اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یکی دو نفر این مشکل رو داشتن ولی من طبق راهنمایی های انجام شده باز نتیجه نگرفتم و اگه میشه مجدد منو راهنمایی بفرمایید.
    من موقع ریستور با ارور 21 روبرو میشم و نمیتونم ادامه بدم. یکی زیر دیپلم به من توضیح بده ممنون میشم:دی
    با چیزشکن و بدون اون هم امتحان کردم ولی نشد.

نظر

• بعد از سینک کردن کانتک لیستم دوبل شده چیکار کنم!!

نظر

• اساتید کمک کنید رد اسنو رو که اجرا میکنم وقتی میزنم cydia رو نصب کنه میپره بیرون سیستم رو چند بار ریست کردم بازم نشد

نظر

• سلام دوستان
          در اين فرمور ٥.٠.١ با gevey ultra مشگلي پيش نمياد دوستاني كه امتحان كردن ايا اين حالتي كه اتومات خودش انتن رو مياره
          هم كار ميكنه يا نه 
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط majid2 نمایش پست ها
            اساتید کمک کنید رد اسنو رو که اجرا میکنم وقتی میزنم cydia رو نصب کنه میپره بیرون سیستم رو چند بار ریست کردم بازم نشد
            [/quote]

من هم به همین مشکل می خوردم ، ولی حل شد
            اگه ویندوزتون 7 هست روی ویندوز xp امتحان کنید تحتمالا کار می کنه

موفق باشید
            ویرایش توسط pooriaarian : https://i-phone.ir/forums/member/71214-pooriaarian در ساعت 12-01-2012, 08:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
              یکی دو نفر این مشکل رو داشتن ولی من طبق راهنمایی های انجام شده باز نتیجه نگرفتم و اگه میشه مجدد منو راهنمایی بفرمایید.
              من موقع ریستور با ارور 21 روبرو میشم و نمیتونم ادامه بدم. یکی زیر دیپلم به من توضیح بده ممنون میشم:دی
              با چیزشکن و بدون اون هم امتحان کردم ولی نشد.
              این ارور احتمالا به خاطر ایجاد تغییرات در فایل host در پوشه ی system 32 هست
              ساده ترین راه ----- رویه یه کاپمپیوتر دیگه امتحان کنید

موفق باشید

نظر

• اساتید من هنگام جیل توی مرحله patching kernel کرش میکنه میاد بیرون. بارها امتحان کردم.PC رو ریستارت کردم. نشد که نشد. لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط sting_ms نمایش پست ها
                  اساتید من هنگام جیل توی مرحله patching kernel کرش میکنه میاد بیرون. بارها امتحان کردم.PC رو ریستارت کردم. نشد که نشد. لطفا راهنمایی کنید.
                  شما از این ورژن استفاده کنید، اینم بتا ۳ هست ولی ۲ روز بعد واسه کسانی که توی ویندوز مشکل داشتن، رلیز شد
                  https://sites.google.com/a/iphone-de...edirects=0&d=1

نظر

• اگرم ویندوز نیستی و یا با اون نسخه که سعید جان گذاشت به هر دلیل کار نکردی میتونی رو redsnow کلیک راست کنی و run as administer رو بزنی البته از zip درش بیار بعد کلیک راست کن.

نظر

• مرسی
                      با یک سیستم دیگه امتحان کردم درست شد.
                      متشکرم

نظر

• دم شما گوگولی مگولی و گرم

نظر

• نمیشه با این ios 5 فینال رو جیلبریک کرد !؟

نظر

• دوستان بنده در حال حاضر روی 4.3.1 هستم و SHSH تمام ورژنها رو هم دارم. از celeste هم استفاده نمیکنم که نگران کار نکردنش توی ورژن 5 باشم.
                            با توجه به توضیحات بالا به نظر دوستان پیشنهاد میشه با توجه به مشکلاتی که بعضی از دوستان با جیلبریک ورژن 5.0.1 دارن به ورژن 5.0.1 ریستور کنم یا نه؟
                            ممنون میشم کسانی که تجربه جیلبریک 5.0.1 رو دارند راهنمایی کنند.
                            نظر

• به هیچ وجه جیلبریک مشکلی نداره.
                              احتمالا اونهایی که مشکل دارن یه جای کار رو اشتباه میرن یا این که برنامه به علل خاصی با کامپیوترشون مشکل داره.
                              مگه الکیه من خودم 200 تا ایفون جیل کردم.برنامه رو که الکی نمیدن بیرون!
                              در ضمن هر چه سریع تر بیا به 5.0.1 تا ازش لذت ببری

نظر

• نوشته اصلی توسط vafasez نمایش پست ها
                                نمیشه با این ios 5 فینال رو جیلبریک کرد !؟
                                خیر نمیشه

نظر

صبر کنید ..
                                X