در حال حاضر مشکلی ندارید نیاز به جیلبریک مجدد نیست

نظر

• من هم اموزشی که دادیدو انجام دادم ولی ایکونی اضافه نشد الان این لودینگ پر شده ولی گزینه ای نیومد باید همین جوری منتظر بونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• به جز اين برنامه .برنامه ديگه اي هم هست كه بشه باهاش جيلبريك كرد؟
                                من واسه بك اپ هام پسورد گذاشتم پسوردش رو يادم رفته اين برنامه هم ارور ميده و اون پسورد رو ميخواد
                                يه برنامه كه اون پسورد رو نخواد هست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X