اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط makhmalbaf22 نمایش پست ها
    مشکل همینجاست که اصلا شماره نداره
    فقط مینویسه the frimware file is currepted ,please reconnect and try again later
    دوست عزیز این ارور برای فایل فریمورتون هست
    مشکل داره یا بار دیگه باید دانلود کنین

نظر

اقا این دوستم همین الان رفت و گوشیشو برد ولی ببینبد من الان مدل و مودم فریمور گوشیم mc603zp , 04.11.08 هستش

و انلاکه .ماله اونم باید همین باشه تا انلاک باشه؟ و اگه لاک باشه چطوریه

البته من رو 5.0.1 هستم و اون روی 4.3.3

بازم ممنون
      خیر الزاما . چون تنوع مخصوصا در پارت نامبر خیلی زیاده . گوشی رو که در اختیار داشتید سوالاتتون رو مطرح کنید تا بتونید اطلاعات بهتر بدید و جواب دقیق بگیرید .

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
        دوست عزیز این ارور برای فایل فریمورتون هست
        مشکل داره یا بار دیگه باید دانلود کنین

اخه من دیشب با همین فایل 2 بار رستور و جیل بریک کردم .الان بعد 1 روز ایراد پیدا کردههههه؟ یعنی شما تا حالا این ارور رو دیدید و با دانلود مجدد درست شده؟
        نگو تورو خدااااااااااااااااا .یعنی دوباره 800 مگ دانلود کنممممممممممم؟
        ویرایش توسط makhmalbaf22 : https://i-phone.ir/forums/member/69920-makhmalbaf22 در ساعت 31-12-2011, 03:14 AM

نظر

اخه من دیشب با همین فایل 2 بار رستور و جیل بریک کردم .الان بعد 1 روز ایراد پیدا کردههههه؟ یعنی شما تا حالا این ارور رو دیدید و با دانلود مجدد درست شده؟
          نگو تورو خدااااااااااااااااا .یعنی دوباره 800 مگ دانلود کنممممممممممم؟
          اگه حتی یه بار هم باهاش ریستور کردید یعنی فایلتون سالمه !

نظر

• اره .دیشب باهاش 2 بار رستور کردم .الان باز این ارور رو میده

نظر

اره .دیشب باهاش 2 بار رستور کردم .الان باز این ارور رو میده
              چه جالب
              اخه مگه میشه!
              این ارور مخصوص همینه!

نظر

• ارهههه .منم از همینش موندم .روی گوشی خودم دیشب رستور کردم مثل مااه داره کار میکنه ولی واسه دوس با همون فایل رستور نمیشه .حالا بازم مجدد دان میکنم .میشه ادرس فایل سالم رو بذارید ؟ ممنون

iphone 4 32 gig 4.3.3
                ویرایش توسط makhmalbaf22 : https://i-phone.ir/forums/member/69920-makhmalbaf22 در ساعت 31-12-2011, 03:47 AM

نظر

ارهههه .منم از همینش موندم .روی گوشی خودم دیشب رستور کردم مثل مااه داره کار میکنه ولی واسه دوس با همون فایل رستور نمیشه .حالا بازم مجدد دان میکنم .میشه ادرس فایل سالم رو بذارید ؟ ممنون

iphone 4 32 gig 4.3.3
                  خدمت شما

لی خواب شما میگید من با قبلیه ریستور کردم
                  پس دیگه فکر نکنم مشکلی از فایلتون باشه!
                  ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 31-12-2011, 04:07 AM

نظر

• من رو 5.0 ام چجوری ببرم رو5.0.1؟؟؟؟

نظر

• دوستان بنده فایل ریستور رو دانلود کردم ولی پسوندش موقع دانلود از ipsw به rar تغیر کرد.. از زیپ خارجش کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط air_damned نمایش پست ها
                        دوستان بنده فایل ریستور رو دانلود کردم ولی پسوندش موقع دانلود از ipsw به rar تغیر کرد.. از زیپ خارجش کنم ؟
                        دوست عزیز فقط پسوندشو تغییر بدید به ipsw

موفق باشین

نظر

• نوشته اصلی توسط air_damned نمایش پست ها
                          دوستان بنده فایل ریستور رو دانلود کردم ولی پسوندش موقع دانلود از ipsw به rar تغیر کرد.. از زیپ خارجش کنم ؟
                          با برنامه winrar برو فایل رو rename کن . پسوند اخرشو از .rar به .ipsw تغییر بده. حل میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط pm!!d نمایش پست ها
                            سلام
                            میدونم خیلی ها این سوال رو پرسیدن ولی ما که اینترنتمون دیال اپ هستش هر صفحه 1 دیقه طول میکشه باز شه
                            ایفون 4 لاک فریمور 4.3.1 هستش مشکلی پیش اومده و باید ابدیت کنم البته با گیو سیم انت میده
                            الان
                            فقط فریم ور 5.0.1 رو دان کنم و رو گوشی نصب کنم و با این رد سنو جیلبریک کنم همه چیز حله ؟
                            البته اگه کاستوم میخواهد چطوری فریم ور کاستوم بسازم؟
                            پلیز هلپ می!

نظر

• سلام
                              من کاستوم ساختم و ارور 1600 با IREB رد کردم اما موقع ریختن کاستوم ارور 10 میده و صفحه رو آرم sn0wbreeze موقع ریختن واممیسته!
                              چی کار کنم ارور 10 رو ؟

نظر

• به 5.1 ریستور کردم
                                هرکاری میکنم جیلبرک نمیشه همش ارور Exploit Failed میده
                                select ipsw رو استفاده کردم بازم نشد
                                یا گوشی بوت میشه میاد بالا باز همون ارور رو میده
                                فایل هاست رو هم ادیت کردم پاک کردم باز هم همینجوریه .
                                کمک کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X