اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط masoudsat نمایش پست ها
    سلام من من ورژن ایفنم 4.3.3 داره می خواستم بدونم اگر گوشیم لاک باشه امکان داره روش ios 5.0.1 رو نصب و جیلبریک کنم . این قضیه که باید shsh برای چه کاری و اگر لازمه میشه اساتید راهنمایی کنند چه جوریه
    این راه را امتحان کنید: فایروالتان را غیر فعال کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein_eye نمایش پست ها
      ولی من انجام دادم خطای shsh می ده
      این راه را امتحان کنید: فایروالتان را غیر فعال کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
        گوشیتون لاک باشه باید مراقب باشید بیسباندتون آپدیت نشه (*با کاستوم ریستور کنید )

shsh برای ریستور به فرمورهایی غیر از جدیدترین فرمور هست
        یه سوال چه جوری باید کاستوم درست کنم و چه زمانی باید باهاش ریستور کنم اخه نمی دونم که لاک هستم یا نه

نظر

• سلام ببخشید من چندتا سوال دارم
          اول اینکه توی سیدیای گوشیم نوشته shsh:4.3.3 4.3.4 4.3.5 5.0.1 ایا باز هم نیازی هست که من shsh بگیرم چون خودم این کار رو نکردم
          دوم انکه چون نمی دونم گوشیم لاک هست یا نه چه جوری باید کاستوم بسازم که بیس باندم اپدیت نشه و ایا میشه از کاستوم فریمی که تو انجمن هست استفاده کنم و با اون ریستور کنم
          http://www.i-phone.ir/forums/thread43407.html تو این ادرس یه فایل هست که مربوط به کاستوم فریم ios 5 برای ایفن 4 میشه از این
          استفاده کرد

نظر

• salam va khaste nabashid mikhastam bedonam baraye 4.3.5 jellberak kamel hast ?

نظر

• سلام دوستان من الان جیلبریک کردم و نسخه 5.0.1 رو نصب کردم و CYDIA هم نصب کردم ولی برنامه نصب نمیشه روش ! چی کار کنم منم وای فای ندارم که APP SYNC رو با وای فای بگیرم راهی هست؟ کمکم کنید ممنون مرسی

نظر

• سلام ببخشید من چندتا سوال دارم
                اول اینکه توی سیدیای گوشیم نوشته shsh:4.3.3 4.3.4 4.3.5 5.0.1 ایا باز هم نیازی هست که من shsh بگیرم چون خودم این کار رو نکردم
                دوم انکه چون نمی دونم گوشیم لاک هست یا نه چه جوری باید کاستوم بسازم که بیس باندم اپدیت نشه و ایا میشه از کاستوم فریمی که تو انجمن هست استفاده کنم و با اون ریستور کنم
                کاستوم فریمور برای iDevce ها ! تو این ادرس یه فایل هست که مربوط به کاستوم فریم ios 5 برای ایفن 4 میشه از این
                استفاده کرد

خواهشا یکی از دوستان جواب بده

نظر

• نوشته اصلی توسط rezammm نمایش پست ها
                  سلام دوستان من الان جیلبریک کردم و نسخه 5.0.1 رو نصب کردم و CYDIA هم نصب کردم ولی برنامه نصب نمیشه روش ! چی کار کنم منم وای فای ندارم که APP SYNC رو با وای فای بگیرم راهی هست؟ کمکم کنید ممنون مرسی

سلام
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread1484.html

نظر

• سلام من می خواستم به 5.0.1 ریستور کنم ولی ارور 3194 بهم میده ایتونز هم اپدیته مشکل از کجاست فرمور هم کاستومه که ار تو انجمن دانلود کردم

نظر

• فایل هاست رو از تو فولدر ویندوز ادیت کنید
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread16892.html

نظر

• کــــــــــــــــــــــــ مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــک

آقا این فریمور 5.0.1 رو از کجا دانلود کنم؟
                        بعد 7 ساعت سرچ کردن یه لینک مستقیم پیدا کردم که اونم dmg بود تازه خراب بود و کار نمی کرد.
                        تورو خدا یکی یه لینک 5.0.1 فاینال( از کجا بفهمم بتا نیست؟) بذارید که مستقیم فایل ipsw رو دانلود کنم.
                        یا یه راه حل بگید از شر این ارور راحت شم. می خوام dmg رو باز کنم که تبدیل کنم این ارور رو میده
                        خدا خیرتون بده

نظر

• نوشته اصلی توسط mahyar_k3 نمایش پست ها
                          آقا این فریمور 5.0.1 رو از کجا دانلود کنم؟
                          بعد 7 ساعت سرچ کردن یه لینک مستقیم پیدا کردم که اونم dmg بود تازه خراب بود و کار نمی کرد.
                          تورو خدا یکی یه لینک 5.0.1 فاینال( از کجا بفهمم بتا نیست؟) بذارید که مستقیم فایل ipsw رو دانلود کنم.
                          یا یه راه حل بگید از شر این ارور راحت شم. می خوام dmg رو باز کنم که تبدیل کنم این ارور رو میده
                          خدا خیرتون بده
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread52311.html

نظر

• نوشته اصلی توسط masoudsat نمایش پست ها
                            سلام ببخشید من چندتا سوال دارم
                            کاستوم فریمور برای iDevce ها ! تو این ادرس یه فایل هست که مربوط به کاستوم فریم ios 5 برای ایفن 4 میشه از این
                            استفاده کرد

خواهشا یکی از دوستان جواب بده
                            نه نیازی نیس کار دیگه انجام بدید چون بهترین جا همون سیدیا هست.
                            در ضمن شما میتونید از همین رداسنو و با استفاده از فریمور اصلی، توی قسمت extras کاستوم بسازید یه دقیقه هم وقتتو نمیگیره

نظر

• نوشته اصلی توسط rezammm نمایش پست ها
                              سلام دوستان من الان جیلبریک کردم و نسخه 5.0.1 رو نصب کردم و cydia هم نصب کردم ولی برنامه نصب نمیشه روش ! چی کار کنم منم وای فای ندارم که app sync رو با وای فای بگیرم راهی هست؟ کمکم کنید ممنون مرسی
                              با اینترنت سیم کارتم میتونید نصب کنید ولی یکم وقت گیره

نظر

• دوستان من با redsn0w_win_0.9.9b9b جیلبرک کردم که با خاموش شدن دستگاه میپره حالا بخوام اینو بریزم باید چیکار کنم؟ نباید قدیمیه رو پاک کنم؟ اگه این ورژن رو بریزم قاطی نمیکنه با ورژن قبلی؟ تکلیف برنامه ها که با ورژن قبلی ریختم چی میشه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X