اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید تضمینی آیپد 2 با Tiny Umbrella 5.00.09

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یعنی روشن باشه ?

نظر

نوشته اصلی توسط iedris نمایش پست ها
      ورژن gsm ديگه درسته

چون واسه ٣ جي ٢ تا هست يكي verizon يكي هم at&t
      بله برای at&t

نظر

من وقتی با تینی میخوام ریستور کنم ارور 2005 میده تو ویندوز - وقتی هم بدون تینی ریستور میکنم و هاست خودم ویرایش میکنم بعد ریستور میره تو ریکاوری و هیچ جوره در نمیاد - لطفا یه راهنمایی جامع بکنید

نظر

حتما باید بریم 4.3.5 ؟؟؟ از رو 4.3.3 با این روش میشه دوباره 4.3.3 رو ریستور کرد؟

نظر

با سلام ،اگه مطمئن هستید که shsh 4.3.3 رو گرفتید بله اول اپدیت کنید همه اون چیزهایی که تو هاست اضافه کردید رو پاک کنید بعد سرور tu رو استارت کنید و بقیه مراحل ریستور معمولی ، بنده همین کارها رو انجام دادم و بدون هیچ مشکلی دانگرید کردم

نظر

من به 4.3.5 هم ریستور کردم ولی فقط وقتی هاست رو دستی ویرایش میکنم میتونم به 4.3.3 رسیتور کنم و اونم وسط کار میره تو ریکاوری و وقتی میام با تینی ریستور کنم ارور 2005 میده و اصلا رستور نمیشه
              لطفا کمکم کنید

ipad2 3G - win7

نظر

از دوستان کسی نیست یه کمکی به من بکنه؟؟؟؟

نظر

این ارور واسه چیه؟؟؟

نظر

ارور نیست این
                    میگه tss اجرا نیست دیگه ٬

نظر

نوشته اصلی توسط KaPiTaN نمایش پست ها
                      این ارور واسه چیه؟؟؟
                      تو عکس معلومه که آیفون شما به سیستم وصل نیست و اون آیفون recent هستش که قبلا وصل شده

آیفون رو وصل کن بعد رو اسم آیفون کلیک کن تا اون گزینه فعال بشه

اون نوشته داره میگه که tss در حال اجرا نیست راست هم میگه دروغ که نمیگه

شما آیفون رو وصل کن رو اسم آیفون کلیک کن start tss server بزن میبینی که ردیف میشه

منتها باید shsh هم داشته باشی آیفون رو وصل کردی اول save shsh بزن تا shsh های مجود رو نشون بده

نظر

نوشته اصلی توسط arashmirghaderi نمایش پست ها
                        من به 4.3.5 هم ریستور کردم ولی فقط وقتی هاست رو دستی ویرایش میکنم میتونم به 4.3.3 رسیتور کنم و اونم وسط کار میره تو ریکاوری و وقتی میام با تینی ریستور کنم ارور 2005 میده و اصلا رستور نمیشه
                        لطفا کمکم کنید

ipad2 3g - win7
                        تا جایی که من اطلاع دارم آیپد ۲ 3g رو نمی شه دانگرید کرد

downgrading the baseband on 3g ipad 2 is not possible yet. If you do have a 3g ipad 2 and have upgraded to ios 4.3.5, then you are out of luck for now.

نظر

دوستان عزیز لطفا کمک کنید من هم مثل Dr.apple موقع ریستور پیغام 1600 توی dfu و 20 توی ریکاوری مود میگیرم، واقعا کسی
                          تا حالا آیپد 2 3g رو ریستور کرده یا نه چون من یک هفته درگیر شدم

نظر

با ireb به dfu ببرید بعد ریستور کنید

نظر

ساعت و تاریخ سیستمت درسته ؟؟؟ آیتونز رو این موارد حساسه

بعد اینکه اگه security software داری از کنترل پنل پاکش کن

بعد اینکه مشکلت حل شد مجدد security software رو نصب کن
                              ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 13-08-2011, 12:23 PM

نظر

نوشته اصلی توسط zafarnia نمایش پست ها
                                دوستان عزیز لطفا کمک کنید من هم مثل dr.apple موقع ریستور پیغام 1600 توی dfu و 20 توی ریکاوری مود میگیرم، واقعا کسی
                                تا حالا آیپد 2 3g رو ریستور کرده یا نه چون من یک هفته درگیر شدم
                                متاسفانه اپل در مورد دانگرید بیس بند توی آیپد 2 3جی سخت گیری میکنه.ورژن بیس بندت چنده؟ورژن آیتونزت چنده؟
                                People!There is no way in the middle...

نظر

صبر کنید ..
                                X