اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید تضمینی آیپد 2 با Tiny Umbrella 5.00.09

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
    البته دوست عزیز، این برنامه iPad 2 رو ساپورت نمیکنه.
    درسته من حواسم نبود
    ممنون که Siwaجان هشدار دادن

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
      اگر تاحالا نگرفتید، بله، باید بیخیال بشید.

ولی حتما shsh ورژن های دیگه رو ذخیره کنید تا دوباره با همچین مشکلی برنخورید. در ضمن ذخیره shsh ربطی به جیلبریک بودن یا جیلبریک نبودن دستگاه شما نداره. ( کلی گفتم )
      ممنون از جوابتون
      خب خود سيدا كه مال ٤.٣.٥ رو ذخيره كرده. ولي برنامه tiny براي من هيج shsh رو ذخيره نميكنه ؟ همون مال سيدا كافيه يا بايد كار ديگه اي هم بكنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط aryansaman
        شما مطمعنی که shsh 4.3.3 رو نداری؟؟؟
        cydia رو باز کنید و قسمت بالا ببینید سبز رنگ shsh 4.3.3 ننوشته؟؟؟
        سيدا ماله ٤.٣.٥ رو ذخيره كرده . گفتم كه دو هفته پيش جيل كردم.

نظر

نوشته اصلی توسط amirrezan95 نمایش پست ها
          سيدا ماله ٤.٣.٥ رو ذخيره كرده . گفتم كه دو هفته پيش جيل كردم.
          اگه شد با تینی امبرلای 5.0.9 ذخیره کنید که هیچ اما اگه نشد نمیشه باید بیخیال shsh 4.3.3 بشید.

نظر

نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
            اگه شد با تینی امبرلای 5.0.9 ذخیره کنید که هیچ اما اگه نشد نمیشه باید بیخیال shsh 4.3.3 بشید.
            خوب اين تيني هيچ shsh رو براي من ذخيره نميكنه !!!
            من اول تيني رو اجرا كردم ديدم باز نميشه بعد به نت وصل شدم ١٠٠٪ شد .و باز شد. بعد نت رو قطع كردم آيپد رو وصل كردم و روي اسمش كليك كردم بعد هم سيو اش اش رو زدم.ويندوز هم ٧ است. ولي سيو نميشه مشكلي در اجرا كردن من نبوده ؟

نظر

به نت بايد وصل باشيم براي گرفتن shsh من الان shsh 4.3.5 رو گرفتم. ولي ٤.٣.٣ هيچ

نظر

نوشته اصلی توسط amirrezan95 نمایش پست ها
                به نت بايد وصل باشيم براي گرفتن shsh من الان shsh 4.3.5 رو گرفتم. ولي ٤.٣.٣ هيچ
                چون 4.3.5 اخرین ورژن هستش ذخیره میکنه، اگه 4.3.3 رو نشون نمیده پس نمیشه و باید بیخیال shsh 4.3.3 بشید.

نظر

البته شاید اپدیت جدید iFaith که بیاد ایپد 2 رو هم ساپورت کنه، پس نگران نباشید.

نظر

نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                    البته شاید اپدیت جدید iFaith که بیاد ایپد 2 رو هم ساپورت کنه، پس نگران نباشید.
                    من فک نکنم بیاد چون آیپد ۲ درست dfu نمیشه که چون iBoot نداره پس این برنامه هم فک کنم با اون کار کنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                      من فک نکنم بیاد چون آیپد ۲ درست dfu نمیشه که چون iboot نداره پس این برنامه هم فک کنم با اون کار کنه.
                      انگارى خيلى مطمعنين شما؟؟؟ دوست عزيز من گفتم شايد، فعلا هيچى مشخص نيست، منظورتون از اينكه درست به dfu نميره و iboot نداره يعنى چى؟؟؟؟
                      ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 21-08-2011, 05:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                        انگارى خيلى مطمعنين شما؟؟؟ دوست عزيز من گفتم شايد، فعلا هيچى مشخص نيست، منظورتون از اينكه درست به dfu نميره و iboot نداره يعنى چى؟؟؟؟
                        اقا خدا کنه بیاد وگرنه من آیپدم رو آتیش میزنم. (شوخی)
                        تیمی هست که رو آپدیت این نرم افزار کار کنه؟؟؟(خبری .چیزی)
                        امیر/

نظر

• نوشته اصلی توسط cj2 نمایش پست ها
                          اقا خدا کنه بیاد وگرنه من آیپدم رو آتیش میزنم. (شوخی)
                          تیمی هست که رو آپدیت این نرم افزار کار کنه؟؟؟(خبری .چیزی)
                          امیر/
                          فعلا که چیزی مشخص نیست، اطلاعی ندارم

نظر

• دوستان سلام خسته نباشید
                            تاینی من هم ۴.۳.۳ و هم ۴.۳.۵ رو داره ولی* مشکل اینه که وقتی* به dfu میرم و آیتیونز رو باز می*کنم موقعه ریستور هیچ کدوم از این فایل*ها نمیان ، اگه لطف کنید اینو توضیح بدید که وقتی* آیتیونز رو باز کردم و ریستور رو زدم (البته شیفت رو هم نگاه میدارم)بعدش چی* کار باید بکنم ممنون میشم

نظر

• چرا کسی* جواب نمیده پس ؟؟؟؟؟

نظر

• دوست عزیز واسه دانگرید:
                                باید فایل هاستت ادیت شده باشه
                                سرور سیدیا رو جایگزین سرور اپل کنی واسه اینکار تو TinyUmbrella دکمه Start Tss Server رو بزنین.
                                بعد باید دستگاه رو تو حالت DFU وارد کنید.
                                دقت کنید شرایط DFU اینجوری هست:باید صفحه ی آیپد سیاه باشه-وiTunes بگه که ایپد شما تو حالت ریکاوری هست
                                بعد ریستور کنید راحت

نظر

صبر کنید ..
                                X