اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPad 2 درiOS 5.0.1 توسط Absinthe

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط pedi_21 نمایش پست ها
    شرمنده تو کل مراحل جیل باید به اینترنت کانکت بود
    فکر نکنم لازم باشه اما کانکت باشید

نظر

• نه دوست عزیزم رو همون آقا سبزه که دوستمون گفت گیرمیکنه وهیچ سایتی بازنمیشه که ریبوت شه که سیدیا نصب شه. چندبار ازاول امتحان کردم.....چیز پی ان جیلیبریک هم فعاله...

نظر

• اگه ریستورکنم برنامه هام پاک میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tired نمایش پست ها
          نه دوست عزیزم رو همون آقا سبزه که دوستمون گفت گیرمیکنه وهیچ سایتی بازنمیشه که ریبوت شه که سیدیا نصب شه. چندبار ازاول امتحان کردم.....چیز پی ان جیلیبریک هم فعاله...
          شما مراحل جیلبریک رو که تمام میکنی دستگاه رو از کابل جدا میکنی بعد رو ایکون برنامه میزنی؟

نظر

اگه ریستورکنم برنامه هام پاک میشه؟
            برنامه هاتون اریجینال هستن یا کرک؟

نظر

• هردو راهو امتحان کردم. برنامه هام اورجینالن...

نظر

• نوشته اصلی توسط hmalekny نمایش پست ها
                نگفتن دقیقا کی ویندوزش میاد؟
                برای ویندوز هم اومد و میتونید از سایت پاندا دانلود کنید،من دیروز با موفقیت جیل کردم و جواب داد تمام مرحله ۵ دقیقه طول کشید.
                ویرایش توسط alijafar : https://i-phone.ir/forums/member/77716-alijafar در ساعت 24-01-2012, 08:56 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط alijafar نمایش پست ها
                  برای ویندوز هم اومد و میتونید از سایت پاندا دانلود کنید،من دیروز جیل کردم و جواب گرفتم.
                  آقا چه تغييراتي داشتي بعد از جيلبريك ( مشكلات)

Sent from my iPhone4s using Tapatalk{TT}

نظر

نه دوست عزیزم رو همون آقا سبزه که دوستمون گفت گیرمیکنه وهیچ سایتی بازنمیشه که ریبوت شه که سیدیا نصب شه. چندبار ازاول امتحان کردم.....چیز پی ان جیلیبریک هم فعاله...
                    منم دقیقا همین مشکل رو دارمواز دیشب تا الان هر راهی به فکرم رسیدم امتحان کردم ولی نشد

نظر

هردو راهو امتحان کردم. برنامه هام اورجینالن...
                      اگه برنامه ها تو فروشنده برات ریخته بله پاک میشه ولی اگه خودت خریدی transfer purcheses رو بزن تا اپ هات به ایتونز منتقل بشن

نظر

• دوستان يه بكاپ بگيريد بعد جيلبريك كنيد موقعي كه جيلبريك تموم ميشه خودكار بكابتون هم ميريزه،من كه همه برنامه هام بدون مشكل ميان

نظر

• agha man ye soal dashtam!vaghti ke jailbreak mikoni,age iphoneto khamoosh koni,vaghti roshan koni dg bala nemiyad?

نظر

• اينجا انجمن ايپد!!!
                            كلا موقع جيلبريك بايىد گوشي يا ايپد روشن باشه...
                            حالا گوشي شما روشن نميشه؟!!

نظر

• سلام
                              من روی Absinthe کلیک میکنم یه page تو safari باز میشه روی For MAC که میزنم یه فایل Absinthe.ZIP دانلود میکنه همین ... دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته فقط میگه با Dropbox میخوای بازش کنی یا Goodreader

نظر

• لینک مستقیم نسخه جدید 0.3 برای ویندوز ٬ مک و لینوکس به پست ۱ افزوده شده .

نظر

صبر کنید ..
                                X