اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایپد من بعد از جیلبریک بعضی از برنامه ها رو فقط بار اول اجرا میکنه و بعد از ان دیگه نمیتونم وارد انها شم به طور واضح تر یه صفحه سیاه میاد و بعدش میاد بیرون ولی بار اول راحت اجرا میشد.
    به نظر شما مشکل از کجاست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdadclip نمایش پست ها
      ایپد من بعد از جیلبریک بعضی از برنامه ها رو فقط بار اول اجرا میکنه و بعد از ان دیگه نمیتونم وارد انها شم به طور واضح تر یه صفحه سیاه میاد و بعدش میاد بیرون ولی بار اول راحت اجرا میشد.
      به نظر شما مشکل از کجاست ؟
      سلام.
      فکر کنم اشتباهی اومدی.
      یه نگاه به عنوان تاپیک بنداز؟!
      … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• دوستان واسه من می یاد رو paching kernel گیر مکنه و ارر میده که باید ببیندی نو ریسپانده چه کار کنم؟؟؟؟

نظر

• من با این کار تونستم جیل کنم نمیدونم درسته یا نه!!
          اول رد اسنو اجرا کردم و extras رو زدم و select ipsw رو زدم و ios 5 رو انتخاب کردم و برگشتم به منو اول جیل برک و زدم انجام داد بدون استفاده از اینترنت همه بدون مشکل انجام شد.درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mjvxr نمایش پست ها
            من با این کار تونستم جیل کنم نمیدونم درسته یا نه!!
            اول رد اسنو اجرا کردم و extras رو زدم و select ipsw رو زدم و ios 5 رو انتخاب کردم و برگشتم به منو اول جیل برک و زدم انجام داد بدون استفاده از اینترنت همه بدون مشکل انجام شد.درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            سیدیا رو مشاهده میکنید؟ اگر بله کار تمومه

نظر

• سلام ... دوستان من ۴ دارم اما نمی تونم ۵.۰.۱ بریزم ارور میده که این ورژن مناسب و قابل اجرا نیست !!!!*۲ تا فرمور بود هیچ کدام قبول نمی کنه .. گسی راهی بلده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mjvxr نمایش پست ها
                من با این کار تونستم جیل کنم نمیدونم درسته یا نه!!
                کاملا درسته
                منم خودم همیشه اینجوری جیل می کنم، هم سریعتر انجام می شه هم راحتره

نظر

• نوشته اصلی توسط amin_56 نمایش پست ها
                  سلام ... دوستان من ۴ دارم اما نمی تونم ۵.۰.۱ بریزم ارور میده که این ورژن مناسب و قابل اجرا نیست !!!!*۲ تا فرمور بود هیچ کدام قبول نمی کنه .. گسی راهی بلده ؟
                  مطمئنی اخرین ورژن رداسنو رو دانلود کردی؟
                  ورژن فریمورت باید 5.0.1 و با کد 9a405 باشه، اگه اینه نباید مشکلی داشته باشی

نظر

• اره دقیقا همین دارم ...... نمی دونم .... حالا یه بار دیگه گذاشتم داتلود یشه شاید فایل من مشکل داره .. به هر حال ممنون دوست من .

نظر

• مشکل کرش شدن iBook حل شده یا نه؟

نظر

• روی 5.0 هم کار می کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behrad_ema نمایش پست ها
                          دوستان من با redsn0w_win_0.9.9b9b جیلبرک کردم که با خاموش شدن دستگاه میپره حالا بخوام اینو بریزم باید چیکار کنم؟ نباید قدیمیه رو پاک کنم؟ اگه این ورژن رو بریزم قاطی نمیکنه با ورژن قبلی؟ تکلیف برنامه ها که با ورژن قبلی ریختم چی میشه؟
                          کسی این پست رو دیده؟ میشه جواب منم بدین؟ سپاسگذارم

نظر

• نوشته اصلی توسط behrad_ema نمایش پست ها
                            کسی این پست رو دیده؟ میشه جواب منم بدین؟ سپاسگذارم
                            شما برنامه ی corona رو از سیدیا نصب کن
                            دیگه نیاز به جیلبریک از نو نیست
                            خودش جیلبریک تتر شما رو به انتتر تبدیل میکنه.(هیچ فرقی هم از لحاظ کیفیت نداره)
                            تمام برنامه هات هم سر جاشون میمونن
                            ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 23-01-2012, 04:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط reza1997 نمایش پست ها
                              روی 5.0 هم کار می کنه؟
                              خیر تنها روی 5.0.1

نظر

• نوشته اصلی توسط omidjavadnia نمایش پست ها
                                مشکل کرش شدن iBook حل شده یا نه؟
                                بله تو ورژن beta 4 حل شده.(البته طبق گفته هاشون)

نظر

صبر کنید ..
                                X