اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید تضمینی آیپد 2 با Tiny Umbrella 5.00.09

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من چون overboard رو نصب کردم وقتی ریستارت میکردم باید با sb setting * یکبار respering میکردم وگرنه هوم اسکرین هنگ بود، ندانسته reset all seting رو زدم تا مشکلم حل شه اما روی آرم اپل گیر کرد.
    من هیچی از ریستور و shsh نمیدونستم اما بعد از اینکه توی حالت ریکاوری گیر کرده بود tiny رو نصب کردم و خودش shsh برام گرفت! البته فقط ECID(dec) و ECID(Hex) رو میده اما دیوایس مدل و سریال نامبر نمیده
    دفعات اول که اومدم ریستور کنم ارور 3194 میداد که با tinyumbrella-5.00.07 تونستم از این ارور رد شم اما آخرای کار 1013 میداد با fixrecovery هم از این حالت در نیومد تا اینکه تو این پست دیدم با tinyumbrella-5.00.09 میشه از 4.3.3.5 به 4.3.3.3 دانگرید کرد. به همین دلیل به 4.3.3.5 ریستور کردم . حالا که میخوام دانگرید کنم توی dfu ارور 1600 میده
    تاریخ و ساعت هر دو درست هستند.
    آنتی ویروس 32 nod رو از روی سیستم uninstall کردم.
    فایروال ویندوز 7 رو disable کردم و security software دیگه ای هم ندارم.
    روی یک سیستم دیگه که فرمت و ویندوز 7 نصب کرده بودم هم امتحان کردم هیچ نرم افزار اضافه ای هم نصب نبود روی ویندوز xp هم امتحان کردم.
    Ireb گزینه ای برای آیپد 2 نداره اما وقتی ipad1 رو انتخاب میکنه پیغام میده من تو مود dfu هستم و میتونم با آیتونز به فریمور کاستوم ریستور کنم
    بیس بند هم 04.10.01-ICE_2_13

شرمنده که توضیحاتم خیلی طولانی شد.

نظر

آیتونز هم با دو ورژن زیر امتحان کردم که هر دو 1600 میده:
      10.2.2.14 و آخرین ورژن که دیروز دانلود کردم فکر کنم 10.4 باشه

نظر

کسی جواب مار رو نمیده؟

نظر

آیپد ۲ ۳ جی رو با این روش تست کردم نشد ! با روش m.najafi هم تست کردم نشد !

نظر

به 4.3.5 اپدیت کنید .(البته اگه shsh 4.3.3 رو ذخیره کرده باشید)
            هاست رو پاک کنید.
            کامپیوتر رو ریبوت کنید.
            حالا گوشی رو به حالت dfu ببرید server tu رو استارت کنید.
            در این مرحله فریمور 4.3.3 رو با نگه داشتن shift و بعد فشردن restoreدر ایتیونز رو گوشی می ریزیم.
            100% تست شده و جواب داده بدون هیچ مشکلی روی چند ایپد 3جی امتحان کردم.

نظر

نوشته اصلی توسط yasmetall نمایش پست ها
              به 4.3.5 اپدیت کنید .(البته اگه shsh 4.3.3 رو ذخیره کرده باشید)
              هاست رو پاک کنید.
              کامپیوتر رو ریبوت کنید.
              حالا گوشی رو به حالت dfu ببرید server tu رو استارت کنید.
              در این مرحله فریمور 4.3.3 رو با نگه داشتن shift و بعد فشردن restoreدر ایتیونز رو گوشی می ریزیم.
              100% تست شده و جواب داده بدون هیچ مشکلی روی چند ایپد 3جی امتحان کردم.
              با مک همین روش رو رفتم ولی جواب نداد !*

نظر

کسی میدونه چه جوری ecid رو دستی وارد کنیم ؟

نظر

دوستان مرحله به مرحله روش زیر رو انجام بدید بدون هیچ اروری میتونید دانگرید کنید:

۱- آپدیت به ۴.۳.۵
                  ۲- Save SHSH Blobs by Tiny Umbrella 5.00.09
                  ۳- DFU Mode
                  ۴- Star TSS Server

تمام

نظر

نوشته اصلی توسط limia313 نمایش پست ها
                    دوستان مرحله به مرحله روش زیر رو انجام بدید بدون هیچ اروری میتونید دانگرید کنید:

۱- آپدیت به ۴.۳.۵
                    ۲- Save SHSH Blobs by Tiny Umbrella 5.00.09
                    ۳- DFU Mode
                    ۴- Star TSS Server

تمام
                    من هزار بار از شما تشکر میکنم چون 10 روزی میشه که هر بار میکنم با ارور 1600 یا 1013 بر میخورم تا اینکه امروز که پست شما رو خوندم فهمیدم مرحله 2 یعنی Save SHSH Blobs by Tiny Umbrella 5.00.09 رو تا بحال انجام نداده بودم، اما همیشه وقتی تینی رو باز میکردم shsh منو نشون میداد فکر میکردم خوب حتما سیو شده که داره نشون میده. اما بعد از سیو کردن حدود یک دقیقه به سرور سیدیا کانکت شد و بعد به راحتی به 4.3.3.3 ریستور شد. دوستانی که به ارور 1600 و 1013 بر میخورند حتما مرحله 2 این پست رو انجام بدند.

نظر

مثلا من که بتای 5 هستم اصلا حتی نمیتونم به این ورژن هم باز گردم !!

نظر

نوشته اصلی توسط zafarnia نمایش پست ها
                        من هزار بار از شما تشکر میکنم چون 10 روزی میشه که هر بار میکنم با ارور 1600 یا 1013 بر میخورم تا اینکه امروز که پست شما رو خوندم فهمیدم مرحله 2 یعنی Save SHSH Blobs by Tiny Umbrella 5.00.09 رو تا بحال انجام نداده بودم، اما همیشه وقتی تینی رو باز میکردم shsh منو نشون میداد فکر میکردم خوب حتما سیو شده که داره نشون میده. اما بعد از سیو کردن حدود یک دقیقه به سرور سیدیا کانکت شد و بعد به راحتی به 4.3.3.3 ریستور شد. دوستانی که به ارور 1600 و 1013 بر میخورند حتما مرحله 2 این پست رو انجام بدند.
                        سلام ... من هرچه می گردم گزینه Save shsh Blobs رو پیدا نمی کنم ... میشه راهنمایی کنید تینی 5.00.09 رو نصب کردم ولی توی گزینه هاش نیست .

نظر

من هنگام دانگرید از بتای 5 به 4.3.5 ارور 11 میگیریم !؟

نظر

نوشته اصلی توسط (amir) نمایش پست ها
                            من هنگام دانگرید از بتای 5 به 4.3.5 ارور 11 میگیریم !؟
                            میبری dfu ?

نظر

نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
                              میبری dfu ?
                              بله .
                              طبق همین آموزش ! ارور 11 میده

نظر

Save shsh بالاي start server رو بايد بزنيد blobs نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X